Січень 2020

П'ятниця, 24 Січень 2020

23 січня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності; з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді.

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

1. Про безоплатне прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області нової будівлі Зорянської амбулаторії сімейної медицини - загальної практики.

2. Про звільнення Кудрявченко Л.Р. з посади директора Саратського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Саратської районної ради Одеської області.

3.Про безоплатне прийняття від Саратського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області малого групового будинку.

4. Про визначення представників від Саратської районної ради для участі у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника Ройлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області.

 

Read more

Засідання 35 сесії районної ради VІІ скликання

23 січня 2020 року в залі засідань районної ради відбулось позачергове пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради. В роботі якої прийняли участь голова райдержадміністрації Лобан А.А., начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації. 

В ході пленарного засідання депутатами було розглянуто наступні рішення, а саме :

1. Про звільнення Кудрявченко Л. Р. з посади директора Саратського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Саратської районної ради Одеської області.

2. Про прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області нової будівлі Зорянської амбулаторії сімейної медицини - загальної практики.

3. Про надання матеріальної допомоги громадянину Гладченко В. П.

4. Про надання матеріальної допомоги громадянці Ротар С.Г.

5. Різне.

Read more

Середа, 22 Січень 2020

День Соборності та Свободи України

сайт

22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів, урочисте проголошення злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Сьогодні наша країна переживає складні часи, тому від згуртованості кожного із нас залежить подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму.

Українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора. Наші Збройні Сили знову протистоять ворогу та відстоюють соборність та самостійність України.

Висловлюємо велику вдячність всім, хто у скрутні для нашої країни часи, став на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

Разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже, саме Свобода – наша мета яка об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань.

Вітаючи вас з Днем Соборності та Свободи України, бажаємо вам міцного здоров’я, миру, щастя, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, успіхів та нових досягнень!

22 січня 2020 року голова Саратської районної ради Ю.П.Переправка, заступник голови районної ради Небога О.І., керуючий справами районної ради М.І.Тодоров та апарат районної ради прийняли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України.

У заході також прийняли участь військовослужбовці, учнівська молодь, педагогічні працівники, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, працівники комунальних підприємств та закладів району, засоби масової інформації.

Зі словами привітання виступив голова районної ради Переправка Ю.П.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Соборності України були нагороджені грамотою районної державної адміністрації:

 

 

 

Бузіян Іван  Павлович

-

старший прапорщик, командир взводу технічного забезпечення військової частини А4210

 

Гарбар Сергій Павлович

-

заслужений тренер України, тренер-викладач КЗ «Саратська районна ДЮСШ» (відділення футболу)

 

Гетманенко Наталя Миколаївна

-

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату Саратської районної державної адміністрації Одеської області – головний бухгалтер

 

Грибенко Сергій Іванович

-

заступник головного лікаря з господарської  частини КП «Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Грозова Людмила Петрівна

-

медсестра кабінету «Довіра» КП «Саратська центральна районна лікарня»

 

Гульченко Вікторія Олексіївна

-

головний спеціаліст Саратського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області

 

Данільченко Кирил Сергійович

-

матрос, механік-водій бойової машини піхоти І відділення ІІ взводу ІІ роти морської піхоти військової частини А4210

 

Єлін Олег Миколайович

-

старший матрос, заступник командира бойової машини – навідник – оператор І десантно-штурмового відділення І десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А4210

 

Захаров Євген

Феліксович

-

керівник гуртків «Спортивна акробатика» КЗ «Саратський районний БДТ» 

Мамбедієв Айдер Алімович

-

лікар-хірург КП «Саратська центральна районна лікарня» 

 

Підгірний Валерій Павлович

-

тренер-викладач КЗ «Саратська районна ДЮСШ»

 

Ревенко Людмила Павлівна

-

вчитель зарубіжної літератури Новоселівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей»

 

Сердюк Анжела Анатоліївна

-

директор КЗ «Саратський районний БДТ»

 

 

Сливка Яна Юріївна

-

вчитель історії Саратського НВК «ЗОШ № І-ІІІ ступенів – гімназія»

 

До меморіальних дощок воїнів, які загинули в зоні АТО було покладено квіти та вшановано пам'ять Дмитра Сирбу, Геннадія Ліховіда та Максима Кривиденко, хвилиною мовчання.

 

Read more

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Січень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31