Вівторок, 12 Вересень 2017

Прощання з Максимом!

10 вересня, внаслідок обстрілу позицій сил АТО з міномета калібру 82-мм. неподалік м. Красногорівка Донецької області, загинув наш земляк, мешканець смт. Сарата, Кривиденко Максим Ігорович, 1994 року народження.

Згідно з розпорядженням Саратської райдержадміністрації, з 11 по 12 вересня 2017 року у всіх населених пунктах Саратського району оголошено траур за загиблим. В Дні жалоби скасовано проведення розважально-масових заходів, на адміністративних будівлях приспущено Державний прапор України.

Ще з учнівського стільця Максим мріяв стати військовим. Любив історію України, особливо військову її складову.

У 2012 році, одразу після закінчення школи, Максим пішов до лав Збройних сил України на строкову службу. Склав екзамени екстерном, щоб встигнути на весняний призов.

Одразу після демобілізації, восени 2013 року, за власними переконаннями Максим Кривиденко відправився на Євромайдан, був активним учасником Революції гідності до самого кінця. З метою недопущення проведення російсько-терористичними угрупуваннями референдуму в АР Крим, разом з українськими патріотами-добровольцями підтримував там українських мешканців, де був схоплений представниками ФСБ РФ. Ще тоді Максимові довелося випробувати на собі катування російської каральної машини, після чого не зламався і вже у квітні 2014 року у перших рядах добровольців пішов виконувати свій військовий обов’язок. Військову службу проходив у складі 28-ї окремої механізованої бригади. Був загартований найгарячішими точками 2014-2015 років. Займав посаду стрільця, снайпера.

Після демобілізацій та одразу після розташування на території смт. Сарата військової частини В 2317 (18 батальйон 28-ї окремої механізованої бригади) – підписав контракт на проходження військової служби.

У складі 2-ї роти з літа 2017 року захищав територіальну цілісність та державний суверенітет на території Донецької області, біля м. Красногорівка.

Герої не вмирають! Герої в пам’яті вічно живуть!  Царство Небесне і Вічна пам’ять Герою!

1макс

2 макс

3 макс

4макс

5 макс

6макс

Read more

11 вересня керуючий справами районної ради М.І. Тодоров

11 вересня керуючий справами районної ради М.І. Тодоров та голова постійної комісії районної ради з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та захисту прав людини А.Б. Сухарський прийняли участь у  щорічній Всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування районного та обласного рівнів, яку організовує Українська Асоціація районних та обласних рад.

Основною темою семінару було  діяльність органів місцевого самоврядування у контексті децентралізації. Для учасників заходу були озвучені актуальні децентралізаційні питання, серед яких законопроект про укрупнення районів, державний нагляд та інші.

Учасники ділилися досвідом своєї роботи в умовах децентралізації, а також мали змогу поставити питання високопосадовцям органів державної влади та експертам.

Взагалі, семінар триватиме до 15 вересня. За цей час учасники матимуть змогу отримати відповіді на найактуальніші питання стосовно реформи децентралізації.

13 затока

12 затока

11 затока

Read more

Герої не вмирають! Герої в пам’яті вічно живуть!

12крисв copy


Депутатський корпус Саратської районної ради та її виконавчий апарат висловлює глибокі співчуття усім рідним і близьким  військовослужбовця – мешканця смт. Сарата Кривиденка Максима Ігоровича, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Герої не вмирають! Герої в пам’яті вічно живуть! 

Read more

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Вересень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30