Вітаємо з День пам’яті та примирення та Днем Перемоги!

 8-9

Ці свята є дуже значущими для всієї нашої країни в цілому і для кожної української сім’ї окремо, яка під час війни втрачала своїх рідних і близьких та дочекалась довгоочікуваної перемоги. Значна частина бойових дій Другої світової війни відбувалася на українській території. Число загиблих та постраждалих українців у цій війні достеменно невідомо.

Відзначаючи День Перемоги ми відчуваємо багато різних емоцій: радість, гордість, сум, смуток. Дякуємо всім ветеранам та учасникам Другої світової війни за їх мужність, героїзм та випробування які вони перенесли.

Сьогодні залишилося так мало людей, кому ми особисто можемо сказати «спасибі» і вклонитися за це та дуже багато тих, хто вже не з нами і тих хто не повернувся з цієї війни живим. Тому дуже хочеться, щоб теперішні і майбутні молоді покоління шанували і поважали цей важливий день і все, що за ним стоїть (втрати, горе, голод, страждання…) які залишили у серці кожного ветерана відпечаток на все життя та передавати пам’ять про нього своїм дітям і онукам.

Рідні наші ветерани, з почуттям глибокої вдячності ми вітаємо вас із Днем Перемоги! Наш низький уклін вам за ваш героїзм, рішучість і непохитну віру та відданість. Здоров’я і довгих років життя. Ми пишаємося вами!

Всім бажаємо мирного неба, щоб рідні і близькі не гинули під час бойових дій. Нехай навколо процвітає мир, спокій, дружба, єдність. Бережіть мир, цінуйте життя, свято шануйте подвиг свого народу.

 

З повагою,

Голова районної ради                                           Ю.П. Переправка

Депутатський корпус районної ради

Апарат районної ради

20170805160531maxresdefault

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31