Про скликання позачергового пленарного засідання сьомої сесії Саратської районної ради Одеської області сьомого скликання

 

       УКРАЇНА

САРАТСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

                                   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Про скликання позачергового пленарного засідання сьомої сесії

Саратської  районної  ради  Одеської області  сьомого  скликання

 

 

Відповідно до статті 43, частин 4,10,13 статті 46, частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 

1. Провести позачергове пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання  15 липня 2016 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради  (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84).

2. Рекомендувати розглянути на позачерговому  пленарному засіданні сьомої сесії районної ради сьомого скликання наступні питання:

2.1. Про внесення змін  до рішення районної ради від 24 лютого 2016 року №  35 – VIІ «Про затвердження районної комплексної програми «Здоров’я» на 2016-2017 роки»

  2.2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня  2015 року № 14 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2016 рік».

  2.3. Про заслуховування інформації начальника Саратського  відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП України в Одеській області  про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Саратського району за  2015 рік.

             2.4.  Про звіт головного лікаря Комунального закладу «Саратська районна лікарня» про роботу закладу за 2015 рік.

       2.5. Про звільнення Димури Є.З. з посади головного лікаря Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня».

 2.6. Про надання дозволу Комунальному закладу «Саратська централізована бібліотечна система» на передачу в оренду приміщення.

 2.7. Про передачу комп’ютерної техніки із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у власність територіальної громади сіл  Саратського району.

 2.8. Про передачу в оренду нерухомого майна для роздрібної торгівлі текстильними товарами та виробництва інших текстильних виробів.

 2.9. Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Успенівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області автотранспорту на праві оперативного управління.

 2.10. Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Саратським навчально-виховним комплексом «Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів-гімназія» Саратської районної ради Одеської області автотранспорту на праві оперативного управління

 

            2.11. Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Надєждинською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області автотранспорту на праві оперативного управління.

            2.12. Про дачу згоди на прийняття пам’ятника «Курган Слави» до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району.

           2.13.  Про   передачу   в   оренду   гаражних   приміщень   Саратської   районної   ради для  розміщення автотранспорту відділу освіти районної державної адміністрації.

2.14.  Про  надання  згоди  на  передачу  в  оренду  нежитлових  приміщення   першого поверху поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для розміщення пункту забору крові та інших біологічних матеріалів.

2.15.  Про  надання  згоди  на  передачу  в  оренду  нежитлового  приміщення підвалу поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для торгівлі побутовою хімією.

       2.16.Різне.

3. Запросити на позачергове пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання голову, заступника голови, керівника апарату, начальників управлінь, відділів та секторів  районної державної адміністрації, депутатів Одеської обласної ради Сулакова О.С., Чиклікчи Г.Г., сільських, селищного голів району, керівників підприємств, установ та організацій району,  представників засобів масової інформації.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                                        Б.І.Райнов

 

 

 

11 липня 2016 року

 

 

37- РР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28