Вересень 2016

Четвер, 29 Вересень 2016

Сьогодні День пам’яті жертв Бабиного Яру .

57e5488cf199d
75 років тому, 29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом – ще близько 17 тисяч осіб. Передумовою до проведення акції була відверта брехня про участь євреїв у мінуванні та вибухах на Хрещатику, внаслідок яких загинуло чимало солдатів і офіцерів вермахту. Місцем масових розстрілів було обрано Бабин Яр – балку на північному заході Києва довжиною у два з половиною кілометри, яка місцями сягала 50-метрової глибини. Наприкінці вулиці влаштували ворота, за які людей пропускали групами по 30-40 чоловік. Попередньо їх примушували роздягатися, відбирали особисті речі, потім поліцаї дубинками гнали жертв до проходів у насипах на краю яру. На протилежному боці сиділи кулеметники. Тіла розстріляних скочувалися по укосу на дно. Після того, як рів заповнювався 2-3 шарами трупів, зверху їх присипали землею. Загалом за роки Другої світової війни у Бабиному Яру полягло понад 100 тисяч осіб – євреїв, ромів, караїмів, радянських військовополонених, комуністів-підпільників, учасників українського націоналістичного руху опору, пацієнтів психіатричної клініки та представників інших національних чи соціальних груп, яких окупанти вважали «зайвими». Розстріли в Бабиному Яру тривали аж до визволення Києва від окупантів. За радянських часів про страшну подію воліли мовчати. Одними з перших табуйовану тему порушили письменники Віктор Некрасов, Анатолій Кузнецов, а також дисидент Іван Дзюба, який саме цього дня 1966 року виступив з промовою перед учасниками скорботної церемонії, назвавши Бабин Яр «спільною трагедією єврейського і українського народів». Бабин Яр поряд із Освенцімом став жахливим символом Голокосту  на території Східної Європи й прикладом того, до чого призводять людиноненависницькі теорії. Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні й є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.
Read more

Середа, 28 Вересень 2016

28 вересня поточного року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань та з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності .

28 вересня поточного року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань та з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності .

На спільному засіданні постійних комісій були розглянуті наступні питання :

 

           1. Про підготовку народного господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

          2. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2016 року.

 Доповідач: Лускало О.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.                 

            3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від  23 грудня  2015 року  № 14-VІІ „Про районний  бюджет Саратського району на 2016 рік ”.

            4. Про депутатське звернення Політичної партії «Опозиційний блок» щодо мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

             5. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлове приміщення підвалу поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для торгівлі побутовою хімією.

            6. Про надання згоди на передачу в оренду частини приміщення поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для торгівлі лікарськими засобами.

            7. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлове приміщення першого поверху поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для розміщення пункту забору крові та інших біологічних матеріалів.

           8. Про внесення змін до рішення районної ради від 9 червня 2016 року № 87 – VІІ «Про надання дозволу Комунальному закладу «Саратська централізована бібліотечна система» на передачу в оренду приміщення».

          9. Про прийняття пам’ятника «Курган Слави» до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області.

          10. Про передачу в оренду нерухомого майна для надання послуг з ремонту побутового обладнання.

          11. Про надання дозволу Комунальному закладу «Саратська централізована бібліотечна система» на передачу в оренду приміщення для розташування Саратської районної організації ветеранів України.

          12. Про надання згоди Надєждинській  загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів  Саратської районної ради  Одеської області на вилучення  з оперативного управління будівельні матеріали (плити) у кількості 7 штук.

          13. Про надання згоди Комунальному закладу «Саратська центральна районна лікарня» на списання частини забору (11 плит).

За результатами засідання 1,2,3,5-14 питання вирішено винести на розгляд чергового засідання сесії районної ради, по 4-му питанню прийнято протокольне рішення.

28в1

28в2

28в3

Read more

Вівторок, 27 Вересень 2016

Сьогодні, 27 вересня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради

 Сьогодні, 27 вересня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я .
На засіданні були розглянуті наступні питання :
 
1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2016 року.
 
2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня  2015 року № 14 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2016 рік».
 
 3. Про підготовку закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
 
4. Про затвердження Статуту Комунального закладу  «Саратська центральна районна лікарня» у новій редакції.
 
За результатами розгляду, усі питання вирішено винести на розгляд чергового пленарного засідання сесії районної ради .

 27лл1

Read more

27 вересня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді,

27 вересня  відбулось засідання постійної комісії районної ради  з питань освіти, культури, спорту  та у справах молоді, на порядку денному якої були розглянуті наступні питання :
 
1. Про підсумки проведення відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році Комунальним закладом «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний» та закладами освіти району.
2. Про підготовку закладів освіти та культури району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 29 січня 2015 року №442-VI «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Саратщини на 2015-2018 роки».
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 13 квітня 2016 року №56-VII «Про затвердження Програми «Культура Саратщини -2016-2017 роки».
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.02.2016 року №34- VII «Про затвердження районної програми щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2016 рік».
6. Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 1 півріччя 2016 року.
7. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 14 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2016 рік».
8. Про створення Кулевчанського освітнього округу з опорною школою Кулевчанська загальноосвітня школа I-III ступенів Саратської районної ради.
9. Про продовження строку дії контракту з керівником Комунального закладу «Саратська централізована бібліотечна система», що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області, повноваження з управління яким делеговано районній державній адміністрації.
За результатами засідання по першому питанню прийнято протокольне рішення, всі інші питання вирішено винести на розгляд чергового пленарного засідання районної ради .

27ии1

27ии2

Read more

24 сентября на районом стадионе в поселке Сарата

24 сентября на районом стадионе в поселке Сарата состоялся традиционный спортивный праздник, посвящённый Дню физической культуры и спорта Украины.

Праздник проводился под руководством Саратського районного сонета, Саратской районной государственной администрации. В  организации приняли участие Саратская ДЮСШ, физкультурно-спортивное общество «Колос» и  Саратский районный Дом культуры.

Более 250 спортсменов Саратского района приняли участие в состязаниях. Из них команды 10 сельских коллективов : пгт. Сарата, Заря, Сергеевка, Кулевча, Ройлянка, Петропавловка, Плахтеевка, Успеновка, Новосёловка, Михайловка, Меняйловка. А также организовались и команды Саратской РДА, воинской и пожарной части, ЦРБ, полиции, береговой и ведомственной охраны, МЧС.

В программу мероприятия были включены: соревнования по мини-футболу, мужскому и женскому волейболу, вольной борьбе, гиревому спорту, армрестлингу, бегу на 100 и 200м., перетягиванию каната, подтягиванию на перекладине и «Семейные эстафеты».

Торжественное открытие началось с парада спортивных команд-участников. С приветственным словом к спортсменам обратился и.о. главы райгосадминистации Саратского района В.В. Ротарь. Он поздравил участников с праздником и пожелал всем побед и личных высоких достижений. Также к  поздравлениям присоединился руководитель аппарата  районного совета М.И.Тодоров.

В ходе торжественной части прозвучала песня «Я люблю тебя, Украина» в исполнении солиста народного ансамбля «Сарматы» Андрея Нейчева.

Завершилось открытие танцевальным номером образцового театрального коллектива «Арлекин» Саратской детской музыкальной школы под руководством Татьяны Влаевой. После чего учасники разошлись по спортивным площадкам.

В центре футбольного поля проходили семейные «Весёлые эстафеты». В азартной борьбе призовые места выиграли – первое место семья Минчевы (с.Кулевча), второе место семья Гросу (с.Новосёловка), третье место семья Узуновы (с.Заря). Участники получили грамоты,  а победители ценные подарки в виде кубка и  живого поросёнка.

Параллельно в  спортзале Саратской школы проходил волейбол среди мужских и женских команд. В упорной борьбе среди мужчин  І место- заняла команда с. Кулевча. ІІ место- пгт. Сарата . ІІІ место – с. Петропавловка.

Среди женских команд

І место- команда с. Новоселовка. ІІ место- с. Кулевча. ІІІ место – пгт.Сарата

В это же время на проходил  турнир по мини-футболу. Победителями стала команда с. Кулевча, ІІ место заняла команда из с.Ройлянка.

На беговой дорожке стадиона на дистанции 100 метров среди женщин места распределились таким образом: І место- Фурса Наталья результат-14,6 с. (с.Плахтеевка), ІІ место- Авдеева Надежда -15,0 с.(с.Петропавловка), ІІІ место – Федоренчук Яна -15,2 (с.Ройлянка).

На дистанции 200 м среди мужчин : І место- Чумак Иван  результат-26,4 с. (с.Петропавловка), ІІ место- Пелин  -27,0 с.(полиция пгт.Сарата), ІІІ место – Златов Георгий -27,0 (с.Заря).

Также своё спортивное мастерство продемонстрировали и юные борцы, соревнования проводились в 13-ти весовых категориях: до 20кг, 23кг, 26кг,29кг,32кг,35кг,38кг,42кг,47кг,53кг,55кг дев,59кгкг,68кг.

Для сильных мужчин были организованы турниры по перетягиванию каната: І место- команда с. Кулевча, ІІ место- команда полиции, ІІІ место – с. Заря.

Подтягивание на перекладине: І место- Миус Сергей-27 раз, ІІ место- Тропанец Иван - 26 раз с. Заря, ІІІ место – Максимов Илья-25 раз, ІІІ место – Крутоголов Василий-25 раз с. Кулевча

В гиревом спорте спортсмены выступали в 3-ёх весовых категориях, т.о в весе до 70 кг призовые места распределились таким образом: І место- Пантелеймонов Олег(с.Плахтеевка),  ІІ место- Каракушан Олег(с.Ройлянка), ІІІ место - Попов Андрей (с.Петропавловка).

В весовой категории до 90кг  І место занял – Тищенко Александр(с.Плахтеевка),  ІІ место- Боев Игорь(с.Михайловка), ІІІ место – Тропанец Иван ( с.Заря)

В весовой категории свыше 90кг  І место занял – Лукьянчук Евгений,  ІІ место- Плис Артём(с.Успеновка), ІІІ место – Григоревич Василий (с.Новосёловка)

В армрестлинге в весовой категории до 70кг призовые места достались представителям с. Плахтеевка  І место занял – Пантелеймонов О, ІІ-е Степанов  Д. и ІІІ–е место Саламаха В.

до 90кг  І место занял – Тищенко Александр(с.Плахтеевка),  ІІ место- Крутоголов Василий (с.Кулевча), ІІІ место – Тропанец Иван ( с.Заря)

В весовой категории свыше 90кг  І место-  Плис Артём(с.Успеновка) , ІІ место- Георгиев Руслан (с.Заря), ІІІ место – Кочман Александр (с.Кулевча).

Праздник прошел весело и интересно. Гости и участники соревнований остались довольны, получив массу положительных эмоций.

Более 250 человек приняло участие в спортивном празднике, который прошел в атмосфере спортивной борьбы и хорошего настроения. Мы видим, что каждый следующий год этот праздник становится все более массовым и все более запоминающимся.

 

Информация  СО «Колос»

DSC 1082

DSC 1115

DSC 1122

DSC 1136

DSC 1211

DSC 1257

DSC 1266

Read more

Понеділок, 26 Вересень 2016

26 вересня поточного року відбулось спільне засідання постійних комісій

26 вересня поточного року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, та захисту прав людини та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля, на порядку денному якої були розглянуті наступні питання :

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2016 року.

2.  Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 14 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2016 рік».

3. Про затвердження списку присяжних Саратського районного суду Одеської області.

 

За результатами спільного засідання усі питання вирішено винести на розгляд чергового пленарного засідання сесії районної ради. 

26сза

Read more

24 вересня в селищі Сарата пройшло спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту.

24 вересня в селищі Сарата пройшло спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту. На спортивне свято завітали керуючий справами районної ради М.І. Тодоров та заступник голови райдержадміінтсрації В.В. Ротар.

Його учасниками стали понад 250 мешканців Саратського району,  із 10 сільських (Зорянської , Успенівської, Ройлянської, Плахтіївської, Сергіївської, Новоселівської, Кулевчанської, Михайлівської, Петропавлівської, Міняйлівскої) та селищної рад, а також команд Саратської РДА,  КЗ «Саратська ЦРЛ», відділу поліції, МНС, військової частини та берегової охорони.

Змагання проводилися з наступних видів спорту :

- армреслінг
- вільна боротьба
- волейбол (чоловіки і жінки)
- гирьовий спорт (24 кг)
- легкоатлетичний кросс
- перетягування канату
- підтягування
- міні-футбол
- весела естафета (мама, папа, і двоє дітей 8-10 років)

За підсумками змагань усі команди отримали кубки, медалі, грамоти та живі призи у вигляді поросят і курей. 

24с13

24с2

24с1

24с4

24с5

24с6

24с7

24с8

24с9

24с10

24с11

 

24с3

Read more

Четвер, 22 Вересень 2016

Шановні учасники партизанського й підпільного руху

Новый рисунок

Шановні учасники партизанського й підпільного руху, вітаємо вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!
     Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у відновленні історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти загарбницький військ.
     З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
     Низько вклоняємося вам і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України.
     Здоров'я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

 

З повагою,

 

Голова районної ради                  Б.І. Райнов

Депутатський корпус районної ради

Виконавчий апарат районної ради

 

Read more

Середа, 21 Вересень 2016

Увага з 01 жовтня вступає вдію ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК

6 copy

Увага з 01 жовтня вступає вдію ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК
взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту
із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів
 землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами
 Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час
погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Постанова Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. №580

 

Read more

Оголошено конкурс на участь у навчальній програмі для представників органів місцевого самоврядування

d3QYjg3r JE-600x381_copy

Волинський ресурсний центр оголошує конкурсний відбір молодих (до 35 років) новообраних депутатів та працівників органів місцевого самоврядування Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської областей для участі у навчальній програмі, яка включатиме:

Чотири дводенні тренінги на теми:
• « Парламентські процедури»;
• «Налагодження зв’язків з громадськістю»;
• «Стратегічне планування»;
• «Підготовка і впровадження проектів місцевого розвитку».

Стажування в різних регіонах України на теми:
• «Розвиток сільської кооперації»;
• «Надання адміністративних послуг»;
• «Агенції місцевого розвитку»;
• «Енергозбереження».
Тренінги відбудуться впродовж жовтня – грудня 2016 року, стажування – в 2017 році.

Волинський ресурсний центр забезпечить проживання та харчування учасників навчальної програми, а також необхідні навчальні матеріали (не відшкодовуються кошти проїзду до місця проведення семінарів). Міста (обласні центри), у яких проводитимуться тренінги, будуть визначені після відбору учасників, щоб забезпечити зручність доїзду.

Проведення тренінгів на теми «Парламентські процедури», «Налагодження зв’язків з громадськістю» планується в наступні дати:
12-15 жовтня 2016 року – для учасників з Вінницької, Миколаївської, Одеської областей.
19-22 жовтня 2016 року – для учасників з Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської областей.
9-12 листопада 2016 – для учасників Донецької, Запорізької, Херсонської областей.
Для участі в конкурсі потрібно заповнити і надіслати до 01 жовтня 2016 року форму за

.

За додатковою інформацією звертайтесь до Руслани Стасюк, тел. 050-140-53-16, 096-464-88-33, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Навчальна програма відбуватиметься в рамках проекту Волинського ресурсного центру «Зміцнення демократичної культури серед молодих депутатів України» за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН.

Read more

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Вересень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30