Серпень 2017

Четвер, 31 Серпень 2017

30 серпня 2017 року відбулось чергове пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

30 серпня 2017 року відбулось чергове пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.
У роботі сесії взяли участь в.о. голови райдержадміністрації  Переправка Ю.П., Орлова А.І.-  начальник відділу аналітичної роботи  управління організаційної та аналітичної  роботи  апарату Одеської обласної ради та консультанти відділу  Дворецький С.І. та Мельник Н.О., начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські та селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.
Депутатами  районної ради розглянуто 52 питання  і прийнято відповідні рішення, а саме :
1.Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2017 року.
2. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання рішення районної ради від 31 травня 2017 року  № 200-VІІ“Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Саратського району на 2017 рік” за І півріччя 2017 року.
3. Про Програму підтримки малого і середнього підприємництва в Саратському районі Одеської області на 2017-2019 роки.
4. Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Саратського району на період 2017 – 2021 роки.
5. Про внесення змін  до рішення районної ради від 24 лютого 2016 року №  35 – VIІ «Про затвердження районної комплексної програми «Здоров’я» на 2016-2017 роки».
6. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 29 січня 2015 року № 442-УІ «Про затвердження комплексної  програми «Освіта Саратщини»  на 2015-2018 роки».
7. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня  2016 року № 166 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2017 рік».
8. Про передачу в оренду нерухомого майна на другому поверсі будівлі під літерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, селище Сарата вулиця Крістіана Вернера, 82 для відкриття перукарні та салону краси.
9. Про передачу в оренду нерухомого майна на другому поверсі будівлі під літерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, селище Сарата вулиця Крістіана Вернера, 82 для  роздрібної торгівлі.
10. Про передачу в оренду ТОВ «Редакція газети «Час. Люди. Події»» будівлі редакції розташованої за адресою: смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 88.
11. Про надання дозволу Комунальному закладу «Саратська центральна районна лікарня» на списання транспортних засобів.
12.Про надання згоди на передачу в оренду приміщення на першому поверсі поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для розміщення комп’ютерного томографа.
13. Про передачу в оренду приміщень котелень для розміщення енергоефективних котлів та здійснення діяльності з виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.
14. Про вилучення з оперативного управління Успенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області та закріплення за Кривобалківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області автотранспорту на праві оперативного управління.
15. Про затвердження нової редакції Статуту  Комунальної установи «Саратський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти».
16 .Про звіт директора комунальної установи «Саратський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти», що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області, повноваження з управління яким делеговано районній державній адміністрації.
17. Про затвердження статуту Над’ярненської загальноосвітньої школи  І ступеня Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.
18. Про затвердження статуту Пшеничнянської загальноосвітньої школи  І ступеня Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.
19. Про затвердження статуту Введенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Саратської районної ради Одеської області» у новій редакції.
20. Про затвердження статуту Забарського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Саратської районної ради Одеської області» у новій редакції.
21. Про затвердження статуту Міняйлівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.
22. Про затвердження статуту Плахтіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №1 І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла садок) Саратської районної ради Одеської області»  у новій редакції.
23. Про затвердження статуту Фуратівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.
24. Про затвердження статуту Долинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.
25. Про затвердження статуту Зорянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей Саратської районної ради Одеської області»  у новій редакції.
26. Про затвердження статуту Кривобалківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.
27. Про затвердження статуту Миколаївко-Новоросійської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.
28. Про затвердження статуту Михайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла садок)» Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.
29. Про затвердження статуту Новоселівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
30. Про затвердження статуту Петропавлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла садок)» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
31.  Про затвердження статуту Плахтіївської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
32. Про затвердження статуту Плахтіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів-гімназія» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
33.  Про затвердження статуту Ройлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.
34.  Про затвердження статуту Саратського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.
35. Про затвердження статуту Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.
36. Про затвердження статуту Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.
37. Про затвердження статуту Успенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
38. Про затвердження статуту Фараонівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла садок)» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
39. Про затвердження статуту Ярославської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.
40.  Про затвердження статуту Саратська загальноосвітня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
41. Про затвердження статуту КЗ «Саратська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
42. Про затвердження статуту КЗ «Саратський районний будинок дитячої творчості» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.
43. Про пониження ступеня Розівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області та затвердження Статуту Розівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
44. Про пониження ступеня Мирнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області та затвердження Статуту Мирнопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
45. Про пониження ступеня Світлодолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області та затвердження Статуту Світлодолинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
46.  Про створення Надєждинського освітнього округу.
47. Про затвердження статуту Кулевчанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.
48. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня  2016 року № 163  - VІІ «Про  структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2017 рік».
49. Про звернення депутатів Саратської районної ради Одеської області VII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення населення і закладів соціальної сфери вугіллям антрацитових порід по доступним цінам до початку опалювального сезону 2017-2018 років.
50. Про депутатський запита депутат районної ради Граматик Р.В. щодо законності створення госпрозрахункового стоматологічного відділення на базі поліклінічного відділення комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня».
51.Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Комунальною установою «Саратський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти» на праві оперативного управління.
52. Про депутатський запит депутата районної ради  Сухарського А.Б.
 
З поіменним голосуванням п’ятнадцятої сесії районної ради можна ознайомитись на сайті районної ради за посиланням :  http://sarata-rada.odessa.gov.ua/index.php/2011-08-18-06-54-18/2011-09-23-06-31-49/39-2011-09-12-06-59-06/2011-09-12-07-02-33/2011-09-22-14-37-08/1756-materiali-pyatnadtsyatoji-sesiji-raonnoji-radi-vii-sklikannya-vid-30-serpnya-2017-roku
 
Трансляція чергового засідання відбувалась у прямому ефірі, запис можна подивитись за посиланням :  https://www.youtube.com/watch?v=loIz4UsRsNM
 15 пл1 copy

15пл3

15пол2

15пл4

15пл6

15пл7 copy

15пл8

15пл9

15пл10

15пл11

15пл12

15пл13 copy_copy

15пл134 copy

Read more

Середа, 30 Серпень 2017

29 серпня 2017 року в Саратському районному Будинку культури традиційно відбулася серпнева конференція працівників освіти Саратщини.

29 серпня 2017 року в Саратському районному Будинку культури традиційно відбулася серпнева конференція працівників освіти Саратщини.
У роботі конференції взяли участь заступник голови райради Небога О.І., в.о. голови Саратської райдержадміністрації Переправка Ю.П., помічник депутата Верховної Ради України Кіссе А.І. Йожиця В.Г., військовий комісар Саратського райвійськкомату, підполковник Срипник І.О., голова районної організації профспілки працівників освіти Могорян Г.К., делегації закладів освіти Саратщини.
Про основні підсумки діяльності  закладів освіти району за минулий навчальний рік та завдання на 2017/2018 н.р. доповіла  начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Саратської районної державної адміністрації Гайдук Н.О.
Традиційно напередодні 1 вересня  освітяни району урочисто провели  на заслужений відпочинок 3   ветеранів педагогічної праці. Їм на зміну прийшли 4 молодих, завзятих фахівців.
За підсумками 2016/2017 н.р. педагоги були відзначені грамотами та подяками Міністерства освіти України, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районної ради та  районної державної адміністрації 
7прв
6ая
29с2ц
56ваоч
56вм
Read more

Вівторок, 29 Серпень 2017

День пам’яті

18м

Read more

Понеділок, 28 Серпень 2017

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ

 

САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

 

30 серпня 2017 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради (смт Сарата, вул.Крістіана Вернера, 84) відбудеться чергове пленарне засідання п’ятнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання.

На сесію районної ради запрошуються депутати районної ради, в.о. голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, депутати Одеської обласної ради Сулаков О.С., Чиклікчи Г.Г., сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

 

Пряма трансляція сесії районної ради на сайті

https://www.youtube.com/channel/UCIbZwbinfH5DRLcejWRPUiA

 

Виконавчий апарат Саратської районної ради

Read more

24 серпня, у День незалежності України,

24 серпня,  у День незалежності України,  працівники виконавчого апарату Саратської районної ради прийняли участь у  покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка. 

24с11

24с21

24с31

24с41

Read more

23 серпня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань

23 серпня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань , на порядку денному якого були розглянуті наступні питання :

 

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2017 року.

 

 2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 166 -VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2017 рік».

 

 3. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання рішення районної ради від 31 травня 2017 року  № 200-VІІ“Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Саратського району на 2017 рік” за І півріччя 2017 року.

 

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №163-VII «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2017 рік».

 

5. Про звернення депутатів Саратської районної ради Одеської області VII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення населення і закладів соціальної сфери вугіллям антрацитових порід по доступним цінам до початку опалювального сезону 2017-2018 років.

 

6. Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Комунальною установою «Саратський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти» на праві оперативного управління

 

За результатами засідання усі питання вирішено винести на розгляд чергового пленарного засідання сесії районної ради.

Read more

Середа, 23 Серпень 2017

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України та 73-ї річниці визволення Саратського району від фашистських загарбників

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України та 73-ї річниці визволення  Саратського району від фашистських загарбників, сьогодні 23 серпня 2017 року у селищі Сарата було проведено ряд масових урочистих заходів.

Розпочались урочистості з мітингу в центрі селища Сарата, на площі Патріоті, і підняття Державного Прапора України – національного символу нашого народу.

З вітальними словами з нагоди Дня Державного Прапора України до жителів та гостів селища звернулися заступник голови районної ради О.І. Небога, керівник апарату райдержадміністрації Л.В. Кімліченко, Саратський селищний голова А.Л. Негодяєв.

 Далі   відбулось покладання квітів до меморіальної дошки загиблого в зоні  АТО Дмитра Сирбу та до пам’ятника загиблим воїнам, з нагоди відзначення 73 - річниці визволення  Саратського району від фашистських загарбників.

Опісля, в районному будинку культури відбулось урочисте нагородження кращих працівників трудових колективів та територіальних громад району з нагоди Дня незалежності України.

До всіх присутніх звернувся заступник голови районної ради О.І. Небога, відмітивши в своїй промові, що роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність. Україна сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

З нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України відбулась також тематична святкова програма, за участю творчих аматорських колективів, сольних виконавців району.

23пп2

23пп3

23пп1

23пп4

23пп5

23пп6

23пп7

23пп8

23пп9

23пп10

Read more

Шановні мешканці Саратщини! 73 роки тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир,

6рп copy
Шановні мешканці Саратщини!
73 роки  тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров.
Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від    нацистських окупантів.
Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.
Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!
Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.
Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.
Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!
 
З повагою,
Заступник голови районної ради                              О.І. Небога
Депутатський корпус районної ради
Виконавчий апарат районної   ради

 

Read more

Привітання зі святами

 maxresdefault copy


Шановні співвітчизники!

Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України та 
Днем Незалежності – святами,
які взаємно зливаються в одне: символ державності, самостійності та суверенності.

Саме ці величні свята стали початком нового етапу історії країни, символом єдності, міцності волі та духу українського народу. У ці дні ми особливо гостро усвідомлюємо свій святий обов’язок перед славетними прийдешніми поколіннями — захищати нашу державність.
Процес державотворення, боротьба за незалежність тривають і досі, тому нехай висока відповідальність, взаєморозуміння і патріотизм сприяють зміцненню суверенної держави, покращенню добробуту кожної української родини.

Бажаємо усім міцного здоров’я, родинного щастя, злагоди та віри у процвітаюче майбутнє України. Нехай у нашій державі завжди панують мир, стабільність та благополуччя!

 

 

З повагою,

Заступник голови районної ради                                    О.І. Небога

Депутатський корпус районної ради

Виконавчий апарат районної   ради


8d87c0216038a2e330780fc757b02364 copy

Read more

Вівторок, 22 Серпень 2017

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я , на порядку денному якого були розглянуті наступні питання :
 1.Про розгляд звернення  Саратської районної організації інвалідів.
2.Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2017 року.
3. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання рішення районної ради від 31 травня 2017 року  № 200-VІІ“Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Саратського району на 2017 рік” за І півріччя 2017 року.
4. Про внесення змін  до рішення районної ради від 24 лютого 2016 року №  35 – VIІ «Про затвердження районної комплексної програми «Здоров’я» на 2016-2017 роки».
5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня  2016 року № 166 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2017 рік».
 За результатами засідання по першому питанню прийнято протокольне рішення, по всім іншим – винесено на розгляд чергового пленарного засідання сесії районної ради. 
1я1
1я2
Read more

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Серпень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31