Про скликання пленарного засідання шостої сесії Саратської районної ради Одеської області сьомого скликання

 

УКРАЇНА

САРАТСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Про скликання пленарного засідання шостої сесії

Саратської  районної  ради  Одеської області

сьомого  скликання

  

Відповідно до статті 43, частин 4,10,13 статті 46, частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Провести пленарне засідання шостої сесії районної ради сьомого скликання  09 червня 2016 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради  (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84).

2. Рекомендувати розглянути на пленарному засіданні шостої сесії районної ради сьомого скликання наступні питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня  2015 року № 14 -VІІ  «Про районний  бюджет Саратського району на 2016 рік».

2.2. Про готовність Комунального закладу «Сонячний» та закладів освіти району до проведення відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році.

2.3.Про звіт головного лікаря Комунального закладу «Саратська районна лікарня» про роботу закладу за 2015 рік.

2.4. Про передачу офісної оргтехніки та майна.

2.5. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у власність територіальної громади села Петропавлівка.

2.6.Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Комунальним закладом «Саратський районний будинок культури» майна на праві оперативного управління.

2.7. Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Саратським навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Саратської районної ради Одеської області автотранспорту на праві оперативного управління .

2.8. Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Кулевчанською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області автотранспорту на праві оперативного управління

2.9. Про вилучення з оперативного управління Комунального закладу «Саратський міжшкільний  навчально-виробничий комбінат» та закріплення за Комунальною організацією «Саратагоспархів» майна на праві оперативного управління

2.10. Про надання дозволу Комунальному закладу «Саратська централізована бібліотечна система» на передачу в оренду приміщення

2.11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Сергіївської сільської ради Саратського району Одеської області (за межами населеного пункту) Гусєвої В.А.

2.12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Введенської сільської ради Саратського району Одеської області (за межами населеного пункту) Лазар Д.Г.

2.13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Плахтіївської сільської ради Саратського району Одеської області (за межами населеного пункту) Пакуленко О. П.

2.14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Плахтіївської сільської ради Саратського району Одеської області (за межами населеного пункту) Пакуленко П. П.

2.15.Різне.

3. Запросити на пленарне засідання шостої сесії районної ради сьомого скликання голову, заступника голови, керівника апарату, начальників управлінь, відділів та секторів  районної державної адміністрації, депутатів Одеської обласної ради Сулакова О.С., Чиклікчи Г.Г., сільських, селищного голів району, керівників підприємств, установ та організацій району,  представників засобів масової інформації.

 

  

Голова районної ради                                                          Б.І.Райнов

  

31  травня 2016 року

  

№  31  - РР

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31