«Про підсумки другого етапу районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2012 році»

                                                                                          

 

 

УКРАЇНА

САРАТСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

«Про підсумки другого етапу районного конкурсу

сільських та селищної рад з розвитку соціальної

інфраструктури та благоустрою території у 2012 році»

 

 

 

Розглянувши протокол засідання районної конкурсної комісії з організації проведення районного конкурсу  сільських та  селищної рад з розвитку      соціальної

інфраструктури та благоустрою території від 31 липня 2012 року, на виконання розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації від 2 квітня 2012 року № 14-РР, № 315/А-2012 «Про щорічний районний конкурс сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2012 році» та рішення районної ради від 27 березня 2009 року № 300-У “Про проведення районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території ”, керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

 

 

 

1. Визнати переможцем районного конкурсу з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2012 році Кулевчанську сільську раду (сільський голова Статіров Микита Микитович) та рекомендувати її для участі у третьому етапі обласного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території

 

 

2. Надіслати інформаційні матеріали про роботу Кулевчанської сільської ради до обласної конкурсної комісії з організації проведення обласного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

 

 

3. Визначити Плахтіївську сільську раду (сільський голова Небога Юрій Васильович) такою, що посіла друге місце у районному конкурсі сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

 

 

4. Визначити Новоселівську сільську раду (сільський голова Залевський Володимир Олександрович) такою, що посіла третє місце у районному конкурсі сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.

 

 

 

5. Заступнику голови районної ради Фабрикатор О.О. інформувати населення району про підсумки другого етапу районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в мережі Інтернет на веб-сайті районної ради .

 

 

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Фабрикатор О.О.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                              В.С. Чемерис                                                                     

 

 

 

 

01 серпня 2012 року

 

 

 

№ 30 – РР

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Квітень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30