Жовтень 2018

Понеділок, 29 Жовтень 2018

28 жовтня 2018 року голова Саратської районної ради Переправка Ю.П. прийняв участь у заходах з нагоди відзначення 74 річниці визволення України від фашистських загарбників.

Для вшанування пам’яті наших земляків, воїнів, які загинули у період Другої світової війни, за для визволення України та рідного краю від фашистських окупантів, до Меморіалу загиблим воїнам були покладені квіти. Всіх загиблих було згадано та вшановано хвилиною мовчання.  

Також, були покладені квіти та  вшанована пам’ять наших загиблих співвітчизників біля Меморіалу воїнів-аганців та меморіальних дощок загиблих в зоні АТО.

Подвиг наших воїнів, що пали у боях, завжди буде пам’ятати народ   та земляки рідного краю.

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy2 copy_copy_copy_copy5 copy
Read more

Середа, 24 Жовтень 2018

18 жовтня 2018 року відбулася робоча поїздка до Комунального закладу «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний»

       Голова Саратської районної ради Переправка Ю.П., заступник голови районної ради Небога О.І., голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді Мунтян А.І., голова постійної комісії з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності Ганєв В.І., депутат районної ради Лохматов В.О. прибули до КЗ «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний» з робочим візитом для вирішення питання доцільності використання спальних корпусів №1 та №3  на території закладу.

       Негайне вирішення цього питання було пов’язано з  появою тріщини, яка може призвести до зсуву ґрунту вздовж лінії обриву та загрожує пошкодженню паркану та корпусів №1 та №3.

       19 жовтня 2018 року після робочої поїздки голова районної ради Переправка Ю.П. та заступник голови районної ради Небога О.І. провели нараду на якій були присутні голова районної державної адміністрації Лобан А.А., голова постійної комісії з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності Ганєв В.І., голова постійної комісії з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та захисту прав людини Сухарський А.Б., депутат Саратської районної ради Лохматов В.О. В ході обговорення було вирішено підготувати відповідні матеріали для розгляду на профільних засіданнях постійних комісій районної ради та винесення даного питання на чергове пленарне засідання сесії районної ради та прийняття остаточного рішення.

Read more

П'ятниця, 12 Жовтень 2018

День захисника України

images copy_copy_copy_copy

Щиросердечно вітаємо вас з наступаючим державним святом – Днем захисника України, який відзначається у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, водночас із Днем Українського козацтва.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком.

Слава і велика вдячність військовим, які сьогодні, щоденно ризикуючи власним здоров’ям і життям, захищають незалежність і цілісність держави, наш мир і спокій. Нехай ваші відвага та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких та рідних!

Цього дня у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю. Згадують і бережуть світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави.

Бажаємо Вам незламної волі, родинного затишку, здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань.

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці благословляє усіх нас на добрі справи, зміцнює нашу віру, дарує мир та спокій!

 

З повагою,

Голова Саратської районної ради                   Ю.П.Переправка

Депутатський корпус районної ради

Виконавчий апарат районної ради 

Read more

12 жовтня цього року голова районної ради Ю.П.Переправка, заступник голови районної ради О.І.Небога та апарат районної ради

з нагоди Дня захисника України прийняли участь у покладанні квітів до меморіальних дощок загиблих в зоні АТО Дмитра Сирбу та Максима Кривиденка та  вшанували пам’ять наших  земляків.

Зі словами подяки та шани звернувся голова районної ради Переправка Ю.П. до батьків Героїв, учасників АТО та ООС, військовослужбовців.

У заході взяли участь також державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, педагоги, учнівська молодь та громадськість селища Сарата.

Біля будівлі Саратського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» всі присутні поклали квітів до меморіальних дощок загиблих воїнів. 

Пам'ять про них завжди буде жити в наших серцях. Слава героям!

1

2345

Read more

Понеділок, 08 Жовтень 2018

З Днем юриста

юрист

Шановні юристи!

 

Вітаємо Вас з  професійним святом!  

На юристів покладено важливу місію щодо державотворення, дотримання законів, захисту прав і свобод людини. Саме завдяки Вам відбувається побудова правового суспільства. Юрист повинен служити Закону і тим чиї права і свободи він відстоює та захищає.

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку і достатку. Творчої енергії, сил і наснаги у нелегкій справі служіння Закону.

             

З повагою,

Голова Саратської районної ради                           Ю.П.Переправка

Депутатський корпус районної ради

Виконавчий апарат районної ради 

Read more

Понеділок, 01 Жовтень 2018

27 вересня 2018 року в залі засідань районної ради відбулось чергове пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради

27 вересня цього року в залі засідань районної ради відбулось чергове пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради, в роботі якого прийняли участь голова райдержадміністрації А.А. Лобан, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

В ході пленарного засідання депутатами було прийнято 23 рішення, а саме :

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2018 року.

2. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання рішення районної ради від 04 квітня 2018 року № 354- VIІ «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Саратського району на 2018 рік» за І півріччя 2018 року.

3. Про заслуховування інформації керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення на території Саратського району за І півріччя 2018 року.

4. Про затвердження Програми модернізації системи управління фінансовими ресурсами місцевих бюджетів Саратського району на 2018 рік.

5. Про затвердження Програми надання компенсаційних виплат з оплати проїзду окремим пільговим категоріям громадян на приміських автобусних маршрутах загального користування у Саратському районі на 2018 рік.

6. Про затвердження Програми відшкодування витрат за надані пільги з послуг зв’язку окремим категоріям громадян у Саратському районі на 2018-2020 роки.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2018 року №314-VIІ «Про затвердження районної комплексної програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018-2020 роки».

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2018 року № 316- VІІ «Про затвердження районної програми «Здоров’я» на 2018 рік».

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 04 квітня 2018 року № 355-VІІ «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування Саратського району на 2018 рік»

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №160-VII «Про затвердження районної програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017-2020 роки.

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 21лютого 2018 року № 317-VІІ «Про районну комплексну програму «Сім’я, молодь і спорт та патріотичне виховання молоді Саратщини на 2018-2020 роки».

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2018 року № 315-VІІ «Про затвердження Програми «Культура Саратщини – 2018-2020 роки».

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 січня 2015 року № 442-VІІ «Про затвердження комплексної програми «Освіта Саратщини» на 2015-2018 роки»

14. Про внесення змін до рішення районної ради від23 грудня 2016 року № 162 – VІI «Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Саратському районі на 2017 – 2018 роки».

15. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №303-VІІ „Про районний бюджет Саратського району на 2018 рік ”

16. Про підготовку об’єктів соціальної сфери Саратського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

17. Про хід виконання рішення районної ради від 25 травня 2011 року №81-VІ «Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області, управління яким здійснює районна рада».

18. Про прийняття футбольних м’ячів у кількості 19 штук із комунальної власності територіальної громади села Плахтіївка до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району.

19. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у власність територіальної громади села Петропавлівка.

20. Про надання дозволу Комунальній організації «Саратагоспархів» на передачу в оренду приміщень адміністративного будинку районної ради.

21. Про надання матеріальної допомоги громадянину Споришу В.А.

22. Про створення Розівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – філії опорного закладу Кулевчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області.

23. Про звільнення Вололовцева І.П. з посади директора Розівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у зв’язку з реорганізацією.

24. Про надання згоди на прийняття ½ частки будівлі відділу освіти Саратської районної державної адміністрації до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району.

25. Про внесення змін до рішення районної ради від 21лютого 2018 року №338-YII «Про Програму фінансування у 2018 році робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Саратського району Одеської області»

 24 сесія

 

Read more

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Жовтень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31