Оголошення

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ 

 

 

САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

16 листопада 2020 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради (селище Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84) відбудеться позачергове пленарне засідання сорокової сесії районної ради сьомого скликання. 

 

Виконавчий апарат районної ради.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

 

про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи

 

«Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області

 

 

Саратська районна рада Одеської області оголошує проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області: вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог.

 

 

 

Місцезнаходження комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області (далі – Центр): 68200, Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,85.

 

Умови оплати праці: посадовий оклад 5596,00 грн. з виплатою надбавок за роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, звання, вислугу років, інші доплати передбачені законодавством.

 

 

 

Вимоги до кандидатів на посади:

 

Вчитель-логопед - громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю: «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія». Спеціалізація/кваліфікація: логопед, логопедія, вчитель-логопед;

 

Вчитель-реабілітолог – громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю: «Фізична реабілітація», «Фізичне виховання і фізичне виховання у спеціальному дитячому закладі освіти». Спеціалізація/кваліфікація: фізична реабілітація, фізична терапія, ерготерапія, вчитель лікувальної фізкультури (вчитель-реабілітолог), інструктор з ЛФК, фізичне виховання у спеціальному дитячому закладі освіти.

 

 

 

Для участі у конкурсному відборі встановити термін для прийняття документів - 21 календарний день з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті районної ради.

 

В строк до 02 листопада 2020 року необхідно надати до Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, 3-й поверх, каб.70 або 1-й поверх, каб.3, мала зала адмінбудівлі) наступні документи:

 

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних за встановленою формою;

 

- автобіографію або резюме;

 

- копію(ї) диплома(ів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 

- копію паспорта громадянина України;

 

- копію трудової книжки.

 

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 

 

 

Конкурсний відбір буде проводитьсь з 12 жовтня 2020 року по 26 листопада 2020 року поетапно:

 

 

 

            з 12 жовтня 2020 року по 02 листопада 2020 року

 

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;

 

з 03 листопада 2020 року по 04 листопада 2020 року

 

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

 

з 05 листопада 2020 року по 26 листопада 2020 року

 

- проведення іспиту та визначення його результатів;

 

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

 

- визначення переможця конкурсного відбору;

 

- оприлюднення результатів конкурсу.

 

            Засідання конкурсної комісії будуть проходити у великому залі адміністративної будівлі Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,84, 1-й поверх).

 

 

 

Додаткову інформацію по проведенню конкурсу можете отримати:

 

            Контактний телефон: 0971546843, 0678024454, електронна пошта:

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., веб-сайт: http://sarata-rada.odessa.gov.ua/ у розділі «Оголошення» та «Нагороди та конкурси».

 

Цуркан Ірина Олександрівна – директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області.

 

Лихо Ольга Савеліївна – головний спеціаліст Саратської районної ради.

 

 

 

Голова районної ради                                              Ю.П.Переправка

 

 

Г Р А Ф І К

 

проведення засідань постійних комісій районної ради 08-14 вересня 2020 року

 

 

 

 

 

П/П

Назва комісії

Дата

Час і місце проведення

1.

Постійна комісія з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності

 

08.09.2020

10.00.

(велика зала районної ради)

2.

Постійна комісія з питань соціального захисту та охорони здоров’я

 

08.09.2020

14.00.

(велика зала районної ради)

3.

Постійна комісія з   питань освіти, культури, спорту та у справах молоді

 

10.09.2020

14.00.

(велика зала районної ради )

4.

Постійна комісія з   питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності  

11.09.2020

10.00

(велика зала районної ради )

5.

Постійна комісія з   бюджету та фінансово-економічних питань

14.09.2020

12.00.

(велика зала районної ради)

Інформація

 

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки  наступного об’єкта

 

від 17 січня 2020 року

 

Здійснити  конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єкта.

Назва та місце розташування об’єкта: 

 

 

Нежитлові приміщення за номером експлікації № 58 та частину вестибюля за номером експлікації № 4 до плану будівлі, загальною площею 26,65 кв.м. на першому поверсі будівлі «Дитячого відділення» під літерою «Д», яка розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Соборна,2/2.

 

Нежитлові приміщення частини комплексу, за номером експлікації № 28,31-33,35-49,51-54 до плану будівлі , загальною площею 162,0 кв.м. на першому поверсі будівлі «Дитячого відділення» під літерою «Д», яка розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Соборна,2/2.

Нежитлові приміщення «Прохідна №1» під літерою «Е», частини комплексу за номером експлікації №1 до плану будівлі, загальною площею 10,3 кв.м., яка розташована за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Соборна,2/2.

 

Заяви приймаються за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район. смт. Сарата, вул. Соборна, 2, КП «Саратський ЦПМСД Саратської районної ради Одеської області» телефон: 2-30-94

 

ПРИМІТКА: Разом зі звітами оцінювач зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу. Договір з оцінювачем – переможцем конкурсу буде укладено після виготовлення і надання технічної документації на об’єкт. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом  Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190, (далі – Положення). Претенденти на участь в конкурсі по даному об’єкту  подають документацію до Комунального підприємства «Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області»,згідно з Положенням. Конкурс відбудеться не раніше ніж через 14 календарних днів від дня опублікування цієї інформації включно у КП «Саратський ЦПМСД».


Про зміну реквізитів рахунків для

зарахування надходжень до бюджетів

та блокування коду банку 828011

 

Управління Державної казначейської служби України у Саратському районі Одеської області (далі – Управління) відповідно до статті 56 Бюджетного кодексу України та частини другої статті 6 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» повідомляє про запровадження з 01.01.2020 року Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, та зміну реквізитів рахунків для зарахування надходжень до бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України (банк – Казначейство України (ЕАП), код банку 899998).

Звертаємо увагу, що всі доходні рахунки які діяли до 01.01.2020 року на МФО 899998 ТАКОЖ ЗМІНИЛИСЯ.

       Реквізити нових рахунків по Одеській області розміщено на офіційній вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області (далі – Головне управління) в рубриці «Реквізити рахунків» за адресою: ode.treasury.gov.ua.

Одночасно повідомляємо про блокування з 03.01.2020 коду банку Головного управління 828011 та неможливості перерахування коштів на рахунки по даному МФО.

Просимо при проведення платежів прийняти вищезазначене до уваги з метою своєчасного зарахування коштів до бюджетів.


Інформація

про оголошення конкурсу на визначення орендаря нежитлових приміщень

 

від 21 грудня 2019 року

 

Назва та місце розташування об’єкта:приміщення за номером експлікації 48 до плану будівлі на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, с. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82, строком на 1 рік, загальною площею 15,6 м2.

Умови оренди: для відкриття перукарні та салону краси.

Стартова місячна орендна плата 611 грн.

Заяви про оренду вищезазначеного майна приймаються від фізичних та юридичних осіб протягом 10 робочих днів після публікації оголошення.

Заяви приймаються за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район. смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, телефон: 2-16-95.

 

                     

                                                       

 

Про необхідність реєстрації земельної ділянки,

 право на яку посвідчено документами старого зразка

 

До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування – державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно. 

Так, пунктом 10 Розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» (далі-Закон) визначено, що документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набрання чинності цим Законом є дійсними. 

Разм з цим, необхідно зазначити, що сьогодні укладання будь-яких угод про перехід права власності із земельними ділянками не може відбуватися без наявності кадастрового номера (ст. 132 Земельного кодексу України). До того ж для набуття права власності на нерухоме майно (будинок, гараж чи іншу споруду) також необхідно мати кадастровий номер на земельну ділянку, на якій розташовані ці об'єкти нерухомості (частина 6 статті 120 Земельного кодексу України). Кадастрові номери необхідні при оформленні переходу прав від одного власника до іншого. 

Крім того, на сьогодні активно проходять процеси наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки. Дуже часто трапляються випадки, коли на Публічній кадастровій карті відсутні відомості про земельні ділянки, і громадяни сприймають таку інформацію, що земельні ділянки вільні та перебувають у запасі. 

Отже, уніфікована система кадастрових номерів гарантує захист права особи на землю. 

Що таке кадастровий номер? Це індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування. Він присвоюється кожній земельній ділянці, розташованій на території України, для її ідентифікації. 

Як присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, право власності (користування) на яку виникло до 2004 року? 

Відповідно до Закону України «Про державний земельний кадастр», у разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності). 

Для виготовлення вказаної технічної документації та внесення відомостей про ділянки до автоматизованої системи державного земельного кадастру необхідно виконати низку процедур, зокрема: перевірку та обробку інформації на магнітному носії (обмінного файлу), внесення відомостей до бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру та внесення записів до Поземельної книги. 

Розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється відповідно до статей 26, 27, 55 Закону України «Про землеустрій» на платній основі на умовах та в строк, що визначені договором з розробником такої документації із землеустрою. 

   Технічна документація із землеустрою розробляється землевпорядними організаціями, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління (http://odeska.land.gov.ua) розділ «Напрями діяльності», підрозділ «Експертиза». 

Таким чином, з метою належного захисту прав на землю власникам (користувачам) земельних ділянок слід звернутись до землевпорядної організації та замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

                        Додаток 2

                                                               до розпорядження районної ради

                                               від 22 жовтня 2019 року

                       № 45 - РР

 

ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області

 

Саратська районна рада Одеської області оголошує проведення  конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області: вчитель-логопед,вчитель-дефектолог, практичний психолог, вчитель-реабілітолог.

 

Місцезнаходження комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області (далі – Центр): 68200, Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,85.

 

Умови оплати праці: посадовий оклад 5113,70 грн. з виплатою надбавок за роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, звання, вислугу років, інші доплати передбачені законодавством.  

 

Вимоги до кандидатів на посади:

Вчитель-логопед - громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю: «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія». Спеціалізація/кваліфікація: логопед, логопедія, вчитель-логопед;

Вчитель-дефектолог - громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта» (за нозологіями), «Дефектологія». Спеціалізація/кваліфікація: сурдопедагог, олігофренопедагог, тифлопедагог, вчитель дітей з вадами розумового розвитку, дефектолог;

Практичний психолог – громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю «Психологія», «Практична психологія». Спеціалізація/кваліфікація: психолог, практичний психолог;

Вчитель-реабілітолог – громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю: «Фізична реабілітація», «Фізичне виховання і фізичне виховання у спеціальному дитячому закладі освіти». Спеціалізація/кваліфікація: фізична реабілітація, фізична терапія, ерготерапія, вчитель лікувальної фізкультури (вчитель-реабілітолог), інструктор з ЛФК, фізичне виховання у спеціальному дитячому закладі освіти.

 

Для участі у конкурсному відборі встановити термін для прийняття документів - 26 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті районної ради.

В строк до 18 листопада 2019 року необхідно надати до Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, 3-й поверх, каб.70 або 1-й поверх, каб.3, мала зала адмінбудівлі) наступні документи:

- заяву  про участь у конкурсі з  наданням згоди на обробку персональних даних за встановленою формою;

- автобіографію або резюме;

- копію(ї) диплома(ів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 

Конкурсний відбір буде проводитьсь  з 23 жовтня 2019 року по 07 грудня 2019 року поетапно:

            з 23 жовтня 2019 року по 18 листопада 2019 року

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;

  з 19 листопада 2019 року по 24 листопада 2019 року

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

з 25 листопада 2019 року по 07 грудня 2019 року

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

 

            Засідання конкурсної комісії будуть проходити у великому залі адміністративної будівлі Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,84, 1-й поверх).

 

Додаткову інформацію по проведенню конкурсу можете отримати:

            Контактний телефон: 2-16-95, 0971546843, електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">sarata_inclysia@ukr.net, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., веб-сайт: http://sarata-rada.odessa.gov.ua/ у розділі «Оголошення» та «Нагороди та конкурси».

Цуркан Ірина Олександрівна – директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області.

Лихо Ольга Савеліївна – головний спеціаліст Саратської районної ради.

 

Голова районної ради                                              Ю.П.Переправка

 

 

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття посади

керівника закладу загальної середньої освіти

Саратської районної ради Одеської області

 

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти

Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

(село Ройлянка, вулицяЦентральна, будинок 35)

 

 

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти Саратської районної ради Одеської області.

Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.10.2005 року за № 1130/11410 (15-18 тарифний розряд).

           Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами).

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»

         Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

 

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, подає такі документи:

-         заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-         автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-         копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-         копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-         копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-         довідку про відсутність судимості;

-         мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-         копію особистої медичної книжки;

-         копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричнихоглядів.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

         Зазначені документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії в строк 22 календарних дні з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу(з 18.10.2019 року по 08.11.2019 року).

           Документи приймаються щодня з 8.00 до 13.00 за адресою: смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, буд. 84, каб.52.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

1)З11.11.2019 року по 15.11.2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання, та оприлюднення на вебсайтах райдержадміністрації та районної ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

2)   18.11.2019 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

3) з 26.11.2019 року по 28.11.2019 року – конкурсний відбір переможця конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-         перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

-         перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-         публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

         Конкурсний відбір буде у великій залі Саратської районної ради.

Загальний час письмового іспиту для підготовки відповідей на екзаменаційний білет становить 60 хвилин.

4)до 29.11.2019 року – визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу на вебсайтах райдержадміністрації та районної ради.

Прізвище, імя, номер телефону осіб, які здійснюють прийом документів

Ходос Валентин Валентинович, тел. 04848 2 32 02, ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Власенко Марія Анатоліївна, тел. 04848 2 32 02

ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття посади

керівника закладу загальної середньої освіти

Саратської районної ради Одеської області

 

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти

Зорянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей»

(село Зоря, вулицяТроїцька, будинок 154)

 

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти Саратської районної ради Одеської області.

Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.10.2005 року за № 1130/11410 (15-18 тарифний розряд).

           Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами).

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

 

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, подає такі документи:

-         заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-         автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-         копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-         копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-         копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-         довідку про відсутність судимості;

-         мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-         копію особистої медичної книжки;

-         копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричнихоглядів.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

         Зазначені документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії в строк 21 календарний день з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу(з 11.10.2019 року по 31.10.2019 року включно).

           Документи приймаються щодня з 8.00 до 13.00 за адресою: смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, буд. 84, каб.52.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

1)З 01.11.2019 року по 07.11.2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання, та оприлюднення на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

2)   08.11.2019 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

3) з 18.11.2019 року по 20.11.2019 року – конкурсний відбір переможця конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-         перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

-         перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-         публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

         Конкурсний відбір буде у великій залі Саратської районної ради.

Загальний час письмового іспиту для підготовки відповідей на екзаменаційний білет становить 60 хвилин.

4)21-22.11.2019 року – визначення переможця конкурсу таоприлюднення результатів конкурсу на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради.

Прізвище, імя, номер телефону осіб, які здійснюють прийом документів

Ходос Валентин Валентинович, тел. 04848 2 32 02, ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Власенко Марія Анатоліївна, тел. 04848 2 32 02

ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 Розпорядження Саратської районної державної адміністрації від 02 жовтня 2019 року № 261/А-2019 "Про втрату чинності розпорядження голови Саратської районної державної адміністрації від 05 вересня 2019 року № 233/А-2019"

Демографічна ситуація Саратського району у січні–червні 2019 року

 

Чисельність наявного населення Саратського району , за оцінкою, на 1 липня 2019 року становить 44344 осіб.

Упродовж січня–червня 2019р. чисельність наявного населення зменшилось на 168 осіб.

Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 69 народжених.

 

Основні демографічні показники

                                                                                                         (осіб)

 

Січень–червень 2019

Чисельність наявного населення

(за оцінкою) на 1 липня

44344

Середня чисельність наявного населення у січні–червні

44428

Чисельність постійного населення

(за оцінкою) на 1 липня

44285

Середня чисельність постійного населення у січні–червні

44369

Загальний приріст, скорочення (–) населення

-168

Природний приріст, скорочення (–) населення

-108

Кількість живонароджених

240

Кількість померлих

348

Кількість померлих дітей у віці до 1 року

-

Прибуло

182

Вибуло

242

Міграційний приріст, скорочення (–) населення

-60

Розрахунки (оцінки) чисельності населення здійснено на основі наявних адміністративних даних щодо державної реєстрації народження і смерті та зміни реєстраціїмісця проживання.

 

Заст. начальника                                                                     Н.Сапіга

 

Довідка: тел. (04848) 2 23 09, e-mail: sar_stat@.od.ukrstat.gov.ua

Більше інформації: http://od.ukrstat.gov.ua

ã Управління статистики у Саратському районі, 2019

Підсумки соціально-економічного становища

Саратського району у січні–липні 2019 року1

 

У результаті загального скорочення у січні–червні 2019р. кількість населення району зменшилась на 168 осіб і, за оцінкою, на 1 липня 2019р. становила 44344 особи.

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у ІІ кварталі 2019р. становила 4857 осіб, що на 5,2% менше, ніж у ІІ кварталі 2018р.

Середньомісячна заробітна плата одного середньооблікового штатного працівника по району у ІІ кварталі 2019р. становила 7904 грн, що на 3,6% більше, ніж у ІІ кварталі 2018р.

Заборгованість із виплати заробітної плати на 1 липня 2019р. відсутня.

У січні–червні 2019р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 1219 домогосподарствам. Загальна сума призначених субсидій становила 99,8 тис.грн.

Крім того, у січні–червні 2019р. 1219 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума призначених субсидій готівкою становила 3477,5 тис.грн.

У січні–червні 2019р. населенню району нараховано до сплати за
житлово-комунальні послуги 4797,7 тис.грн. Оплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 3965,0 тис.грн (82,6% нарахованих сум). Заборгованість населення з платежів станом на кінець червня 2019р. становила 2516,0 тис.грн.

Обсяг реалізованих послуг підприємствами сфери нефінансових послуг
(у ринкових цінах) у ІІ кварталі 2019р. становив 8768,9 тис.грн, у т.ч. обсяг послуг, реалізованих населенню – 1623,5 тис.грн.

У січні–червні 2019р. підприємствами та організаціями району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 51,5 млн.грн капітальних інвестицій, що становить 0,6% від загального обсягу по області. Капітальні інвестиції на 1 особу становили 1155,0 грн.

На 1 серпня 2019р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) одержано 1101,4 млн.ц зерна. У середньому з 1 га обмолоченої площі одержано зернових та зернобобових культур 24,0 ц.

У січні–липні 2019р. у підприємствах загальні обсяги виробництва м’яса (реалізації на забій сільськогосподарських тварин у живій масі) становили 1262 ц, молока – 20597 ц, яєць – 600,1 тис. штук.

За оперативними даними, на 1 серпня 2019р. кількість великої рогатої худоби у підприємствах становила 2515 голів, у тому числі корів – 1067 голів. Кількість свиней становила 270 голів, овець та кіз – 4923 голови, птиці – 49,6 тис. голів.

У січні–червні 2019р. промисловими підприємствами району реалізовано продукції на 68,4 млн.грн, що становить 0,2% від обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої продукції на 1 особу становив 1532,0 грн.

У січні–липні 2019р. підприємствами вироблено будівельної продукції
на суму 2215 тис.грн.

У січні–липні 2019р. підприємствами автомобільного транспорту перевезено 25,8 тис.т вантажів, що у 8,4 раза більше, ніж у січні–липні 2018р. Вантажооборот збільшився у 50 разів і становив 1952,5 тис.ткм.

У січні–червні 2019р. обсяг експорту товарів становив 4187,7 тис.дол. США, обсяг імпорту товарів – 9648,7 тис.дол. США. Сальдо зовнішньої торгівлі товарами негативне у розмірі 5461,0 тис.дол. США.

У В А Г А!

Саратське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019р. №70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні», з 16 вересня 2019 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями Одеської області.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

 

Саратська районна рада інформує

 

На черговому пленарному засіданні 32 сесії районної ради, депутатами було розглянуто та прийнято рішення: «Про звернення депутатів Саратської районної ради Одеської області VII скликання до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо стану пожежної безпеки у загальноосвітніх закладах Саратського району Одеської області».

 

У цьому зверненні йде мова про необхідність приведення загальноосвітніх закладів Саратського району у відповідність до вимог Кодексу цивільного захисту України, Правил пожежної безпеки України, та інших чинних нормативно-правових актів, стандартів, норм і правил у сфері пожежної, техногенної безпеки.

 

На сьогодні, загальноосвітні заклади району забезпечені необхідними засобами з пожежної безпеки, але ведеться мова про встановлення сучасних систем пожежної сигналізації, оповіщення - розробка та встановлення яких потребує великих затрат, які для районного бюджету є непосильними.

 

Лише у 2018 - 2019 роках з районного бюджету, на поліпшення стану пожежної безпеки у загальноосвітніх закладах району, було виділено 1 млн. 383 тис. 300 грн.

 

Привести всі загальноосвітні заклади району у відповідність до сучасних норм та вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту потребує значних вкладень.

 

Розповсюджена в мережі Інтернет інформація щодо можливого припинення діяльності 15 шкіл Саратського району - не відповідає дійсності. На теперішній час всі загальноосвітні школи працюють у штатному режимі.

 

Дійсно, у суді розглядається справа за адміністративним позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області до Опорного закладу Кулевчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області про зупинення роботи. На теперішній час Кулевчанською ЗОШ складено план по усуненню недоліків, згідно якого проводяться відповідні заходи.


Оголошення результатів конкурсупро визначення переможця конкурсу

на обрання суб’єкта оціночної діяльності    

 

12 вересня 2019 року в Саратській районній раді було проведено конкурс по обранню суб’єкта оціночної діяльності по наступним приміщенням:

 

Нежиле приміщення за номером експлікації 48 до плану будівлі, загальною площею 15,6 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

Нежитлові приміщення за номером експлікації 33, 34, 35 до плану будівлі, загальною площею 90,4 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

Нежиле приміщення за номером експлікації 52 до плану будівлі , загальною площею 6,6 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

Нежитлові приміщення, загальною площею 47,4 кв.м.та за номером експлікації 49, 50, 51 до плану будівлі на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

Нежитлові приміщення за номером експлікації 39, 40 до плану будівлі та 11,3 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.        

Переможцем конкурсу обрано ФОП «Топалова С.О.»

         

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття посади 

керівника закладу загальної середньої освіти 

Саратської районної ради Одеської області

 

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти

Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

(село Ройлянка, вулицяЦентральна, будинок 35)

 

 

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти Саратської районної ради Одеської області.

Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.10.2005 року за № 1130/11410 (15-18 тарифний розряд).

           Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами).

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»

         Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

 

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, подає такі документи:

-         заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-         автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-         копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-         копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-         копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-         довідку про відсутність судимості;

-         мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-         копію особистої медичної книжки;

-         копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричнихоглядів.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

         Зазначені документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії в строк 21 календарний день з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу(з 09.09.2019 року по 30.09.2019 року).

           Документи приймаються щодня з 8.00 до 13.00 за адресою: смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, буд. 84, каб.52.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

1)З01.10.2019 року по 03.10.2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання, та оприлюднення на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

2)   04.10.2019 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

3) з 08.10.2019 року по 10.10.2019 року – конкурсний відбір переможця конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-         перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

-         перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-         публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

         Конкурсний відбір буде у великій залі Саратської районної ради.

Загальний час письмового іспиту для підготовки відповідей на екзаменаційний білет становить 60 хвилин.

4)11.10.2019 року – оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради.

Прізвище, імя, номер телефону осіб, які здійснюють прийом документів

Ходос Валентин Валентинович, тел. 04848 2 32 02, ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Власенко Марія Анатоліївна, тел. 04848 2 32 02

ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Голова районної державної адміністрації                                                                      Антон ЛОБАН


ЗАТВЕРДЖУЮ

Керуючий справами районної ради

М.І.Тодоров

                              02 вересня 2019 року

 

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій районної ради

  

 

П/П

Назва комісії

Дата

Час і місце проведення

1.

Постійна комісія з  питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності  (Небога В.В.)

03.09.2019

9.00.

(каб. голови районної ради)

2.

Постійна комісія з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності (Байло А.А.)

03.09.2019

11.00.

(каб. голови районної ради)

3.

Постійна комісія з  питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Лихо О.С.)

04.09.2019

9.00.

(каб. голови районної ради)

4.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

(Тодоров М.І.)

05.09.2019

10.00.

(каб. голови районної ради)

5.

Постійна комісія з  питань соціального захисту та охорони здоров’я

(Тодоров М.І.)

05.09.2019

14.30.

(каб. голови районної ради)

6.

Постійна комісія з  бюджету та фінансово-економічних питань (Бойко А.А.)

06.09.2019

10.00.

(каб. голови районної ради)


ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ 

 

САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

11 вересня 2019 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради (селище Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84) відбудеться  пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради сьомого скликання. 

На сесію районної ради запрошуються депутати районної ради, голова, заступник голови,  керівник апарату, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, депутати Одеської обласної ради Сулаков О.С., Чиклікчи Г.Г., сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

 

Виконавчий апарат районної ради 

Інформація

 

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльностіякі будуть залучені до проведення незалежної оцінки  наступного об’єкта:

 

від 27серпня 2019 року

 

    

 

       Назва та місце розташування об’єкта: 

 

Нежиле приміщення за номером експлікації 48 до плану будівлі, загальною площею 15,6 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

 

       Нежитлові приміщення за номером експлікації 33, 34, 35 до плану будівлі, загальною площею 90,4 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

 

Нежиле приміщенняза номером експлікації 52 до плану будівлі , загальною площею 6,6 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

 

Нежилові приміщення, загальною площею 47,4 кв.м. та за номером експлікації 49, 50, 51 до плану будівліна другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

 

     Нежитлові приміщення за номером експлікації 39, 40 до плану будівлі та 11,3 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

 

Заяви приймаються за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район. смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, Саратська районна рада Одеської області, телефон:

 

2-16-95

 

 ПРИМІТКА:. Разом зі звітами оцінювач зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу. Договір з оцінювачем – переможцем конкурсу буде укладено після виготовлення і надання технічної документації на об’єкт. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом  Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190, (далі – Положення). Претенденти на участь в конкурсі по даному об’єкту  подають документацію до Саратської районної ради, згідно з Положенням. Конкурс відбудеться не раніше ніж через 14 календарних днів від дня опублікування цієї інформації включно у Саратській районній раді. Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації включно за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, телефон: 2-16-95.

 


Підсумки соціально-економічного становища

Саратського району у січні–червні 2019 року1

 

У результаті загального скорочення у січні-травні 2019р. кількість населення району зменшилась на 154 особи і, за оцінкою, на 1 червня 2019р. становила 44358 осіб.

Заборгованість із виплати заробітної плати на 1 червня 2019р. відсутня.

У січні–травні 2019р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 1063 домогосподарствам. Загальна сума призначених субсидій становила 91,4 тис.грн.

Крім того, у січні-травні 2019р. 1063 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума призначених субсидій готівкою становила 3001,0 тис.грн.

У січні–травні 2019р. населенню району нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги 3976,4 тис.грн. Оплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 3225,2 тис.грн (81,1% нарахованих сум). Заборгованість населення з платежів станом на кінець травня 2019р. становила 2434,5 тис.грн.

За даними прокуратури Одеської області, у січні–червні 2019р. обліковано 171 кримінальне правопорушення, що на 16,3% більше, ніж у січні‑червні 2018р. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 68 – тяжкі та особливо тяжкі.

На 1 липня 2019р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) одержано 912,6 тис.ц зерна. У середньому з 1 га обмолоченої площі одержано зернових та зернобобових культур 25,2 ц.

У січні–червні 2019р. у підприємствах загальні обсяги виробництва м’яса (реалізації на забій сільськогосподарських тварин у живій масі) становили 

1010 ц, молока – 17070 ц, яєць – 560,1 тис. штук.

За оперативними даними, на 1 липня 2019р. кількість великої рогатої худоби у підприємствах становила 2583 голови, у тому числі корів –
1072 голови.

Кількість свиней становила 278 голів, овець та кіз – 5081 голову,
птиці – 12,5 тис. голів.

У січні–травні 2019р. промисловими підприємствами району реалізовано продукції на 57,8 млн.грн, що складає 0,2% від обсягу реалізованої продукції
по області. Обсяг реалізованої продукції на 1 особу становив 1294,9 грн.

У січні–червні 2019р. підприємствами вироблено будівельної продукції на суму 1405 тис.грн.


ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ 

САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

22 серпня 2019 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради (селище Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84) відбудеться позачергове пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання. 

 

На сесію районної ради запрошуються депутати районної ради, голова, заступник голови,  керівник апарату, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, депутати Одеської обласної ради Сулаков О.С., Чиклікчи Г.Г., сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.


Підсумки соціально-економічного становища

Саратського району

у січні–травні 2019 року1

 

У результаті загального скорочення у січні–квітні 2019р. кількість населення району зменшилась на 118 осіб і, за оцінкою, на 1 травня 2019р. становила 44394 особи.

У січні–квітні 2019р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 807 домогосподарствам. Загальна сума призначених субсидій становила 78,6 тис.грн.

Крім того, у січні–квітні 2019р. 807 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума призначених субсидій готівкою становила 2307,4 тис.грн.

У січні–квітні 2019р. населенню району нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги 3111,0 тис.грн. Оплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 2420,1 тис.грн (77,8% нарахованих сум). Заборгованість населення з платежів станом на кінець квітня 2019р. становила 2374,2 тис.грн.

Заборгованість з виплати заробітної плати на 1 квітня 2019р. відсутня.

Фінансовий результат до оподаткування підприємств (крім банків та бюджетних установ) у 2018р. становив 503,3 млн.грн прибутку (за аналогічний період минулого року 581,9 млн. грн прибутку). Рівень рентабельності операційної діяльності у 2018р. становив 22,3% (у 2017р. – 32,8%).

Роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі у січні–березні 2019р. становив 19,4 млн.грн, що на 15,2% більше, ніж у січні–березні 2018р.

Оптовий товарооборот підприємств оптової торгівлі району у січні–березні 2019 року становив 792,0 млн.грн, товарні запаси на 1 квітня 2019р. становили 251,6 млн.грн.

У січні–травні 2019р. у підприємствах, що займаються тваринництвом загальні обсяги виробництва м’яса (реалізації на забій сільськогосподарських тварин у живій масі) становили 873 ц, молока – 13881 ц, яєць – 488,9 тис. штук.

За оперативними даними, на 1 червня 2019р. кількість великої рогатої худоби у підприємствах, що займаються тваринництвом становила 2559 голів, у тому числі корів – 1074 голови. Кількість свиней становила 300 голів, овець та кіз – 5249 голів, птиці – 53,1 тис. голів.

У січні–квітні 2019р. промисловими підприємствами району реалізовано продукції на 41,5 млн.грн, що становить0,2% від обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої продукції на 1 особу становив 928,5 грн.

У січні–травні 2019р. підприємствами вироблено будівельної продукції на суму 936 тис.грн.

Підсумки соціально-економічного становища

 

Саратського району

 

у січні–квітні 2019 року1

 

 

 

У результаті загального скорочення у січні–березні 2019р. кількість населення району зменшилась на 90 осіб і, за оцінкою, на 1 квітня 2019р. становила 44422 особи.

 

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у І кварталі 2019р. склала 4492 особи, що на 7,8%менше, ніж у І кварталі 2018р.

 

Середньомісячна заробітна плата одного середньооблікового штатного працівника по району у І кварталі 2019р. становила 7290 грн, що на 21,4% більше, ніж у І кварталі 2018р.

 

Заборгованість з виплати заробітної плати на 1 квітня 2019р. відсутня.

 

У січні–березні 2019р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 128 домогосподарствам. Загальна сума призначених субсидій становила 22,3 тис.грн.

 

Крім того, у січні–-березні 2019р. 128 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума призначених субсидій готівкою становила 442,0 тис.грн.

 

У січні–-березні 2019р. населенню району нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги 2261,2 тис.грн. Оплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 1788,6 тис.грн (79,1% нарахованих сум). Заборгованість населення з платежів станом на кінець березня 2019р. становила 2155,7 тис.грн.

 

Обсяг реалізованих послуг підприємствами сфери нефінансових послуг (у ринкових цінах) у І кварталі 2019р. становив 7262,6 тис.грн, у т.ч. обсяг послуг, реалізованих населенню – 1531,6 тис.грн.          

 

У січні–березні 2019р. підприємствами та організаціями району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 21235 тис.грн капітальних інвестицій, що становить 0,6% від загального обсягу по області. Капітальні інвестиції на 1 особу становили 476,1 грн.

У січні–квітні 2019р. у підприємствах загальні обсяги виробництва м’яса (реалізації на забій сільськогосподарських тварин у живій масі) становили 580 ц, молока – 10753 ц, яєць – 410,2 тис. штук.

 

За оперативними даними, на 1 травня 2019р. кількість великої рогатої худоби у підприємствах становила 2591 голову, у тому числі корів – 1068 голів. Кількість свиней становила 346 голів, овець та кіз – 5399 голів, птиці – 97,1 тис. голів.

 

У січні–березні 2019р. промисловими підприємствами району реалізовано продукції на 31,9 млн.грн, що складає 0,2% від обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої продукції на 1 особу становив 713,6 грн.

 

У січні–березні 2019р. обсяг експорту товарів становив 2793,2 тис.дол. США, обсяг імпорту товарів – 6086,6 тис.дол. США. Сальдо зовнішньої торгівлі товарами негативне у розмірі 3293,4 тис.дол. США.

 

 

 

 

Оголошення

про проведення конкурсів на зайняття посад

керівників закладів загальної середньої освіти

Саратської районної ради Одеської області

 

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти

1. Миколаївко-Новоросійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

(село Миколаївка-Новоросійська, вулиця Першотравнева, будинок 26)

 

2. Фуратівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

(село Фуратівка, вулиця Небесної Сотні, будинок 41)

 

3. Плахтіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів-гімназія»

(село Плахтіївка, вулиця  Соборна, 57)

 

Найменування посади та умови оплати праці

          Директор закладу загальної середньої освіти Саратської районної ради Одеської області.

          Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 03.10.2005 року за № 1130/11410 (15-18 тарифний розряд).

           Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами). 

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»

          Керівником закладу загальної середньої  освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою,  має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання  документів для участі у конкурсі

 

          Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, подає такі документи:

-         заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-         автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-         копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-         копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-         копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-         довідку про відсутність судимості;

-         мотиваційний лист, складений у довільній формі.

          Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.      

          Зазначені документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії в строк 23 календарних дні з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (з 26.06.2019 року по 19.07.2019 року).

           Документи приймаються щодня з 8.00 до 13.00 за адресою: смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, буд. 84, каб.52.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

      1) З 22.07.2019 року по 26.07.2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання, та оприлюднення на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

      2)  30.07.2019 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

      3) 06.08.2019 – 08.08.2019 року – конкурсний відбір переможця конкурсу.

         Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-         перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

-         перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом  письмового вирішення ситуаційного завдання;

-         публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

          Конкурсний відбір буде проведено у великій залі Саратської районної ради об 11.00, а саме:

           на посаду директора М-Новоросійської ЗОШ   І-ІІІ ступенів – 06.08.2019 року;

          на посаду директора  Фуратівської ЗОШ І-ІІ ступенів – 07.08.2019 року;

           на посаду директора Плахтіївського НВК «ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів-гімназія» – 08.08.2019 року.

         Загальний час письмового іспиту для підготовки відповідей на екзаменаційний білет становить 60 хвилин.

          4) 09.08.2019 року – оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради.

Прізвище, імя, номер телефону осіб, які здійснюють прийом документів

Ходос Валентин Валентинович, тел. 04848 2 32 02, ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">valentin58a@gmail.com

Власенко Марія Анатоліївна, тел. 04848 2 32 02

ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">vlasenkomaria525@gmail.com

 

Виконуючий обов’язки голови

районної державної адміністрації                               В.В.Рузанкіна


Вик. Ходос В.В.

Тел. 04848 2 32 02 


Саратська районна рада інформує.


 КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ, ЯКЩО ОКУПАЦІЙНА ВЛАДА ПОРУШУЄ В КРИМУ ВАШІ ПРАВА?

 

 ЩО Є ПОРУШЕННЯМ ВАШИХ ПРАВ?

• Катування, заподіяння страждань або іншої шкоди здоров’ю

• Примушування до служби в збройних формуваннях або збройних силах РФ
• Переслідування за національною, релігійною, політичною чи будь-якою іншою ознакою
• Обмеження права на освіту рідною мовою
• Позбавлення права власності або знищення майно
• Заборона чи перешкоджання наданню духовної підтримки релігійними служителями
• Примусове переміщення, переселення з Криму або депортація (видворення)
• Застосування кримінального законодавства РФ

 КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ? 

 

Звертайтеся до прокуратури та правоохоронних органів:

 Прокуратура Автономної Республіки Крим

• 03150, м. Київ, вул. Ділова, 24
• 73000, Херсон, вул. Кременчуцька,69
• +38 (044) 596 73 57
•   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
• Skype/Facebook: @prok.arkrym

 Головне управління Служби безпеки України в АР Крим

• 73000, м. Херсон, вул. Перекопська, 5
• +38 (0552) 496 772
•   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
• Facebook: @sbu.crimea

 Головне управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі

• 73034, м. Херсон, вул. Сенявіна Адмірала, 128
• +38 (096) 543 78 21
• cr.npu.gov.ua
•   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
• Facebook: @arkgunp

 Отримати безоплатну правову допомогу можна тут:

 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області
• 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 169
•   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
• Skype: kherson.legalaid

0 800 213 103 – Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги цілодобово та безкоштовно у межах України

 

ЗАЯВА ПРО ПРАВОПОРУШЕННЯ

Подайте заяву про факт правопорушення, у якій вкажіть:

 1. Інформацію про заявника

• прізвище, ім’я, по-батькові заявника
• адресу реєстрації та фактичного проживання
• найменування, місцезнаходження, код ЄДРПОУ (для юридичних осіб)
• номер мобільного телефону
• поштову та/або електронну адресу
• контакти родичів або інших осіб (за необхідності)
2. Обставини правопорушення
• час
• місце
• спосіб вчинення правопорушення
3. Інформацію про особу, яка порушила (причетна до порушення) прав
• ПІБ (найменування)
• місце роботи, посада
• ймовірні мету та мотив протиправних дій тощо
4. Інформацію про завдану шкоду
• майнову
• психологічну
• фізичну
5. Інформацію про свідків та інших потерпілих
• персональні дані, інформацію про місце проживання, контакти таких осіб

ЩО ПОТРІБНО ДОДАТИ ДО ЗАЯВИ?

 До заяви додайте:

• документи, що підтверджують факт правопорушення і завдану ним шкоду

• фото та відеоматеріали на підтвердження майнової шкоди
• документи, що підтверджують право власності на майно (при порушенні окупаційною владою майнових прав).

 Якщо заяву подає представник – 

 1) Зазначте його дані: 

• прізвище, ім’я, по-батькові
• адресу реєстрації та фактичного проживання
• найменування, місцезнаходження, код ЄДРПОУ (для юридичних осіб)
• номер мобільного телефону
• поштову та/або електронну адресу
2) До заяви додайте довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

ВАЖЛИВО! У заяві надай максимально повні наявні відомості.


У травні-липні 2019 року пройде Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада», яка є складовою міжнародної програми U-LEAD з Європою, фінансованої Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією і впроваджуваної Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Виконавцем кампанії є агенція Action Global Communications.

 

В рамках кампанії будуть проведені масові публічні заходи, зокрема, відкриті дискусії з питань реформи децентралізації – з представниками місцевих громад, експертами, НГО.

 

У смт Сарата, Саратського району Одеської області проведення такого заходу заплановано на 16 травня 2019 року (12:00-14:00) у приміщенні Саратського районного будинку культури.

 

З метою успішного проведення кампанії команда проекту звертається з проханням щодо організаційної та інформаційної підтримки.

 

До участі у заході запрошуються представники районної ради, сільських рад Саратського району (члени виконкомів та депутати), представники закладів соціальної сфери та комунальних служб, фермери та підприємці (у т.ч. робітники великих підприємств), лідери молодіжних груп (організацій, шкільного самоврядування), представники громадських організацій та органів самоорганізації населення, ЗМІ.

 

Про проект:

 

Заходи Всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада» пройдуть у 39 населених пунктах в усіх областях України, за виключенням тимчасово окупованих територій.

Кампанія має на меті:

  • підвищити обізнаність населення про позитивні зміни, які відбулись завдяки реформі децентралізації;
  • сприяти кращому розумінню громадянами України сутності реформи децентралізації та розповсюдженню позитивних практик ОТГ;
  • допомогти залученню громадян до активної участі в соціальному, культурному, громадському житті своїх спільнот через конкретні приклади, як самі люди стають агентами розвитку громад, а не пасивними одержувачами чиєїсь допомоги чи послуг;
  • формувати позитивне ставлення до процесів об'єднання громад та децентралізації по всій Україні.

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада» буде висвітлюватися у національних та місцевих ЗМІ та на он-лайн ресурсах.

 

Підсумки соціально-економічного становища

Саратського району

у січні–березні 2019 року1

  

У результаті загального скорочення у січні-лютому 2019р. кількість населення району зменшилась на 71 особу і, за оцінкою, на 1 березня 2019р. становила 44441 особу.

Заборгованість з виплати заробітної плати на 1 березня 2019р. відсутня.

У січні-лютому 2019р. населенню району нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги 1347,4 тис.грн. Оплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 1130,7 тис.грн (83,9% нарахованих сум). Заборгованість населення з платежів станом на кінець лютого 2019р. становила 1899,8 тис.грн.

У січні–березні 2019р. у підприємствах загальні обсяги виробництва м’яса (реалізації на забій сільськогосподарських тварин у живій масі) становили 496 ц, молока – 7830 ц, яєць – 319,4 тис. штук.

За оперативними даними, на 1 квітня 2019р. кількість великої рогатої худоби у підприємствах становила 2593 голови, у тому числі корів – 1065 голів. Кількість свиней становила 342 голови, овець та кіз – 5571 голову, птиці – 85,4 тис. голів.

У січні-лютому 2019р. промисловими підприємствами району реалізовано продукції на 17745,3 тис.грн, що складає 0,2% від обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої продукції на 1 особу становив 397,3 грн.

 

Підсумки соціально-економічного

становища Саратського району

у січні–лютому 2019 року1

 

У результаті загального скорочення у січні 2019р. кількість населення району зменшилась на 32 особи і, за оцінкою, на 1 лютого 2019р. становила 44480 осіб.

Заборгованість з виплати заробітної плати на 1 лютого 2019р. відсутня.

У січні 2019р. населенню району нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги 623,5 тис.грн. Оплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 465,2 тис.грн (74,6% нарахованих сум). Заборгованість населення з платежів станом на кінець січня 2019р. становила 1753,4 тис.грн.

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі у 2018р. становив 66,7 тис.грн і збільшився проти 2017р. на 23,9.%. Цей показник на одну особу становив 1491,5 грн.

У січні–лютому 2019р. у підприємствах загальні обсяги виробництва м’яса (реалізації на забій сільськогосподарських тварин у живій масі) становили 320 ц, молока – 4991 ц, яєць – 205,4 тис. штук.

За оперативними даними, на 1 березня 2019р. кількість великої рогатої худоби у підприємствах становила 2598 голів, у тому числі корів – 1063 голови. Кількість свиней становила 333 голови, овець та кіз – 5482 голови, птиці – 50,3 тис. голів.

У січні 2019р. промисловими підприємствами району реалізовано продукції на 7656,0 тис.грн, що складає 0,2% від обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої продукції на 1 особу становив 171,4 грн.

                           ЗАТВЕРДЖУЮ

Керуючий справами районної ради

                                                                                                         М.І.Тодоров

                            08 квітня 2019 року

 

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій районної ради

 

П/П

Назва комісії

Дата

Час і місце проведення

1.

Постійна комісія з   питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності   (Небога В.В.)

09.04.2019

14.00.

(Мала зала)

2.

Постійна комісія з питань соціального захисту та охорони здоров’я

(Тодоров М.І.)

09.04.2019

14.00.

(Мала зала)

3.

Постійна комісія з   питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Лихо О.С.)

10.04.2019

8.30.

(Мала зала)

4.

Постійна комісія з   бюджету та фінансово-економічних питань (Бойко А.А.)

10.04.2019.

11.00.

(Мала зала)

5.

Постійна комісія з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності (Байло А.А.)

-

-

6.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

(Тодоров М.І.)

-

-

 

              Інформація

про оголошення конкурсу на визначення орендаря нежитлових приміщень  наступних об’єктів:

від 5квітня 2019 року

Назва та місце розташування об’єкта: приміщення за номером експлікації 1 (частина), 8-11, 26,27, 29,31 до плану будівлі,що входить до комплексу,яке розташовано за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82, на першому поверсі будівлі під літерою «А», загальною площею 133,6 м2,строком на 15 років.

Умови оренди: дляпроведення підприємницької діяльності в галузі охорони здоров’я.

Стартова місячна орендна плата 1633 грн.

Заяви про оренду вищезазначеного майна приймаються від фізичних та юридичних осіб протягом 10 робочих днів після публікації оголошення.

Заяви приймаються за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район. смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, телефон: 2-16-95.

                               

            Додаток 1

                                                    до розпорядження районної ради

                                                       від 01 березня 2019 року № 13 - РР


ОГОЛОШЕННЯ

про проведення повторного конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області


Саратська районна рада Одеської області оголошує проведення повторного конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області.

Місцезнаходження комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області (далі – Центр): 68200, Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,85.

Умови оплати праці: посадовий оклад 5451,80 грн. з виплатою надбавки за роботу в інклюзивних класах, звання, престижність та вислугу років.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» (Практична психологія»), стаж роботи за фахом не менше 5-ти років.

Для участі у конкурсному відборі встановити термін для прийняття документів - 30 днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті районної ради.

В строк до 02 квітня 2019 року необхідно надати до Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,84, 3-й поверх, каб.70) наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних за встановленою формою;

- автобіографію або резюме;

- копію диплома про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом;

- медичну довідку за формою № 140-5/о наказ МОЗ України від 28.07.2014 року № 527;

- копії сертифікатів про проходження психіатричного та наркологічного оглядів.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурсний відбір буде проводитьсь з 04 березня 2019 року по 17 квітня 2019 року поетапно:

            з 04 березня 2019 року по 02 квітня 2019 року

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;

з 03 квітня 2019 року по 09 квітня 2019 року

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

з 10 квітня 2019 року по 17 квітня 2019 року

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

 Конкурсний відбірбуде проходити у малому залі адміністративної будівлі Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,84, 1-й поверх). Про дату проведення конкурсу кандидати на посаду директора Центру будуть повідомлені особисто.

Додаткову інформацію по проведенню конкурсу можете отримати:

  Контактний телефон: 2-16-95, електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., веб-сайт: http://sarata-rada.odessa.gov.ua/.

  Лихо Ольга Савеліївна – головний спеціаліст Саратської районної ради Одеської області.

 

Заступник голови районної ради                                           О.І.Небога

 

Без названия

Графік роботи обласної бригади лікарів-спеціалістів в березні 2019 року


КЗ «Саратська ЦРЛ»                                              22 лютого 2019 року

 

Інформація

про припинення комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Саратська центральна районна лікарня Саратської районної ради Одеської області» згідно рішення Саратської районної ради Одеської області від 20.02.2019 року № 496-VII.

 

       Строк заявлення кредиторами вимог до Закладу – два місяці, з дня оприлюднення .

       Місце розташування комісії, за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район, с.м.т. Сарата, вул. Соборна, 2.

       телефон:   2-18-73

Інформація

 

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки  наступного об’єкта:

 

від 22 лютого 2019 року

 

           

 

       Назва та місце розташування об’єкта: приміщення за номером експлікації 1 (частина), 8-11, 26,27, 29,31 до плану будівлі, що входить до комплексу, яке розташовано за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82, на першому поверсі будівлі під літерою «А», загальною площею 133,6 м2, строком на 15 років.

 

 

 

     Умови оренди: для проведення підприємницької діяльності в галузі охорони здоров’я.

 

 

 

Заяви про оренду вищезазначеного майна приймаються від фізичних та юридичних осіб протягом 10 робочих днів після публікації оголошення.

 

Заяви приймаються за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район. смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, Саратська районна рада Одеської області, телефон: 2-16-95

 

ПРИМІТКА:. Разом зі звітами оцінювач зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу. Договір з оцінювачем – переможцем конкурсу буде укладено після виготовлення і надання технічної документації на об’єкт. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом  Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190, (далі – Положення). Претенденти на участь в конкурсі по даному об’єкту  подають документацію до Саратської районної ради, згідно з Положенням. Конкурс відбудеться не раніше ніж через 14 календарних днів від дня опублікування цієї інформації включно у Саратській районній раді. 

 

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації включно за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, телефон: 2-16-95.


ЗАТВЕРДЖУЮ

Керуючий справами районної ради

М.І.Тодоров

    08 лютого 2019 року

 

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій районної ради

П/П

Назва комісії

Дата

Час і місце проведення

1.

Постійна комісія з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності (Небога В.В.)

12.02.2019

10.00.

(Мала зала)

2.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

(Тодоров М.І.)

12.02.2019

10.00.

(Мала зала)

3.

Постійна комісія з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності (Байло А.А.)

14.02.2019.

10.00.

(Мала зала)

4.

Постійна комісія з питань соціального захисту та охорони здоров’я

(Тодоров М.І.)

14.02.2019

14.00.

(Мала зала)

5.

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Лихо О.С.)

13.02.2019

9.00.

(Мала зала)

6.

Постійна комісія з бюджету та фінансово-економічних питань (Бойко А.А.)

15.02.2019

10.00.

(Мала зала)

       

Інформація

про оголошення конкурсу на визначення орендаря нежитлових приміщень

КЗ «Саратська ЦРЛ», наступних об’єктів:

від 22 січня 2019 року

           

  1. 1.Назва об’єкта: нежитлове приміщення за номером експлікації №83 загальною площею 25,2 м2 строком до 2 років 11 місяців, яке розташоване на другому поверсі поліклініки.

Умови оренди: для розміщення аптечного пункту.

Стартова місячна орендна плата 1050,00 грн.

 

  1. 2.Назва об’єкта: нежитлове приміщення за номером експлікації №94 загальною площею 7 м2 строком до 2 років 11 місяців, яке розташоване на другому поверсі поліклініки.

Умови оренди: для торгівлі фіто-комплексами .

Стартова місячна орендна плата -385,00 грн.

Місцезнаходження об’єктів: 68200, Одеська область, Саратський район,с.м.т. Сарата, вул. Соборна, 2.

Заяви про оренду вищезазначеного майна приймаються від фізичних та юридичних осіб протягом 10 робочих днів після публікації оголошення.

Заяви приймаються за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район. Смт. Сарата, вул. Соборна, 2 (головний корпус), телефон:   2-18-73.

                                       

23 січня 2019 року

Відбудеться особистий виїзний прийом директора

Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

                                                      

Лончака Олександра Анатолійовича

 Прийом громадян здійснюватиметься

                                           

з 11.00 до 12.00  

Мала зала райдержадміністрації

(смт Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84)

         

                                                           Додаток 2

                                                                          до розпорядження

                                                                    районної ради

                                                                               від 18 січня 2019 року

                                                         № 4 - РР

ОГОЛОШЕННЯ

 

про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області


Саратська районна рада Одеської області оголошує проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області.

Місцезнаходження комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області (далі – Центр): 68200, Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,85.

Умови оплати праці: посадовий оклад 5451,80 грн. з виплатою надбавки за роботу в інклюзивних класах, звання, престижність та вислугу років.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» (Практична психологія»), стаж педагогічної діяльності за фахом не менше 5-ти років.

Для участі у конкурсному відборі встановити термін для прийняття документів - 30 днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті районної ради.

В строк до 20 лютого 2019 року необхідно надати до Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,84, 3-й поверх, каб.70) наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних за встановленою формою;

- автобіографію або резюме;

- копію диплома про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності;

- медичну довідку (термін дії довідки – не більше 12 місяців від дати медичного огляду) за формою № 140-5/о наказ МОЗ України від 28.07.2014 року № 527;

- копії сертифікатів про проходження психіатричного та наркологічного оглядів (термін дії сертифікату – 5 років);

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурсний відбір буде проводитьсь з 21 січня 2019 року по 7 березня 2019 року поетапно:

            з 21 січня 2019 року по 20 лютого 2019 року

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;

з 21 лютого 2019 року по 26 лютого 2019 року

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

з 27 лютого 2019 року по 07 березня 2019 року

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

 

            Засідання конкурсної комісії будуть проходити у малому залі адміністративної будівлі Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,84, 1-й поверх).

Додаткову інформацію по проведенню конкурсу можете отримати:

Контактний телефон: 2-16-95, електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., веб-сайт: http://sarata-rada.odessa.gov.ua/.

Лихо Ольга Савеліївна – головний спеціаліст Саратської районної ради Одеської області.

 

 Оголошення результатів конкурсу про визначення переможця конкурсу на обрання суб’єкта оціночної діяльності

        26 грудня 2018 року в КЗ «Саратська ЦРЛ» було проведено конкурс по обранню суб’єктів оціночної діяльності по приміщенням:

 - за номером експлікації №83 загальною площею 25,2 кв. м., розташованому на 2-му поверсі поліклініки.

 - за номером експлікації №94 загальною площею 7 кв. м., розташованому на 2-му поверсі поліклініки.

 за адресою: смт. Сарата, вул. Соборна, 2.

 Переможцем конкурсу по двом об’єктам обрано ФОП «Топалова С.О.»

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій районної ради

 

П/П

Назва комісії

 

Дата

Час і місце проведення

 

1.

Постійна комісія з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності (Небога В.В.)

 

17.12.2018

9.00.

 

(Мала зала)

2.

Постійна   комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

(Тодоров М.І.)

 

18.12.2018

9.00.

 

(Мала зала)

 

3.

Постійна комісія з   депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності (Байло А.А.)

 

18.12.2018.

10.00.

(Мала зала)

 

 

4.

Постійна комісія з питань соціального захисту та охорони здоров’я

(Тодоров М.І.)

 

18.12.2018

14.30.

(Мала зала)

5.

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Лихо О.С.)

 

20.12.2018

9.00.

 

(Мала зала)

6.

Постійна комісія з бюджету та фінансово-економічних питань (Бойко А.А.)

 

20.12.2018.

14.00.

(Мала зала)

 

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ 

САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

22 грудня 2018 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради (селище Сарата, вул.Крістіана Вернера, 84) відбудеться чергове пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання. 

          На сесію районної ради запрошуються депутати районної ради, голова, заступник голови,  керівник апарату, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, депутати Одеської обласної ради Сулаков О.С., Чиклікчи Г.Г., сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

Пряму трансляцію сесії районної ради дивіться на сайті

https://www.youtube.com/channel/UCIbZwbinfH5DRLcejWRPUiA


Виконавчий апарат районної ради 


УКРАЇНА

САРАТСЬКА РАЙОННА РАДАОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергового пленарного засідання двадцять сьомої сесії

Саратської районної  ради Одеської області сьомого скликання

 

Відповідно до статті 43, частин 4,10,13 статті 46, частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Провести чергове пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання 22 грудня 2018 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради (селище Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84).

2. Рекомендувати розглянути на черговому пленарному засіданні двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання наступні питання:

 2.1. Про заслуховування інформації начальника Саратського ВП Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Саратського району за І півріччя 2018року.

2.2. Про звільнення директора Плахтіївського НВК «ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів – гімназія» Саратської районної ради Одеської області Харлан Л.Ф.

2.3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2018 року №316-VII «Про затвердження  районної  програми «Здоров’я» на 2018 рік.

2.4. Про внесення змін  до рішення районної ради від 21.02.2018 року №315-VІІ «Про затвердження Програми «Культура Саратщини -2018-2020 роки».

2.5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №303-VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2018 рік».

         2.6. Про  затвердженняПрограминадання компенсаційних виплат з оплати проїзду окремим пільговим категоріям громадян на приміських  автобусних маршрутах загального користування у Cаратському районіна 2019 рік.

2.7. Про затвердження  районної програми щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини до 2021 року.

2.8. Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Саратському районі на 2019–2020 роки.

2.9. Про затвердження  районної комплексної програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Саратського району на  2019-2021 роки.

2.10. Про затвердження Комплексної програми «Освіта Саратщини» на 2019-2021 роки.

2.11. Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2019 рік.

2.12. Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги на оздоровлення, для вирішення соціально-побутових питань голові та заступнику голови Саратської районної ради Одеської області та їх преміювання.

2.13. Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік.

2.14. Про проведення звітів депутатів Саратської районної ради Одеської області VІІ скликання за 2018 рік.

2.15. Про план роботи Саратської районної ради Одеської області на 2019 рік.

2.16. Про надання згоди на прийняття будівлі Управління освіти Саратської районної державної адміністрації до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району.

2.17. Про дострокове припинення повноважень депутата Саратської районної ради VІІ скликання Димури Є.З.

2.18. Різне.

 3. Запросити на чергове пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання голову, заступника голови, керівника апарату, начальників управлінь, відділів та секторів районної державної адміністрації, депутатів Одеської обласної ради Сулакова О.С., Чиклікчи Г.Г., сільських, селищного голів району, керівників підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                Ю.П.Переправка


13 грудня 2018 року

№  57 –РР

 

 Інформація

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності КЗ «Саратська ЦРЛ», які будуть залучені до проведення незалежної оцінки  наступного об’єкта:

від 12 грудня 2018 року

        

1.   Назва об’єкта: нежитлове приміщення за номером експлікації №83 загальною площею 25,2 м2  строком до 2 років 11 місяців, яке розташоване на другому поверсі поліклініки.

Умови оренди: для розміщення аптечного пункту.

 

2.    Назва об’єкта: нежитлове приміщення за номером експлікації № 94 загальною площею 7  м2  строком до 2 років 11 місяців, яке розташоване на другому поверсі поліклініки.

Умови оренди: для торгівлі фіто-комплексами .

 

Місцезнаходження об’єктів: 68200, Одеська область, Саратський район,смт. Сарата, вул. Соборна, 2.

Заяви про оренду вищезазначеного майна приймаються від фізичних та юридичних осіб протягом 10 робочих днів після публікації оголошення.

Заяви приймаються за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район. Смт. Сарата, вул. Соборна, 2 (головний корпус),  телефон:   2-18-73 


 

 

Оголошення

про проведення конкурсів на зайняття посад

керівників закладів загальної середньої освіти

Саратської районної ради Одеської області

 

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти

1. Миколаївко-Новоросійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

(село Миколаївка-Новоросійська, вулиця Першотравнева, будинок 26)

 

2. Фуратівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

(село Фуратівка, вулиця Небесної Сотні, будинок 41)

 

3. Плахтіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів-гімназія»

(село Плахтіївка, вулиця  Соборна, 57)

 

Найменування посади та умови оплати праці

          Директор закладу загальної середньої освіти Саратської районної ради Одеської області.

          Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 03.10.2005 року за № 1130/11410 (15-18 тарифний розряд).

           Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами). 

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»

          Керівником закладу загальної середньої  освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою,  має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання  документів для участі у конкурсі

 

          Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, подає такі документи:

-       заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-       автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-       копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-       копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-       копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-       довідку про відсутність судимості;

-       мотиваційний лист, складений у довільній формі.

          Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.      

          Зазначені документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії в строк 23 календарних дні з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (з 26.06.2019 року по 19.07.2019 року).

           Документи приймаються щодня з 8.00 до 13.00 за адресою: смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, буд. 84, каб.52.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

      1) З 22.07.2019 року по 26.07.2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання, та оприлюднення на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

      2)  30.07.2019 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

      3) 06.08.2019 – 08.08.2019 року – конкурсний відбір переможця конкурсу.

         Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-       перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

-       перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом  письмового вирішення ситуаційного завдання;

-       публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

          Конкурсний відбір буде проведено у великій залі Саратської районної ради об 11.00, а саме:

           на посаду директора М-Новоросійської ЗОШ   І-ІІІ ступенів – 06.08.2019 року;

          на посаду директора  Фуратівської ЗОШ І-ІІ ступенів – 07.08.2019 року;

           на посаду директора Плахтіївського НВК «ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів-гімназія» – 08.08.2019 року.

         Загальний час письмового іспиту для підготовки відповідей на екзаменаційний білет становить 60 хвилин.

          4) 09.08.2019 року – оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради.

Прізвище, імя, номер телефону осіб, які здійснюють прийом документів

Ходос Валентин Валентинович, тел. 04848 2 32 02, ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">valentin58a@gmail.com

Власенко Марія Анатоліївна, тел. 04848 2 32 02

ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">vlasenkomaria525@gmail.com

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки голови

районної державної адміністрації                                                           В.В.Рузанкіна

 

 

 

 

 

 

 

 

Вик. Ходос В.В.

Тел. 04848 2 32 02

Інформація

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльностіякі будуть залучені до проведення незалежної оцінки  наступного об’єкта:

від 27серпня 2019 року

      

       Назва та місце розташування об’єкта: 

Нежиле приміщення за номером експлікації 48 до плану будівлі, загальною площею 15,6 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

       Нежитлові приміщення за номером експлікації 33, 34, 35 до плану будівлі, загальною площею 90,4 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

Нежиле приміщенняза номером експлікації 52 до плану будівлі , загальною площею  6,6 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

Нежилові приміщення, загальною площею 47,4 кв.м. та за номером експлікації 49, 50, 51 до плану будівліна другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

      Нежитлові приміщення  за номером експлікації 39, 40 до плану будівлі та 11,3 кв.м. на другому поверсі будівлі під літерою «А», що входить до комплексу розташованого за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82.

Заяви приймаються за адресою: 68200, Одеська область, Саратський район. смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, Саратська районна рада Одеської області, телефон:

2-16-95

 

ПРИМІТКА:. Разом зі звітами оцінювач зобов’язаний надати рецензію на виконану роботу. Договір з оцінювачем – переможцем конкурсу буде укладено після виготовлення і надання технічної документації на об’єкт. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом  Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190, (далі – Положення). Претенденти на участь в конкурсі по даному об’єкту  подають документацію до Саратської районної ради, згідно з Положенням. Конкурс відбудеться не раніше ніж через 14 календарних днів від дня опублікування цієї інформації включно у Саратській районній раді. Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації включно за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, телефон: 2-16-95.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Керуючий справами районної ради

М.І.Тодоров

 

02 вересня 2019 року

 

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій районної ради

 

 

П/П

Назва комісії

Дата

Час і місце проведення

1.

Постійна комісія з  питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності  (Небога В.В.)

03.09.2019

9.00.

(каб. голови районної ради)

2.

Постійна комісія з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності (Байло А.А.)

03.09.2019

11.00.

(каб. голови районної ради)

3.

Постійна комісія з  питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Лихо О.С.)

04.09.2019

9.00.

(каб. голови районної ради)

4.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

(Тодоров М.І.)

05.09.2019

10.00.

(каб. голови районної ради)

5.

Постійна комісія з  питань соціального захисту та охорони здоров’я

(Тодоров М.І.)

05.09.2019

14.30.

(каб. голови районної ради)

6.

Постійна комісія з  бюджету та фінансово-економічних питань (Бойко А.А.)

06.09.2019

10.00.

(каб. голови районної ради)

Оголошення

про проведення конкурсу на зайняття посади

керівника закладу загальної середньої освіти

Саратської районної ради Одеської області

 

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти

Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

(село Ройлянка, вулицяЦентральна, будинок 35)

 

 

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти Саратської районної ради Одеської області.

Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.10.2005 року за № 1130/11410 (15-18 тарифний розряд).

           Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами).

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»

          Керівником закладу загальної середньої  освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою,  має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік, кінцевий термін і місце подання  документів для участі у конкурсі

 

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, подає такі документи:

-       заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-       автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-       копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-       копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-       копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-       довідку про відсутність судимості;

-       мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-       копію особистої медичної книжки;

-       копію медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричнихоглядів.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

          Зазначені документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії в строк 21 календарний день з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу(з 09.09.2019 року по 30.09.2019 року).

           Документи приймаються щодня з 8.00 до 13.00 за адресою: смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, буд. 84, каб.52.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

1)З01.10.2019 року по 03.10.2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання, та оприлюднення на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

2)  04.10.2019 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

3) з 08.10.2019 року по 10.10.2019 року – конкурсний відбір переможця конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

-       перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

-       перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом  письмового вирішення ситуаційного завдання;

-       публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

          Конкурсний відбір буде у великій залі Саратської районної ради.

Загальний час письмового іспиту для підготовки відповідей на екзаменаційний білет становить 60 хвилин.

4)11.10.2019 року – оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайтах райдержадміністрації та районної ради.

Прізвище, імя, номер телефону осіб, які здійснюють прийом документів

Ходос Валентин Валентинович, тел. 04848 2 32 02, ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">valentin58a@gmail.com

Власенко Марія Анатоліївна, тел. 04848 2 32 02

ел.пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">vlasenkomaria525@gmail.com

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                       Антон ЛОБАН

 

                                                       Додаток 2

                                                                                                   до розпорядження районної ради

                                                                               від 22 жовтня 2019 року

                                                       № 45 - РР

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області

 

Саратська районна рада Одеської області оголошує проведення  конкурсу на посади педагогічних працівниківкомунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області: вчитель-логопед,вчитель-дефектолог, практичний психолог, вчитель-реабілітолог.

 

Місцезнаходження комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області (далі – Центр): 68200, Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,85.

 

Умови оплати праці: посадовий оклад 5113,70 грн. з виплатою надбавок за роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, звання, вислугу років, інші доплати передбачені законодавством.  

 

Вимоги до кандидатів на посади:

Вчитель-логопед - громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю: «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія». Спеціалізація/кваліфікація: логопед, логопедія, вчитель-логопед;

Вчитель-дефектолог - громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта» (за нозологіями), «Дефектологія». Спеціалізація/кваліфікація: сурдопедагог, олігофренопедагог, тифлопедагог, вчитель дітей з вадами розумового розвитку, дефектолог;

Практичний психолог – громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю «Психологія», «Практична психологія». Спеціалізація/кваліфікація: психолог, практичний психолог;

Вчитель-реабілітолог – громадянство України, вища педагогічна освіта за спеціальністю: «Фізична реабілітація», «Фізичне виховання і фізичне виховання у спеціальному дитячому закладі освіти». Спеціалізація/кваліфікація: фізична реабілітація, фізична терапія, ерготерапія, вчитель лікувальної фізкультури (вчитель-реабілітолог), інструктор з ЛФК, фізичне виховання у спеціальному дитячому закладі освіти.

 

Для участі у конкурсному відборі встановити термін для прийняття документів - 26 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті районної ради.

В строк до 18 листопада 2019 року необхідно надати до Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84, 3-й поверх, каб.70 або 1-й поверх, каб.3, мала зала адмінбудівлі) наступні документи:

- заяву  про участь у конкурсі з  наданням згоди на обробку персональних даних за встановленою формою;

- автобіографію або резюме;

- копію(ї) диплома(ів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 

Конкурсний відбір буде проводитьсь  з 23 жовтня 2019 року по 07 грудня 2019 року поетапно:

            з 23 жовтня 2019 року по 18 листопада 2019 року

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;

  з 19 листопада 2019 року по 24 листопада 2019 року

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

з 25 листопада 2019 року по 07 грудня 2019 року

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

 

            Засідання конкурсної комісії будуть проходити у великому залі адміністративної будівлі Саратської районної ради (смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера,84, 1-й поверх).

 

Додаткову інформацію по проведенню конкурсу можете отримати:

            Контактний телефон: 2-16-95, 0971546843, електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">sarata_inclysia@ukr.net, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., веб-сайт: http://sarata-rada.odessa.gov.ua/ у розділі «Оголошення» та «Нагороди та конкурси».

Цуркан Ірина Олександрівна – директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області.

Лихо Ольга Савеліївна – головний спеціаліст Саратської районної ради.

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Керуючий справами районної ради

М.І.Тодоров

 

11 грудня 2019 року

 

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій районної ради

 

 

П/П

Назва комісії

Дата

Час і місце проведення

1.

Постійна комісія з  питань соціального захисту та охорони здоров’я

(Тодоров М.І.)

12.12.2019

15.00.

(кабінет голови районної ради)

2.

Постійна комісія з  питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності  (Небога В.В.)

13.12.2019

10.00.

(кабінет голови районної ради)

3.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля

(Тодоров М.І.)

13.12.2019

10.00.

(кабінет голови районної ради)

4.

Постійна комісія з депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності (Байло А.А.)

16.12.2019

10.00

(кабінет голови районної ради )

5.

Постійна комісія з  питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Лихо О.С.)

 

16.12.2019

12.00.

(кабінет голови районної ради )

6.

Постійна комісія з  бюджету та фінансово-економічних питань (Бойко А.А.)

17.12.2019

11.00.

(кабінет голови районної ради)

 

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28