Жовтень 2017

Понеділок, 30 Жовтень 2017

ВІДБУДЕТЬСЯ ОСОБИСТИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

31    ЖОВТНЯ   2017 РОКУ

ВІДБУДЕТЬСЯ ОСОБИСТИЙ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

СТЕПАНОВА   МАКСИМА   ВОЛОДИМИРОВИЧА

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ

З  16.30 ДО 17.30

І ПОВЕРХ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

(мала зала)

Попередній запис громадян здійснюється за тел.: 2-14-93

Read more

28 жовтня поточного року у селищі Сарата відбулось вшанування пам’яті воїнів, що поклали своє життя визволяючи Україну від німецько-фашистських загарбників.

28 жовтня поточного року у селищі Сарата відбулось вшанування пам’яті воїнів, що поклали своє життя визволяючи Україну від німецько-фашистських загарбників.

Представники влади селища, району та небайдужі мешканці Сарати поклали квіти до Меморіалу загиблих воїнів,  вшанували загиблих солдатів хвилиною мовчання. 

Саме 28 жовтня 1944 р. відбулося остаточне витіснення угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України - Закарпаття - в результаті здійснення радянськими з'єднаннями Четвертого та Першого Українських фронтів Східно-Карпатської наступальної операції. Тому цього дня Україна відзначає День визволення від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Крім того, учасники заходу поклали квіти до меморіалу воїнів-аганців та згадали новітніх героїв — полеглих учасників АТО  Д. Сирбу і М. Кривиденко.


28ав6

28ав5


28ав4

28ва3

 28і1

 28ав2

Read more

П'ятниця, 27 Жовтень 2017

Завтра День визволення України від фашистських загарбників

2810ап
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!
У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.
З Днем визволення України!
Read more

Сьогодні 27 жовтня поточного року відбулось розширене засідання Громадської ради при Саратській районній державній адміністрації

Сьогодні 27 жовтня поточного року відбулось розширене засідання Громадської ради при Саратській районній державній адміністрації, у якому прийняв участь керуючий справами районної ради М.І. Тодоров.

У роботі засідання також взяли участь голова райдержадміністрації А. А. Лобан, голова громадської ради при райдержадміністрації В. Г. Іожица, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації І. В. Гінжу, заступник начальника ПФУ в Саратському районі Чуйко Л.Ф., працівники райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, депутати районної та селищної і сільських рад, представники ЗМІ, представники районних бюджетних установ, профспілки медпрацівників та освіти.

На засіданні були розглянуті наступні питання :

  1. Обговорення процесу реформування та його проекція на
    суспільство району: Закон «Про освіту» та його основні аспекти.
  2. Що передбачає нова пенсійна реформа? Яким категоріям громадян підвищено пенсію в Саратському районі згідно з ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно підвищення пенсій».
  3. Як буде працювати система охорони здоровя? Що чекає пацієнтів та медпрацівників з прийняттям закону про медичну реформу.
  4. Перспективи економічного розвитку країни та Саратського району зокрема.

Трансляція  засідання громадської ради  відбувалась у прямому ефірі, запис можна подивитись за посиланням : https://www.youtube.com/watch?v=01JaGPaWDwk

 27 А3

 27РА3

Read more

26 жовтня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань

26 жовтня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань, на якому було розглянуто проект розпорядження райдержадміністрації «Про внесення змін до доходів та видатків районного бюджету на 2017 рік».

За результатами засідання комісія вирішила погодись з проект розпорядження та рекомендувати райдержадміністрації внести наступні зміни та доповнення до проекту рішення районної ради «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня  2016 року № 166 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2017 рік».

7г copy

Read more

Середа, 25 Жовтень 2017

Сьогодні 25 жовтня поточного року керуючий справами районної ради М.І. Тодоров прийняв участь у засіданні колегії райдержадміністрації.

Сьогодні 25 жовтня поточного року керуючий справами районної ради М.І. Тодоров прийняв участь у засіданні колегії райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь члени колегії, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, силовики, рятувальники, представники засобів масової інформації.

На засіданні колегії були розглянуті наступні  питання:

1.Про виконання зведеного бюджету Саратського району за 9 місяців 2017 року.

2.Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Саратського району за 9 місяців 2017 року.

3.Про  стан проведення чергового призову до Збройних сил України та інших військових формувань України, громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2017 року в Саратському районі.

4.Стан очисних споруд і сміттєзвалищ в смт.Сарата.

5.Про стан виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017 - 2018 роки.

По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні розпорядження.

25 жкол

Read more

Вівторок, 17 Жовтень 2017

14 жовтня у селищі Сарата відбулись урочисті заходи присвячені святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та храмового дня селища Сарата.

14 жовтня у селищі Сарата відбулись урочисті заходи присвячені святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та храмового дня селища Сарата.

У заходах прийняли участь за керівництво району,  працівники органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, військовослужбовці, ветерани, представники громадськості.

Так, зранку на Площі патріотів у центрі селища було розгорнуто виставку військової техніки, яку радо відвідували батьки з дітьми, поряд працювали і дитячі атракціони. Тут же на площі було організовано пригощання гостей свята солдатською кашею.

З нагоди Храмового Дня селища присутні поклали квіти до пам’ятника пастору Ігнацу Ліндлу, до меморіальної дошки загиблого в Афганістані Олександа Рогізного, пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам, до меморіальної дошки загиблого в зоні АТО Дмитра Сирбу, до Меморіалу воїнів, загиблих у Другій Світовій війні, та до пам’ятника засновникам Сарати на старому Лютеранському кладовищі.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх захисників України, які загинули за Україну в різний час. 

З вітальними промовами виступили голова Саратської райдержадміністрації Лобан А.А., Саратський селищний голова Негодяєв А.Л., керуючий справами Саратської районної раи Тодоров М.І., голова районної організації ветеранів України Сапунов І.Ф., командир в/ч А-2611, полковник Герасимчук І.В., учасник АТО - захисник Донецького аеропорту Бондаренко М.П.

Увечері в районному будинку культури відбувся святковий концерт київської Електро - Фольк Групи «Коло Дій» .

14п11

14п1

14п2

14п4

14п6

Read more

В селі Михайлівка пройшов V регіональний фестиваль українського народного мистецтва "Козацька Бесарабія"

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва, керуючий справами районної ради М.І. Тодоров прийняв участь у V регіональному фестивалі українського народного мистецтва "Козацька Бесарабія" в селі Михайлівка.

У фестивалі прийняли участь делегації громад Саратського, Тарутинського, Кілійського, Татарбунарського, Білгород-Дністровського, Ренійського, Арцизького районів, творчі колективи. 

DSC02788

DSC02802

13б1

DSC02840

DSC02853

DSC02857

Read more

13 жовтня заступник голови районної ради О.І. Небога прийняв участь у засіданні робочої групи координаційної ради

13 жовтня заступник голови районної ради О.І. Небога прийняв участь у засіданні робочої групи координаційної ради, створеної головою обласної ради. До складу робочої групи  увійшли голови районних та місцевих рад півдня Одеської області. На зустрічі обговорювались пріоритети розвитку півдня області. 

13 н1

13н2 copy

Read more

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31