«Про підсумки другого етапу районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2013 році»

 

                                                                                          

 

 

 

УКРАЇНА

 

САРАТСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

«Про підсумки другого етапу районного конкурсу

сільських та селищної рад з розвитку соціальної

інфраструктури та благоустрою території у 2013 році

 

Розглянувши протокол засідання районної конкурсної комісії з організації проведення районного конкурсу  сільських та  селищної рад з розвитку   соціальної

інфраструктури та благоустрою території від 30 липня 2013 року, на виконання розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації від 12 березня 2013 року № 10-РР, № 84/А/2013 «Про щорічний районний конкурс сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2013 році» та рішення районної ради від 27 березня 2009 року № 300-У “Про проведення районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території ” із змінами, внесеними згідно рішення районної ради від 23 травня 2012 року № 200- VI, керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Визнати переможцем районного конкурсу з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2013 році Сергіївську сільську раду (сільський голова Тимохіна Людмила Веніамінівна) та рекомендувати її для участі у третьому етапі обласного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

2. Надіслати інформаційні матеріали про роботу сільської ради до обласної конкурсної комісії з організації проведення обласного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

3. Визначити Світлодолинську сільську раду (сільський голова Проданов Володимир Протасович) такою, що посіла друге місце у районному конкурсі сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

4. Визначити Введенську сільську раду (сільський голова Чернишов Юрій Іванович) такою, що посіла третє місце у районному конкурсі сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

5. Заступнику голови районної ради Фабрикатор О.О. інформувати населення району про підсумки другого етапу районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в мережі Інтернет на веб-сайті районної ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Фабрикатор О.О.

 

            

Голова районної ради                                             В.С. Чемерис                                                                        

 

01 серпня 2013 року

№ 28 – РР

 

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Квітень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30