Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Тарасової Ольги Миколаївни включеної до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

 

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

 

«16»  год.  «33» хв..

01 жовтня 2015 року                                                             №21

 

Про скасування рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області Тарасової Ольги Миколаївни включеної до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження»,  з виключенням її з виборчого списку

01 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшла особисто заява за № 225 від 01.10.2015  від кандидата в депутати з виборів Саратської районної ради Одеської області в багатомандатному окрузі Тарасовою Ольгою Миколаївною включеної до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження»,  за номером територіального виборчого округу № 27 про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Саратської районної організації Партії «Відродження»,   на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 28 вересня 2015 року Постановою № 17 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія виборча комісія Одеської області, зареєструвала Тарасову О.М., як кандидата у депутати Саратської районної ради, включеного до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження»,  за номером територіального виборчого округу №27.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори», територіальна комісія скасовує рішення в частині реєстрації у багатомандатному виборчому окрузі окремого кандидата в депутати, включеного до виборчого списку від місцевої організації партії, з виключенням його з виборчого списку у разі звернення кандидата у депутати в будь-який час після його реєстрації, але не пізніш як за 19 днів до виборів, з письмовою заявою про відмову балотуватися в багатомандатному виборчому окрузі.

З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області Саратська районна  виборча комісія Одеської області

 

п о с т а н о в л я є:

  1. 1.Скасувати рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі кандидата в депутати Саратської районної ради Одеської області  Тарасової Ольги Миколаївни включеної до виборчого списку від Саратської районної організації Партії «Відродження», з виключенням її з виборчого списку

2.         Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику Саратської районної організації Партії «Відродження» не пізніше наступного дня після прийняття постанови.

3.          Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28