Про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Шерпі Тетяни Іванівни з виборчого списку, включеної до виборчого списку від Саратської районної партійної організації Аграрної партії України

ЧЕРГОВІ  ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ

РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

 

САРАТСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

смт. Сарата                                                         

«16»  год.  «35» хв..

06 жовтня 2015 року                                                                       №45

           

Про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Шерпі Тетяни Іванівни з виборчого списку, включеної до виборчого списку від Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України

 

06 жовтня 2015 р. до Саратської районної виборчої комісії  Одеської області надійшов лист від кандидата на посаду сільського голови села Мирнопілля Вадима Петровича Петковича про виключення кандидата в депутати Саратської районної ради Шерпі Тетяни Іванівни з виборчого списку, включеної до виборчого списку від Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України Постанова № 38 від 01.10.2015 року з  Додатком №1.,  яка зареєстрована в Мирнопільській  сільській виборчій комісії кандидатом на посаду сільського голови села Мирнопілля шляхом самовисування  копія Постанови №1 від 01.10.2015 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати у депутати в багатомандатному окрузі, включені до виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації партії, реєструються відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст. ст. 36, 38, 41 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Саратською партійною організацією Аграрної партії  на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, 01 жовтня 2015 року Постановою № 38 з Додатком № 1, Саратська районна виборча комісія Одеської області, зареєструвала Шерпі Тетяну Іванівну  як кандидата у депутати Саратської районної ради, включеного до виборчого списку від за номером територіального виборчого округу №33

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону України «Про місцеві вибори», кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови, старости реєструється відповідною територіальною виборчою комісією.

Відповідно до ст.ст.35, 40 ,43 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі документів, поданих Шерпі Тетяни Іванівни на реєстрацію кандидатом на посаду сільського голови села Мирнопілля шляхом самовисування 01 жовтня 2015 року Постановою №1, Мирнопільська сільська виборча комісія зареєструвала Шерпі Тетяну Іванівну, як кандидата на посаду сільського голови села Мирнопілля.

Відповідно до ч.8 ст. 47. якщо особа, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, включена за її письмовою заявою про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від місцевої організації іншої політичної партії та (або) висунута за її письмовою заявою про згоду балотуватися кандидатом у депутати, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови, старости від місцевої організації іншої політичної партії або шляхом самовисування, відповідні територіальні виборчі комісії виключають таку особу з усіх виборчих списків, до яких вона була включена, скасовують її реєстрацію як кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, про що повідомляють відповідні місцеві організації партій та цю особу.

 На вимогу Саратської районної виборчої комісії Шерпі Тетяна Іванівна надала  письмове пояснення, в якому повідомила, що дала письмову  заяву про згоду балотуватися за виборчим списком кандидатів у депутати від Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України та письмову заяву про згоду балотуватися кандидатом на посаду сільського голови села Мирнопілля  висунутою шляхом самовисування, що є грубим порушенням ст.35 Закону України «Про місцеві вибори», про які вона не знала.

 З урахуванням зазначеного, відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори»  Саратська районна  виборча комісія Одеської області

п о с т а н о в л я є:

  1. 1.виключити кандидата в депутати Саратської районної ради Шерпі Тетяну Іванівну з виборчого списку, включеної до виборчого списку від Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України
  2. 2.Надіслати (видати) копію цієї постанови представнику Саратської районної партійної організації Аграрної партії  України не пізніше наступного дня після прийняття постанови, а також надіслати дане рішення до Центральної виборчої комісії.

3.         Оприлюднити  цю постанову на офіційній сторінці Саратської районної виборчої Одеської області комісії на веб-сайті Саратської районної ради Одеської області.

Голова комісії                                                            І.Д.Тимошенко

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31