Постійні комісії районної ради

 

Склад постійних комісій VII скликання

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

 

Посада в комісії

Постійна комісія з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та захисту прав людини

1.

Сухарський Анатолій Броніславович 

 

Голова постійної комісії

2.

Лазар Віктор Іванович                            

 

 

3.

                        

 

Секретар

4.

Юрескул Олександр Петрович                  

 

Заступник голови

 

 

 

 

Постійна комісія з бюджету та фінансово-економічних питань:

1.

Максименко Тетяна Кирилівна

 

Голова постійної комісії

2.

АхмедовАхмед Магомедмурадович      

 

 

3.

Гангурян Олег Миколайович     

 

 

4.

Корінь Вікторія Дмитрівна                           

 

Секретар

5.

Матвійчук Сергій Юрійович                        

 

 

6.

Узунов Анатолій Миколайович                    

 

Заступник голови

 7.

Райнов Борис Іванович                               

 

 

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля:

1.

 

 

Голова постійної комісії

2.

Дімов Іван Андрійович                                

 

 

3.

Златов Микола Миколайович                       

 

Секретар

4.

Саламаха Василь Дмитрович 

 

Заступник голови

5.

Сиров Іван Демидович                                      

 

 

 

 

 

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді:

1.

Мунтян  Андрій Іванович

 

Голова постійної комісії

2.

Георгієв Георгій Георгійович                         

 

Заступник голови

 

   

 

3.

Саламатіна Алла Володимирівна                        

 

 

4.

Майстро Володимир Павлович

 

 

 5.

 Бондаренко Сергій Григорович

 

 

Постійна комісія з питань соціального захисту та охорони здоров’я:

1.

Райнов Іван Семенович;

 

Голова постійної комісії

2.

Димура Євгенія Захарівна                                  

 

 

3.

Дімов Іван Іванович                                     

 

 

4.

Граматик Раїса Вікторівна                                     

 

Заступник голови

5.

Стогній  Олександра Павлівна                                

 

Секретар

 6.

 Нагнойний Євгеній Васильвич 

 

 

Постійна комісія з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності:

 

 

 

 

1.

Ганєв Вадим Іванович

 

Голова постійної комісії

2.

Аксьонов Григорій Іванович                               

 

 

3.

Атанасов Василь Семенович                               

 

Заступник голови

4.

Лохматов Віктор Олександрович                       

 

 

5.

Міус Валерій Федорович                                     

 

 

6.

Чабан Ольга Федорівна                                          

 

Секретар

 

Положення про постійні комісії Саратської районної ради Одеської області  

 

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляція



Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31