18 жовтня 2018 року відбулася робоча поїздка до Комунального закладу «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний»

       Голова Саратської районної ради Переправка Ю.П., заступник голови районної ради Небога О.І., голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді Мунтян А.І., голова постійної комісії з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності Ганєв В.І., депутат районної ради Лохматов В.О. прибули до КЗ «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний» з робочим візитом для вирішення питання доцільності використання спальних корпусів №1 та №3  на території закладу.

       Негайне вирішення цього питання було пов’язано з  появою тріщини, яка може призвести до зсуву ґрунту вздовж лінії обриву та загрожує пошкодженню паркану та корпусів №1 та №3.

       19 жовтня 2018 року після робочої поїздки голова районної ради Переправка Ю.П. та заступник голови районної ради Небога О.І. провели нараду на якій були присутні голова районної державної адміністрації Лобан А.А., голова постійної комісії з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності Ганєв В.І., голова постійної комісії з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та захисту прав людини Сухарський А.Б., депутат Саратської районної ради Лохматов В.О. В ході обговорення було вирішено підготувати відповідні матеріали для розгляду на профільних засіданнях постійних комісій районної ради та винесення даного питання на чергове пленарне засідання сесії районної ради та прийняття остаточного рішення.

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28