11 вересня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності.

11 вересня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності.

 

В ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

 

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2020 року.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

3. Про підготовку об’єктів соціальної сфери Саратського району до   роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

4. Про надання згоди на прийняття майна із комунальної власності територіальної громади села Сергіївка до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району.

5. Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області програмно-апаратних комплексів для телеметрії та телемедичного консультування.

6. Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області санітарного автомобілю.

       7. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у комунальну власність територіальним громадам сіл, селища Саратського району.

         8. Про надання згоди на прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області.

За результатами засідання усі питання винесено на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

Крім того , постійною комісією розглянуто висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я щодо аварійної ситуації, яка склалася з діючою підпірною стіною будівлі Поліклініки КП «Саратська центральна районна лікарня», розташованій за адресою : селище Сарата, вул. Соборна,2 та проведено відповідне обстеження. Так, комісією встановлено, що діюча підпірна стіна (фіксуюча грунт між будівлю поліклініки і стоянкою автотранспорту), після атмосферних опадів, руйнується. Також діючі парапети (козирки під вхідними дверима поліклініки, лікувальних корпусів №1, №2) знаходяться в аварійному стані.

За результатами обстеження, для вивчення даного питання, комісія вирішила направити  листа до райдержадміністрації.

11вов11

11вов2

11вав1

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28