Мирнопільська сільська рада

Мирнопільський сільський голова –

Петкович Вадим Петрович

Службова адреса: с. Мирнопілля Саратського району Одеської області вул. Леніна, 38

робочий телефон : 37-1-46

Секретар сільської ради - Чакір Олена Андріївна

Службова адреса: с.Мирнопілля Саратського району Одеської області вул. Леніна, 38

робочий телефон : 37-1-46

Мирнопільська сільська рада розташована на північному заході Саратського району. На півночі сільська рада межує з Тарутинським районом Одеської області, на заході – з Введенською, північному сході – з Надежденською, південному сході – з Плахтіївською, південному заході – з Світлодолинською сільськими радами Саратського району.

4. Відстань до районного центру

Центр сільської ради - село Мирнопілля розташовано на відстані 25 км від районного центру.

Загальна площа території сільської ради складає - 4933га, з них площа населених пунктів – 117,4 га.

6. Кількість населених пунктів – 4 села Мирнопілля, Кам'янка, Нова Іванівка, Нова Плахтіївка.

7. Кількість населення станом на 01.01.2013р. - складає 665 осіб

Після визволення південних земель від турків і приєднання до російської держави Бессарабії царський уряд почав заселяти територію німецькими переселенцями, тому що південь Російської імперії був безлюдним.

5 жовтня 1878 року 36 заможних господарів із Ліхенталя під керівництвом самих заможних сімей Я. Швангерта, М. Льофенбайна купили у Навроцького 1700 десятин землі,   по 35 рублів за десятину.

В 1879 році було вибрано місце для села, особистого господарства, розбиті вулиці, виноградники, сад, в центрі - місце для церкви. Потім кинули жереб, де кожному господарю буде відведена земля для особистого господарства.

19 липня 1879 року почав будуватись перший будинок, всі інші почали будуватись з 1880 року. Наряду з будівництвом житлових будинків, будувались громадські будівлі.

Пастор Катерфельд із Саратського приходу дав назву новій колонії             «Фриндсфель», що в переводі означає - Мирнопілля. Два роки потому було збудоване поліцейське відділення, потім почалося будівництво церкви. Перед мешканцями виникло питання, що будувати з початку - церкву або школу. Вирішили збудувати двоповерховий будинок, в якому на першому поверсі буде розташована школа на 320 місць, а на другому поверсі - церква. У 1886 році церква і школа були збудовані.

Засновники колонії були дуже бідними, але працьовитими і економними.   Основним видом діяльності було сільське господарство - виноградарство, вирощування зернових і технічних культур. В селі був посаджений гарний фруктовий сад з яблунями, грушами, абрикосами, черешнями. Через деякий час завдяки працелюбності людей і родючості земель господарі стали заможними.

Мешканці німецької колонії проживали до 1941 року, до початку Великої Вітчизняної війни. В 1941 році колоністи були виселені. Можна сказати, що війна обійшла село стороною - бойові дії на території села не проходили. На території села існує могила невідомих солдат.

Багато наших земляків брали участь у Великій Вітчизняній війні, багато із них повернулися з нагородами. Найвидатніший земляк - Пилип Іванович Кольцун відзначений найвищою солдатською нагородою - орденом Слави трьох ступенів.

Після війни почали створюватись колгоспи. Землі входили до складу різних колгоспів, а у 1987 році був утворений місцевий колгосп «Україна», керівником якого був Нечипоренко В.І.   Із створенням колгоспу села почали жити по - новому. У 1989 році була збудована нова школа на 192 місця, у 1990 - дитячий садок на 90 місць, по всіх селах була прокладена дорога з твердим покриттям.

У 1991 році була утворена   Мирнопільська сільська рада

9.Сучасність села Мирнопілля

Основу економіки сільської ради забезпечує   фермерське господарство «Балкани», яке з 2002 року   орендує земельні паї мешканців сільської ради та землі резервного фонду. Загальна площа сільськогосподарських угідь складає 3277,45 га. Виробниче направлення господарства - вирощування зернових і технічних культур. Урожайність зернових культур за останні роки складає: озимої пшениці -32,5ц/га,   озимого ячменю - 33, 5 ц/ га, озимого ріпаку - 20,00 ц/га, середньорічна чисельність працівників в даному господарстві складає 75 чоловік, середньорічна заробітна плата одного працівника складає 10800 грн.   Господарство за останні роки досягло високих показників урожайності зернових та технічних культур. Господарство має достатню технічну базу.

На території Мирнопільської сільської ради розташовані:   загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, в якій навчаються   88 учнів; дитячий садок, який відвідують - 18 дітей; фельдшерський пункт, будинок культури, сільська бібліотека, відділення поштового зв'язку.

Проект бюджету Мирнопільської сільської ради на 2019 рік

Повідомлення про  початок  перевірки головного бухгалтера Мирнопільської сільської ради

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2019 рік

Зміни до паспортів бюджетних програм від 26.03.2019 року