Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Брильова Валерія Михайловича включеного до виборчого списку від територіальної організації Політичної партії «О

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

 

 «16»  год.  «40» хв..

01 жовтня 2015 року                                                                       №22

           

Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Брильова Валерія Михайловича  включеного до виборчого списку від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області, з виключенням його з виборчого списку

 

01 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшла особисто заява від кандидата в депутати з виборів Саратської районної ради Одеської області в багатомандатному окрузі Брильова Валерія Михайловича включеного до виборчого списку від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області за номером територіального виборчого округу № 15 про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих територіальною організацією Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 28 вересня 2015 року Постановою № 16 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія виборча комісія Одеської області, зареєструвала Брильова  В.М.  як кандидата у депутати Саратської районної ради, включеного до виборчого списку від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області за номером територіального виборчого округу №15.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори», територіальна комісія скасовує рішення в частині реєстрації у багатомандатному виборчому окрузі окремого кандидата в депутати, включеного до виборчого списку від місцевої організації партії, з виключенням його з виборчого списку у разі звернення кандидата у депутати в будь-який час після його реєстрації, але не пізніш як за 19 днів до виборів, з письмовою заявою про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області Саратська районна  виборча комісія Одеської області

 

п о с т а н о в л я є:

  1. 1.Скасувати рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області  Брильова Валерія Михайловича

2.         Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Саратському районі, Одеської області не пізніше наступного дня після прийняття постанови, а також надіслати дане рішення до Центральної виборчої комісії.

.

3.         Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28