Про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Евчева Федора Георгійовича з виборчого списку, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» на реєстрацію кандидат

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

«16»  год.  «35» хв..

06 жовтня 2015 року                                                                       №44

           

Про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Евчева Федора Георгійовича з виборчого списку, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» на реєстрацію кандидатів у депутати Саратської районної ради Одеської області

 

06 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшла Постанова №60 від 30 вересня Саратської селищної комісії щодо реєстрації кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі №20 з виборів депутатів Саратської селищної ради Саратського району Одеської області Евчева Федора Георгійовича.

Відповідно до ч. 1 ст. 42 Закону України «Про місцеві вибори», кандидат в депутати в одномандатному виборчому окрузі  реєструється відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст.ст.35, 39 ,42 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Евчевим Федором Георгійовичем на реєстрацію кандидатом в депутати в одномандатному виборчому окрузі№20 по виборам депутатів Саратської селищної ради Саратського району Одеської області шляхом само висування, 30 вересня 2015 року Постановою №60,  Саратська селищна  виборча комісія зареєструвала Евчева Федора Георгійовича, як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі №20 по виборам депутатів Саратської селищної ради Саратського району Одеської області.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Саратською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 01 жовтня 2015 року Постановою № 38 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія Одеської області, зареєструвала Евчева Федора Георгійовича як кандидата у депутати Саратської районної ради Одеської області, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» за номером територіального виборчого округу №1

Відповідно до ч.8 ст. 47. якщо особа, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації іншої політичної партії та (або) висунута за її письмовою заявою про згоду балотуватися кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости від місцевої організації іншої політичної партії або шляхом самовисування, відповідні територіальні виборчі комісії виключають таку особу з усіх виборчих списків, до яких вона була включена, скасовують її реєстрацію як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, про що повідомляють відповідні місцеві організації партій та цю особу.

На вимогу Саратської районної виборчої комісії Евчев Федір Георгійович надав  письмове пояснення, в якому повідомив, що надавав письмову  заяву про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та письмову заяву про згоду балотуватися кандидатом в одномандатному виборчому окрузі№20 по виборам депутатів Саратської селищної ради Саратського району Одеської області шляхом само висування, що є грубим порушенням ст.35 Закону України «Про місцеві вибори», про які він не знав.

 З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області

п о с т а н о в л я є:

  1. 1.виключити кандидата в депутати Саратської районної ради Евчева Федора Георгійовича з виборчого списку, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  2. 2.Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику Саратської районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» а також надіслати дане рішення до Центральної виборчої комісії.

3.         Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28