Про скликання чергового пленарного засідання п’ятнадцятої сесії Саратської районної ради Одеської області сьомого скликання

 

 

УКРАЇНА

САРАТСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про скликання чергового пленарного засідання п’ятнадцятої  сесії Саратської  районної  ради  Одеської області  сьомого  скликання

 

            Відповідно до статті 43, частин 4,10,13 статті 46, частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Провести чергове пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 30 серпня  2017 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради  (селище Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84).

 

2. Рекомендувати розглянути на черговому пленарному засіданні п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання наступні питання:

 

2.1.Про інформацію Саратської районної виборчої комісії Одеської області.

2.2. Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2017 року.

2.3. Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання рішення районної ради від 31 травня 2017 року  № 200-VІІ“Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Саратського району на 2017 рік” за І півріччя 2017 року.

2.4. Про Програму підтримки малого і середнього підприємництва в Саратському районі Одеської області на 2017-2019 роки.

2.5. Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Саратського району на період 2017 – 2021 роки.

2.6. Про внесення змін  до рішення районної ради від 24 лютого 2016 року №  35 – VIІ «Про затвердження районної комплексної програми «Здоров’я» на 2016-2017 роки».

2.7. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 29 січня 2015 року № 442-УІ «Про затвердження комплексної  програми «Освіта Саратщини»  на 2015-2018 роки».

2.8. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня  2016 року № 166 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2017 рік».

2.9. Про передачу в оренду нерухомого майна на другому поверсі будівлі під літерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, селище Сарата вулиця Крістіана Вернера, 82 для відкриття перукарні та салону краси.

2.10.Про передачу в оренду нерухомого майна на другому поверсі будівлі під літерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, селище Сарата вулиця Крістіана Вернера, 82 для  роздрібної торгівлі.

2.11. Про передачу в оренду ТОВ «Редакція газети «Час. Люди. Події»» будівлі редакції розташованої за адресою: смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 88.

2.12. Про надання дозволу Комунальному закладу «Саратська центральна районна лікарня» на списання транспортних засобів.

2.13.Про надання згоди на передачу в оренду приміщення на першому поверсі поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для розміщення комп’ютерного томографа.

2.14. Про передачу в оренду приміщень котелень для розміщення енергоефективних котлів та здійснення діяльності з виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.

2.15. Про вилучення з оперативного управління Успенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області та закріплення за Кривобалківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області автотранспорту на праві оперативного управління.

2.16.Про затвердження нової редакції Статуту  Комунальної установи «Саратський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти».

2.17 .Про звіт директора комунальної установи «Саратський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти», що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області, повноваження з управління яким делеговано районній державній адміністрації.

2.18. Про затвердження статуту Над’ярненської загальноосвітньої школи  І ступеня Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.

2.19. Про затвердження статуту Пшеничнянської загальноосвітньої школи  І ступеня Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.

2.20. Про затвердження статуту Введенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Саратської районної ради Одеської області» у новій редакції.

2.21. Про затвердження статуту Забарського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Саратської районної ради Одеської області» у новій редакції.

2.22. Про затвердження статуту Міняйлівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.

2.23. Про затвердження статуту Плахтіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №1 І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла садок) Саратської районної ради Одеської області»  у новій редакції.

2.24. Про затвердження статуту Фуратівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.

2.25. Про затвердження статуту Долинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.

2.26. Про затвердження статуту Зорянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей Саратської районної ради Одеської області»  у новій редакції.

2.27. Про затвердження статуту Кривобалківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.

2.28. Про затвердження статуту Миколаївко-Новоросійської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.

2.29. Про затвердження статуту Михайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла садок)» Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.

2.30. Про затвердження статуту Новоселівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.31. Про затвердження статуту Петропавлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла садок)» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.32.  Про затвердження статуту Плахтіївської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.33. Про затвердження статуту Плахтіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів-гімназія» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.34.  Про затвердження статуту Ройлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.

2.35.  Про затвердження статуту Саратського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.

2.36. Про затвердження статуту Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.

2.37. Про затвердження статуту Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.

2.38. Про затвердження статуту Успенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.39. Про затвердження статуту Фараонівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла садок)» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.40. Про затвердження статуту Ярославської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області у новій редакції.

2.41.  Про затвердження статуту Саратська загальноосвітня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.42. Про затвердження статуту КЗ «Саратська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.43. Про затвердження статуту КЗ «Саратський районний будинок дитячої творчості» Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.44. Про пониження ступеня Розівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.45.  Про пониження ступеня Мирнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.46. Про пониження ступеня Світлодолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської  районної ради Одеської області у новій редакції.

2.47.  Про створення Надєждинського освітнього округу.

2.48. Про затвердження статуту Кулевчанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Саратської районної ради Одеської області  у новій редакції.

2.49. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня  2016 року № 163  - VІІ «Про  структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2017 рік».

2.50. Про звернення депутатів Саратської районної ради Одеської області VII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення населення і закладів соціальної сфери вугіллям антрацитових порід по доступним цінам до початку опалювального сезону 2017-2018 років.

2.51. Про депутатський запита депутат районної ради Граматик Р.В. щодо законності створення госпрозрахункового стоматологічного відділення на базі поліклінічного відділення комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня».

2.52.Різне.

3. Запросити на чергове пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання в.о. голови, керівника апарату, начальників управлінь, відділів та секторів районної державної адміністрації, депутатів Одеської обласної ради Сулакова О.С., Чиклікчи Г.Г., сільських, селищного голів району, керівників підприємств, установ та організацій району,  представників засобів масової інформації.

 

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                                  О.І. Небога

        

 19  серпня 2017 року

 

№ 33 -РР

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31