Шановні голови і депутати рад різних рівнів! Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Вельмишановна громадо!

День МС

07 грудня, згідно Указу Президента України, офіційно визначено професійним святом органів місцевого самоврядування. У всьому світі рівень розвитку держави оцінюють за рівнем демократії, яка закладена  в механізмах місцевого самоврядування.

Діяльність органів місцевого самоврядування з кожним роком набуває все більшої актуальності. На сьогодні, саме ця ланка публічної влади, є самою відкритою та найбільш наближеною для народу. Її робота відбувається на очах виборців та здійснюється шляхом широкого обговорення.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено впровадження великої кількості реформ, які ініційовані Президентом України, Урядом України та Верховною Радою України. При цьому на органи місцевого самоврядування передається величезна кількість функцій. Таким чином вони беруть на себе відповідальність за свою територію, громаду, благоустрій і за управління територією в цілому. 

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району та держави в цілому.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожної родини, кожного мешканця міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою,

Голова районної ради                                    Ю.П. Переправка 

Виконавчий апарат районної ради 

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31