Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Брильова Валерія Михайловича включеного до виборчого списку від територіальної організації Політичної партії «О

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

 

 «16»  год.  «40» хв..

01 жовтня 2015 року                                                                       №22

           

Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Брильова Валерія Михайловича  включеного до виборчого списку від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області, з виключенням його з виборчого списку

 

01 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшла особисто заява від кандидата в депутати з виборів Саратської районної ради Одеської області в багатомандатному окрузі Брильова Валерія Михайловича включеного до виборчого списку від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області за номером територіального виборчого округу № 15 про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих територіальною організацією Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 28 вересня 2015 року Постановою № 16 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія виборча комісія Одеської області, зареєструвала Брильова  В.М.  як кандидата у депутати Саратської районної ради, включеного до виборчого списку від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області за номером територіального виборчого округу №15.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори», територіальна комісія скасовує рішення в частині реєстрації у багатомандатному виборчому окрузі окремого кандидата в депутати, включеного до виборчого списку від місцевої організації партії, з виключенням його з виборчого списку у разі звернення кандидата у депутати в будь-який час після його реєстрації, але не пізніш як за 19 днів до виборів, з письмовою заявою про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області Саратська районна  виборча комісія Одеської області

 

п о с т а н о в л я є:

 1. 1.Скасувати рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області  Брильова Валерія Михайловича

2.         Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області не пізніше наступного дня після прийняття постанови, а також надіслати дане рішення до Центральної виборчої комісії.

.

3.         Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Евчева Федора Георгійовича з виборчого списку, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» на реєстрацію кандидат

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

«16»  год.  «35» хв..

06 жовтня 2015 року                                                                       №44

           

Про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Евчева Федора Георгійовича з виборчого списку, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» на реєстрацію кандидатів у депутати Саратської районної ради Одеської області

 

06 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшла Постанова №60 від 30 вересня Саратської селищної комісії щодо реєстрації кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі №20 з виборів депутатів Саратської селищної ради Саратського району Одеської області Евчева Федора Георгійовича.

Відповідно до ч. 1 ст. 42 Закону України «Про місцеві вибори», кандидат в депутати в одномандатному виборчому окрузі  реєструється відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст.ст.35, 39 ,42 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Евчевим Федором Георгійовичем на реєстрацію кандидатом в депутати в одномандатному виборчому окрузі№20 по виборам депутатів Саратської селищної ради Саратського району Одеської області шляхом само висування, 30 вересня 2015 року Постановою №60,  Саратська селищна  виборча комісія зареєструвала Евчева Федора Георгійовича, як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі №20 по виборам депутатів Саратської селищної ради Саратського району Одеської області.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Саратською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 01 жовтня 2015 року Постановою № 38 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія Одеської області, зареєструвала Евчева Федора Георгійовича як кандидата у депутати Саратської районної ради Одеської області, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» за номером територіального виборчого округу №1

Відповідно до ч.8 ст. 47. якщо особа, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації іншої політичної партії та (або) висунута за її письмовою заявою про згоду балотуватися кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости від місцевої організації іншої політичної партії або шляхом самовисування, відповідні територіальні виборчі комісії виключають таку особу з усіх виборчих списків, до яких вона була включена, скасовують її реєстрацію як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, про що повідомляють відповідні місцеві організації партій та цю особу.

На вимогу Саратської районної виборчої комісії Евчев Федір Георгійович надав  письмове пояснення, в якому повідомив, що надавав письмову  заяву про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та письмову заяву про згоду балотуватися кандидатом в одномандатному виборчому окрузі№20 по виборам депутатів Саратської селищної ради Саратського району Одеської області шляхом само висування, що є грубим порушенням ст.35 Закону України «Про місцеві вибори», про які він не знав.

 З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області

п о с т а н о в л я є:

 1. 1.виключити кандидата в депутати Саратської районної ради Евчева Федора Георгійовича з виборчого списку, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
 2. 2.Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» а також надіслати дане рішення до Центральної виборчої комісії.

3.         Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Древова Івана Петровича включеного до виборчого списку від місцевої партійної організації політичної партії «Н

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

«16»  год.  «10» хв..

06 жовтня 2015 року                                                                       №43

 

Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Древова Івана Петровича включеного до виборчого списку від місцевої партійної організації політичної партії   «Наш край» в Саратському районі, з виключенням його з виборчого списку

 

03 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшла особисто заява від кандидата в депутати з виборів Саратської районної ради Одеської області в багатомандатному окрузі Древова Івана Петровича включеного до виборчого списку від місцевої партійної організації політичної партії   «Наш край» в Саратському районі за номером територіального виборчого округу № 15 про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих місцевою партійною організацією політичної партії   «Наш край» в Саратському районі на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 01 жовтня 2015 року Постановою № 37 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія виборча комісія Одеської області, зареєструвала Древова І.І. як кандидата у депутати Саратської районної ради, включеного до виборчого списку від місцевої партійної організації політичної партії   «Наш край» в Саратському районі, за номером територіального виборчого округу №15.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори», територіальна комісія скасовує рішення в частині реєстрації у багатомандатному виборчому окрузі окремого кандидата в депутати, включеного до виборчого списку від місцевої організації партії, з виключенням його з виборчого списку у разі звернення кандидата у депутати в будь-який час після його реєстрації, але не пізніш як за 19 днів до виборів, з письмовою заявою про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області Саратська районна  виборча комісія Одеської області

п о с т а н о в л я є:

 1. 1.Скасувати рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Древова Івана Петровича,  включеного до виборчого списку від місцевої партійної організації політичної партії   «Наш край» в Саратському районі, з виключенням його з виборчого списку

2.         Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику місцевої партійної організації політичної партії   «Наш край» в Саратському районі,  пізніше наступного дня після прийняття постанови, а також надіслати дане рішення до Центральної виборчої комісії.

.

3.         Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

 

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Тарасової Ольги Миколаївни включеної до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

 

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

 

«16»  год.  «33» хв..

01 жовтня 2015 року                                                             №21

 

Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Тарасової Ольги Миколаївни включеної до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження»,  з виключенням її з виборчого списку

01 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшла особисто заява за № 225 від 01.10.2015  від кандидата в депутати з виборів Саратської районної ради Одеської області в багатомандатному окрузі Тарасовою Ольгою Миколаївною включеної до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження»,  за номером територіального виборчого округу № 27 про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Саратської районної організації Партії «Відродження»,   на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 28 вересня 2015 року Постановою № 17 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія виборча комісія Одеської області, зареєструвала Тарасову О.М., як кандидата у депутати Саратської районної ради, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження»,  за номером територіального виборчого округу №27.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори», територіальна комісія скасовує рішення в частині реєстрації у багатомандатному виборчому окрузі окремого кандидата в депутати, включеного до виборчого списку від місцевої організації партії, з виключенням його з виборчого списку у разі звернення кандидата у депутати в будь-який час після його реєстрації, але не пізніш як за 19 днів до виборів, з письмовою заявою про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області Саратська районна  виборча комісія Одеської області

 

п о с т а н о в л я є:

 1. 1.Скасувати рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області  Тарасової Ольги Миколаївни включеної до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження», з виключенням її з виборчого списку

2.         Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику Саратської районної організації Партії «Відродження» не пізніше наступного дня після прийняття постанови.

3.          Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Шерпі Тетяни Іванівни з виборчого списку, включеної до виборчого списку від Саратської районної партійної організації Аграрної партії України

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

 

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

«16»  год.  «35» хв..

06 жовтня 2015 року                                                                       №45

           

Про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Шерпі Тетяни Іванівни з виборчого списку, включеної до виборчого списку від Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України

 

06 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшов лист від кандидата на посаду сільського голови села Мирнопілля Вадима Петровича Петковича про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Шерпі Тетяни Іванівни з виборчого списку, включеної до виборчого списку від Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України Постанова № 38 від 01.10.2015 року з  Додатком №1.,  яка зареєстрована в Мирнопільській  сільській виборчій комісії кандидатом на посаду сільського голови села Мирнопілля шляхом самовисування  копія Постанови №1 від 01.10.2015 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Саратською партійною організацією Аграрної партії  на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 01 жовтня 2015 року Постановою № 38 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія Одеської області, зареєструвала Шерпі Тетяну Іванівну  як кандидата у депутати Саратської районної ради, включеного до виборчого списку від за номером територіального виборчого округу №33

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону України «Про місцеві вибори», кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови, старости реєструється відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст.ст.35, 40 ,43 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Шерпі Тетяни Іванівни на реєстрацію кандидатом на посаду сільського голови села Мирнопілля шляхом самовисування 01 жовтня 2015 року Постановою №1, Мирнопільська сільська виборча комісія зареєструвала Шерпі Тетяну Іванівну, як кандидата на посаду сільського голови села Мирнопілля.

Відповідно до ч.8 ст. 47. якщо особа, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації іншої політичної партії та (або) висунута за її письмовою заявою про згоду балотуватися кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости від місцевої організації іншої політичної партії або шляхом самовисування, відповідні територіальні виборчі комісії виключають таку особу з усіх виборчих списків, до яких вона була включена, скасовують її реєстрацію як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, про що повідомляють відповідні місцеві організації партій та цю особу.

 На вимогу Саратської районної виборчої комісії Шерпі Тетяна Іванівна надала  письмове пояснення, в якому повідомила, що дала письмову  заяву про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України та письмову заяву про згоду балотуватися кандидатом на посаду сільського голови села Мирнопілля  висунутою шляхом самовисування, що є грубим порушенням ст.35 Закону України «Про місцеві вибори», про які вона не знала.

 З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області

п о с т а н о в л я є:

 1. 1.виключити кандидата в депутати Саратської районної ради Шерпі Тетяну Іванівну з виборчого списку, включеної до виборчого списку від Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України
 2. 2.Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України не пізніше наступного дня після прийняття постанови, а також надіслати дане рішення до Центральної виборчої комісії.

3.         Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Про утворення дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць з місцевих виборів 25 жовтня 2015 року

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

 

 

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата  

                                                      

«19»  год.  «35» хв..

09 жовтня 2015 року                                                                       №49

 

Про утворення дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць з місцевих виборів 25 жовтня 2015 року

 

Розглянувши подання міських організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України восьмого скликання: партії «Блок Петра Порошенка "Солідарність", політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Політичної партії "Опозиційний блок", «Народний фронт» щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з місцевих виборів 25 жовтня 2015 року у Саратському районі Одеської області, кандидатури від яких до складу дільничних виборчих комісій включаються обов’язково, та подання зареєстрованих у порядку, встановленому Законом України «Про місцеві вибори», міських організацій політичних партій, кандидатів на посаду сільського, селищного голови, кандидатів у депутати сільської та селищної рад, подання голови Саратської районної виборчої комісії  кандидатури від яких до складу дільничних виборчих комісій включаються за результатами відповідно до пункту 2 частини третьої статті 11,

 частин першої-восьмої статті 23 Закону України «Про місцеві вибори» Саратська районна виборча комісія Одеської області  постановляє:

 1. 1.Утворити дільничну виборчу дільницю №510871 згідно з додатком 1.
 2. 2.Утворити дільничну виборчу дільницю №510872 згідно з додатком 2.
 3. 3.Утворити дільничну виборчу дільницю №510873 згідно з додатком 3.
 4. 4.Утворити дільничну виборчу дільницю №510874 згідно з додатком 4.
 5. 5.Утворити дільничну виборчу дільницю №510875 згідно з додатком 5.
 6. 6.Утворити дільничну виборчу дільницю №510876 згідно з додатком 6.
 7. 7.Утворити дільничну виборчу дільницю №510877 згідно з додатком 7.
 8. 8.Утворити дільничну виборчу дільницю №510878 згідно з додатком 8.
 9. 9.Утворити дільничну виборчу дільницю №510879 згідно з додатком 9.
 10. 10.Утворити дільничну виборчу дільницю №510890 згідно з додатком 10.
 11. 11.Утворити дільничну виборчу дільницю №510891 згідно з додатком 11.
 12. 12.Утворити дільничну виборчу дільницю №510892 згідно з додатком 12.
 13. 13.Утворити дільничну виборчу дільницю №510893 згідно з додатком 13.
 14. 14.Утворити дільничну виборчу дільницю №510894 згідно з додатком 14.
 15. 15.Утворити дільничну виборчу дільницю №510895 згідно з додатком 15.
 16. 16.Утворити дільничну виборчу дільницю №510896 згідно з додатком 16.
 17. 17.
 18. 18.Утворити дільничну виборчу дільницю №510898 згідно з додатком 18.
 19. 19.Утворити дільничну виборчу дільницю №510899 згідно з додатком19.
 20. 20.Утворити дільничну виборчу дільницю №510800 згідно з додатком 20.
 21. 21.Утворити дільничну виборчу дільницю №510801 згідно з додатком 21.
 22. 22.Утворити дільничну виборчу дільницю №510802 згідно з додатком 22.
 23. 23.Утворити дільничну виборчу дільницю №510803 згідно з додатком 23.
 24. 24.Утворити дільничну виборчу дільницю №510804 згідно з додатком 24.
 25. 25.Утворити дільничну виборчу дільницю №510805 згідно з додатком 25.
 26. 26.Утворити дільничну виборчу дільницю №510806 згідно з додатком 26.
 27. 27.Утворити дільничну виборчу дільницю №510807 згідно з додатком 27.
 28. 28.Утворити дільничну виборчу дільницю №510808 згідно з додатком 28.
 29. 29.Утворити дільничну виборчу дільницю №510809 згідно з додатком 29.
 30. 30.Утворити дільничну виборчу дільницю №510810 згідно з додатком 30.
 31. 31.Утворити дільничну виборчу дільницю №510811 згідно з додатком 31.
 32. 32.Утворити дільничну виборчу дільницю №510812 згідно з додатком 32.
 33. 33.Утворити дільничну виборчу дільницю №510813 згідно з додатком 33.
 34. 34.Утворити дільничну виборчу дільницю №510814 згідно з додатком 34.
 35. 35.Утворити дільничну виборчу дільницю №510815 згідно з додатком 35.
 36. 36.Утворити дільничну виборчу дільницю №510816 згідно з додатком 36.
 37. 37.Утворити дільничну виборчу дільницю №510818 згідно з додатком 37.
 38. 38.Утворити дільничну виборчу дільницю №510819 згідно з додатком 38.
 39. 39.Утворити дільничну виборчу дільницю №510820 згідно з додатком 39.
 40. 40.Підготувати посвідчення членів дільничних виборчих комісій відповідно до додатків.
  1. 41.Цю постанову оприлюднити на офіційній сторінці Саратської районної виборчої комісії Одеської області на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

 

 

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

 

Додатки 

Про уповноваження членів Саратської районної виборчої комісії Одеської області на отримання від імені комісії в Одеській обласній комісії виборчі бюлетені для голосування

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД

ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

 

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

 

смт. Сарата  

                                                      

«13»  год.  «45» хв..

01 жовтня 2015 року                                                                                  №32

 

Про уповноваження членів Саратської районної виборчої комісії Одеської області на отримання від імені комісії в Одеській обласній комісії виборчі бюлетені для голосування

 

Відповідно до  ч. 4 статті 75 Закону України «Про місцеві вибори Саратська районна виборча комісія Одеської області

   п о с т а н о в л я є:

 1. 1.Уповноважити членів Саратської районної виборчої комісії Одеської області:

голову комісії Тимошенко Ірину Дмитрівну - від місцевої організації Політичної партії "Наш край",

секретаря комісії Стоянову Віту Григорівну - від місцевої організації Партії "ВІДРОДЖЕННЯ».,

члена комісії Швець Клавдію Іванівну - від місцевої організації Аграрної партії України,

отримати від імені Саратської районної виборчої комісії від Одеської обласної комісії виборчі бюлетені для голосування з чергових виборів депутатів Одеської обласної ради 25 жовтня 2015 року.

2.    Цю постанову оприлюднити на офіційній сторінці Саратської районної виборчої комісії Одеської області на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області

 

 

 

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Про визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Саратської районної ради 25 жовтня 2015 року

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

 

 

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата  

                                                      

«16»  год.  «35» хв..

06 жовтня 2015 року                                                                       №46

           

 

 

 

Про визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Саратської районної ради 25 жовтня 2015 року

 

               Відповідно до частини 7 статті 74 Закону України "Про місцеві вибори", постанови ЦВК від 10.08.2015 р.  № 164 "Про Порядок проведення жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах рад для голосування в багатомандатному виборчому окрузі" та за результатами проведеної процедури жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Саратської районної ради Одеської області  25 жовтня 2015 року,  Саратська районна виборча комісія Одеської області

 п о с т а н о в л я є:

 

               1. Затвердити номери розміщення обласних організацій місцевих партій, які зареєстрували свої виборчі списки по виборам депутатів Саратської районної ради 25 жовтня 2015 року, за результатами проведеної процедури жеребкування (додається).

              

            2. Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

 

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Повідомлення про заставу

ПОВІДОМЛЕННЯ

Саратської  районної виборчої  комісії в Одеської області

Згідно ч. 3 ст. 44 Закону України «Про місцеві вибори» та Постанови ЦВК від 10 серпня 2015 року № 170 Саратська районна  виборча комісія повідомляє, що розмір грошової застави на чергових виборах депутатів Саратської районної  ради складає

1677 гривень.

Реквізити спеціального рахунку для внесення грошової застави:

Отримувач платежу:Саратська районна виборча комісія

Код отримувача (ЕДРПОУ) 34011345

Рахунок отримувача: 37327091070266

Банк отримувача: УДКСУ в Саратському районі

МФО 828011

Призначення платежу: Грошова застава місцевої організації політичної партії

 

Склад Саратської районної виборчої комісії

 

Додаток 364

до постанови Центральної виборчої комісії

 

від 6 вересня 2015 року № 230   

 

Саратська районна виборча комісія
Одеської області

          Голова комісії – Тимошенко Ірина Дмитрівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край".

          Заступник голови комісії – Міщенко Ніна Матвіївна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

          Секретар  комісії – Стоянова Вітта Григорівна, 1961 року народження – від місцевої організації Партії "ВІДРОДЖЕННЯ".

Члени комісії:

          Бузган Ольга Анатоліївна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

 

          Владов Юрій Васильович, 1984 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

 

          Златова Раїса Георгіївна, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

 

          Ковшик Борис Григорович, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

 

          Красота Євгенія Петрівна, 1955 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

 

          Кулікова Тетяна Анатоліївна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок";

 

          Ляшенко Марія Василівна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

 

          Мазур Лідія Ісаївна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок";

 

          Молчанова Алла Михайлівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

 

          Руденко Олександр Петрович, 1948 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

 

          Румянцева Ганна Іллівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

 

          Сапунова Ольга Степанівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

 

          Харлан Ірина Валеріївна, 1981 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;

 

          Чала Марія Іванівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ";

 

          Швець Клавдія Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації Аграрної партії України.

 

 

 

 

Секретар

 

Центральної виборчої комісії                                                        Т. ЛУКАШ

 

 


Саратська районна виборча комісія

Саратська районна виборча комісія

 

вул. Карла Маркса,№3/32, смт Сарата,

Саратський р-н, Одеська обл., 68200,

приміщення міжшкільного навчально – виробничого комбінату

 

0484822825

 

Режим роботи – щоденно з 09:00 до 18:00,

крім випадків, передбачених законодавством

Дочірні категорії

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Березень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31