14 березня 2019 року голова районної ради Ю.П.Переправка, керуючий справами районної ради М.І.Тодоров та апарат районної ради прийняли участь у заходах з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

Захід проходив біля меморіальних дошок загиблих в зоні АТО наших земляків Дмитра Сирбу та Максима Кривиденка.

У заході також прийняли участь голова Саратської районної організації ветеранів України Сапунов І.Ф., батько загиблого Максима Кривиденка – Кривиденко І.В., заступник голови районної державної адміністрації Рузанкіна В.В., керівник апарату райдержадміністрації Кімліченко Л.В., військовослужбовці, учнівська молодь, педагогічні працівники, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, засоби масової інформації.

Постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.

Постановою рекомендовано Кабінету Міністрів розробити із залученням громадськості, а також активних учасників добровольчих формувань, які брали участь у Революції гідності (листопад 2013 — лютий 2014), та затвердити в місячний термін із дня прийняття постанови комплексний план заходів з відзначення на державному рівні Дня українського добровольця. Зокрема передбачено проведення щороку заходів із належного вшанування подвигу українських добровольців; проведення у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури тематичних заходів, бесід про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 — лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань.

14 березня 2017 року по всій Україні відбулися заходи з відзначення Дня українського добровольця.

Зі словами привітання виступив голова Саратської районної ради Переправка Ю.П., який відзначив що для народу України дуже важливо пам’ятати всіх хто поклав своє здоров’я та життя щоб ми з вами жили у вільній, незалежній та демократичній державі, саме за це сьогодні борються бійці на сході України. Голова районної ради побажав усім мирного неба, здоров’я та закінчення війни.

Батько Максима Кривиденка продекламував молитву добровольця: "Україно, Свята Мати Героїв, зійди до серця мого!". 

Всіх загиблих на східному фронті було вшановано хвилиною мовчання. У пам'ять загиблих були покладені квіти.

53796638 821659838186448_9021073394971443200_n53510742 359303014672203_2117365301505949696_n54049563 303320503686676_1353250981294374912_n54411808 2027173874252185_2378072955994243072_n54520371 2187630851350434_605259074958786560_n

13 березня 2019 року відбувся День місцевого самоврядування

13 березня 2019 року голова Саратської районної ради Переправко Ю.П. провів нараду «День місцевого самоврядування» з головами сільських, селищної рад району за участю голови районної державної адміністрації Лобана А.А., заступника голови районної ради Небоги О.І.

В нараді також прийняли участь Тодоров М.І. – керуючий справами районної ради, Кімліченко Л.В. – керівник апарату районної державної адміністрації, Голубчик Т.І. – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Бондаренко Н.О. – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, Скрипник І.О.військовий комісар Саратського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Перебийносюк Р.М. - заступник начальника Саратського відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області, підполковник поліції, Кравченко В.М. - начальник Саратської дільниці Татарбунарського району електричних мереж ПАТ ЕК «Одесаобленерго», Клімов А.І. – начальник Саратського РС ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту, Адиров В.В. – начальник контрольно-лінійної дільниці № 5 районного центру телекомунікацій № 615 технічного департаменту Одеської філії ПАТ «Укртелеком» та Граматік Р.В - депутат районної ради.

На розгляд порядку денного було винесено такі питання:

1. Звіт сільських та селищного голів Саратського району щодо стану забезпечення виборчих дільниць з виборів Президента України.

Доповідачами були Кімліченко Л.В. – керівник апарату районної державної адміністрації та Бондаренко Н.О. – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

При обговоренні цього питання було доведено до відома присутніх основні напрямки роботи влади щодо забезпечення виборів Президента України.

Органи виконавчої влади, місцевого самоврядування не є суб’єктами виборчого процесу, проте саме на них покладена відповідальність за створення рівних умов участі у виборах; недопущення будь-яких проявів адміністративного тиску, втручання у процес здійснення виборцями вільного волевиявлення; створення сприятливих умов для роботи засобів масової інформації; забезпечення підготовки повних і достовірних списків виборців та можливості їх своєчасного виправлення в разі потреби.

Було зосереджено увагу сільських, селищного голів:

- на здійснення обстеження виборчих скриньок на предмет їх можливого використання в подальшому, у зв’язку з нестачею у повному обсязі виборчих скриньок для проведення виборів Президента України;

- на взаємодію органів місцевого самоврядування та дільничних виборчих комісій з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації;

- надання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців у визначені терміни, та забезпечити прибуття дільничних виборчих комісій для отримання іменних запрошень, попередніх та уточнених списків виборців.

Було надано роз’яснення щодо порядку організації голосування виборців за місцем перебування.

2. Про стан проведення чергового призову до Збройних Сил України та інших військових формувань громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року в Саратському районі.

Доповідачем з цього питання був Скрипник І.О.військовий комісар Саратського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який довів до відома присутніх основні вимоги Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу». Згідно до Указу Президента України № 22/2019 від 31 січня 2019 року.

Було повідомлено присутнім що в період з квітня по червень 2019 року в районі будуть проводиться заходи по проведенню призову громадян на строкову військову службу.

На теперішній час в Саратському районі: знаходиться на військовому обліку призовників – 1097 чол., знаходяться в розшуку рік та більше – 794 чол., не досягли 18 років – 70 чол., підлягають виклику на медичну комісію – 906 чол.

В ході підготовки до призову та проведення призову в Саратськму РТЦК та СП у взаємодії з органами місцевої влади проведено ряд заходів щодо підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу та відправці молодого поповнення до військ.

Проблемними питання, що виникають під час підготовки до призову весною 2019 року:

- посадові особи, які проводили оповіщення призовників зіткнулися з агресивним ставленням населення та небажанням отримувати повістки на виклик до райвійськкомату, основна маса призовників знаходиться на роботі за межами району, області та України. Навіть ті призовники, які отримали повістки при оповіщенні групою розшуку, більшість не з’явились у райвійськкомат.

- сільські Ради роботу щодо призову на військову службу проводять повільно або після примусу Саратського РТЦК та СП.

3. Інформація про зміни в призначенні та виплаті житлової субсидії у 2019 році.

Доповідачем з цього питання була Голубчик Т.І. – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

В Саратському районі через відсутність природного газу, призначається житлова субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива.

Субсидія призначається відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995р. № 848 зі змінами.

Основні зміни в призначенні субсидій були внесені з 01.05.2018року, а саме:

-   житлова субсидія не призначається, якщо:

1. опалювана площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 200 кв. метрів для індивідуальних будинків;

2. будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років;

3. у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії і в цьому періоді:

-   за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або

-   нарахований середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або

-   ними або за них не сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку).

Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.

Станом на 13.03.2019р. спеціалістами відділу грошових виплат і компенсацій прийнято 152 заяви на призначення житлової субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг та придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива.

Відповідно до розпорядження голови Одеської облдержадміністрації від 08.02.2019р. №155/А-2019 затверджені норми забезпечення населення області твердим паливом та скрапленим газом у 2019 році та граничні показники вартості:

-   твердого палива – 2603,55 грн. за 1 тонну;

-   скрапленого газу – 260,35 грн.

Правильність призначення субсидії залежить від достовірної інформації, яка надається сільськими та селищною радами, а це довідки про зареєстрованих членів домогосподарства та фактично проживаючих.

Всім сільським та селищній радам були надані нормативно-правові акти, роз’яснення та інші інформаційні матеріали для використання у роботі.

У кінці засідання були обговорені інші нагальні питання діяльності сільських, селищної рад району.

52991355 774447319603311_3129741869731282944_n54361754 324883458376869_4713029697376616448_n54114900 2269645843353689_4323263700187217920_n53685707 1248575778630293_3074503844365860864_n54279066 1927652574010317_3354055813894242304_n54515329 371294740124550_5105143770366607360_n

Зі святом 8 березня!

Милі, найкрасивіші та найчарівніші жінки!

 

Від усієї душі вітаємо вас з прекрасним святом 8 Березня – зі святом весни, надії та любові!

Цей день несе у світ ніжність і красу.  Адже усе найдорожче, що є у нашому житті –  щастя, радість, кохання –   пов’язане з жінкою. Своєю чарівністю, добротою, чуйністю ви прикрашаєте світ, наповнюєте його теплом і добром.

Бажаємо Вам бути завжди, красивими, ніжними та чуйними.  Здоров’я, нев’янучої молодості на багато весен, кохання і гармонії! Щоб у Ваших родинах панували лад, тепло і затишок.

Залишайтеся завжди такими ж неповторними, трепетними та загадковими. Нехай Ваші улюблені і близькі чоловіки піклуються про Вас.

Добра вам і миру, кохання і безмежного щастя.

 Без названия

20 лютого цього року в залі засідань районної ради відбулось чергове пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради

В роботі сесії прийняли участь голова райдержадміністрації Лобан А.А., депутат Одеської обласної ради Сулаков О.С., начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації. 

В ході пленарного засідання депутатами було прийнято 27 рішень, а саме :

1. Про інформацію Саратської районної виборчої комісії Одеської області.

2. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2018 рік.

3. Про заслуховування інформації керівника Білгород – Дністровської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення на території Саратського району за ІІ півріччя 2018 року.

4. Про звіт завідувача Комунальної установи «Саратський районний методичний кабінет з питань освіти» про роботу закладу.

5. Про звіт директора Комунального закладу «Саратський районний будинок культури» про роботу закладу.

6. Про звіт головного лікаря Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» про роботу закладу за 2018 рік.

7. Про звіт головного лікаря комунального підприємства «Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області» про роботу закладу за 2018 рік.

8. Про затвердження районної програми «Здоров’я» на 2019 рік.

9. Про затвердження Районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомогина 2019-2020 роки».

10. Про затвердження Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Саратському районі Одеської області на 2019-2020 роки.

11. Про Програму фінансування у 2019-2022 роках робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Саратського району Одеської області.

12. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2019 року № 461-VІ «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Саратщини» на 2019-2021 роки».

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 серпня 2017 року № 219 –VІІ«Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Саратського району на період 2017 – 2021 роки».

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2018 року №314-VIІ про затвердження районної комплексної програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018-2020 роки».

15. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради 22 грудня 2018 року № 464-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

16. Про прийом будівель (будівля під літерою «Б», гараж під літерою «В», котельня під літерою «б», №1-2 та І – надвірні та інші споруди) Управління освіти Саратської районної державної адміністрації до спільної власностітериторіальних громад сіл, селища Саратського району.

17.Про надання згоди на передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області у державну власність до сфери управління Міністерства оборони України комплексу будівель та споруд.

18.Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району до державної власності в особі Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

19.Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району комп'ютерного обладнання та засобів навчання для кабінетів хімії, біології, фізики освітніх закладів Саратського району Одеської області.

20. Про надання згоди на передачу в оренду приміщень навчальних кабінетів Зорянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Саратської районної ради Одеської області громадській організації «Камчік» для проведення безкоштовних занять з болгарської мови та літератури в позаурочний час.

21.Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області службового автотранспорту для медичних працівників Зорянської амбулаторії сімейної медицини загальної практики.

22. Про передачу в оренду нерухомого майна на першому поверсі будівлі підлітерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата вул. Крістіана Вернера, буд. 82 для проведення підприємницької діяльності в галузі охорони здоров’я.

23. Про визначення місцезнаходження Комунальної організації «Саратагоспархів».

24. Про передачу вантажного автомобіля ГАЗ – 5204, державний номер 8863 ОДН, технічний паспорт ВН № 168103 із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області до комунальної власності територіальної громади Кулевчанськоїсільської ради

25.Про звернення до Міністра екології і природних ресурсів України Семерака О.М., депутата Верховної ради Кіссе А.І., голови Одеської обласної державної адміністрації Степанова М.В., голови Одеської обласної ради Урбанського А.І. та директора Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Шатохіної І.В. щодо реконструкції системи водовідведення смт. Сарата Одеської області.

         26. Про припинення комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Саратська центральна районна лікарня» Саратської районної ради Одеської області.

         27. Про звернення до Міністра екології і природних ресурсів України Семерака О.М., депутата Верховної ради Кіссе А.І., голови Одеської обласної державної адміністрації Степанова М.В., голови Одеської обласної ради Урбанського А.І. та директора Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Шатохіної І.В. щодо реконструкції системи водовідведення смт. Сарата Одеської області

1 DSC 06362 DSC 06303 DSC 06394 DSC 06285 DSC 06446 DSC 06467 DSC 06488 DSC 064910 DSC 066211DSC 067012 DSC 0669 

Засідання постійних комісій Саратської районної ради

14 лютого 2019 року відбулося засідання двох постійних комісій районної ради.

В ході засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та захисту прав людини депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про заслуховування інформації керівника Білгород – Дністровської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення на території Саратського району за ІІ півріччя 2018 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 серпня 2017 року № 219 –VІІ «Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Саратського району на період 2017 – 2021 роки».

3. Про затвердження Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Саратському районі Одеської області на 2019-2020 роки.

4. Про інформацію Саратської районної виборчої комісії Одеської області.

5. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2018 рік.

6. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради 22 грудня 2018 року № 464-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

7. Про хід виконання рішення районної ради від 30 серпня 2017 року № 219-VІІ «Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки та порядку профілактики злочинності та зміцнення правопорядку в населених пунктах Саратського району на період 2017-2021 роки».

8. Про хід виконання рішення районної ради від 26 лютого 2014 року № 356- VІ «Про затвердження районної Програми правової освіти населення Саратського району на 2014-2018 роки».

9. Про розгляд відповіді Саратської райдержадіністрації щодо розгляду висновків та рекомендацій постійної комісії «Про приведення статутних документів комунальних закладів у відповідність до чинного законодавства України»

10. Про розгляд відповіді Саратської райдержадіністрації щодо розгляду висновків та рекомендацій постійної комісії «Про хід розгляду звернення мешканців селища Сарата до Саратської райдержадміністрації»

11. Про звернення депутата районної ради Сухарського А.Б. щодо порушення заступником голови райдержадміністрації Рузанкіної В.В. вимог етики державного службовця.

51804054 484042205460013_1888639188979417088_n51882857 268291384062652_6546917897397075968_n52011247 784295135282920_5356978456213061632_n52806639 614823748943135_3032968358107545600_n

    В ході засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я депутатами були розглянуті наступні питання: 

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2018 рік. 

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради 22 грудня 2018 року № 464-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік». 

3. Про звіт головного лікаря Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» про роботу закладу за 2018 рік. 

4. Про звіт головного лікаря комунального підприємства «Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області» про роботу закладу за 2018 рік. 

5. Про хід виконання районної програми «Здоров'я» за 2018 рік. 

6. Про затвердження районної програми «Здоров’я» на 2019 рік. 

7. Про затвердження Районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки». 

Також, постійною комісією було винесено на розгляд наступні додаткові питання: 

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2018 року №314-VIІ про затвердження районної комплексної програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018-2020 роки». 

9. Про розгляд заяви Саратського селищного голови щодо випадку який стався з гр. Сланіна Г.Р. 

10. Про реорганізацію комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Саратська центральна районна лікарня» Саратської районної ради Одеської області».

соц.захист

       15 лютого 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань. 

В ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання: 

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2018 рік. 

          2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 464-VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

2 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy3 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

       18 лютого 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності.

В ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського районуза 2018 рік.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 456-VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

3. Про Програму фінансування у 2019-2022 роках робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Саратського району Одеської області

4. Про визначення місцезнаходження Комунальної організації «Саратагоспархів».

5. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області службового автотранспорту для медичних працівників Зорянської амбулаторії сімейної медицини загальної практики.

6. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району комп'ютерного обладнання та засобів навчання для кабінетів хімії, біології, фізики освітніх закладів Саратського району Одеської області

7. Про надання згоди на передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області у державну власність до сфери управління Міністерства оборони України комплексу будівель та споруд.

8. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району до державної власності в особі Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

9. Про прийом будівель (будівля під літерою «Б», гараж під літерою «В», котельня під літерою «б», №1-2 та І – надвірні та інші споруди) Управління освіти Саратської районної державної адміністрації до спільної власностітериторіальних громад сіл, селища Саратського району.

10. Про надання згоди на передачу в оренду приміщень навчальних кабінетів Зорянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Саратської районної ради Одеської області громадській організації «Камчік» для проведення безкоштовних занять з болгарської мови та літератури в позаурочний час.

11. Про передачу в оренду нерухомого майна на першому поверсі будівлі під літерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, селище Саратавулиця Крістіана Вернера, 82 для проведення підприємницької діяльності в галузі охорони здоров’я .

12. Різне.

11 copy_copy_copy_copy12 copy_copy_copy

30-річчя з дня виведення військ з Афганістану

            

           14 лютого цього року голова районної ради Переправка Ю.П., заступник голови районної ради Небога О.І. та керуючий справами Тодоров М.І. прийняли участь у заході з нагоди відзначення 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану.

         Це дуже значна та історично важлива дата для України та її громадян. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків.

            Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тис. 375 українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

          Всі присутні на заході поклали квіти до меморіалу воїнів-афганців та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

 

P1240665P1240660P1240669P1240671P1240672P1240676P1240684P1240698

13 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді

В ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2018 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2019 року № 461-VІ «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Саратщини» на 2019-2021 роки».

3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради 22 грудня 2018 року № 464-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

4. Про звіт завідувача Комунальної установи «Саратський районний методичний кабінет з питань освіти» про роботу закладу.

5. Про звіт директора Комунального закладу «Саратський районний будинок культури» про роботу закладу.

6. Про звіт директора Комунального закладу «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний»» про роботу закладу.

7. Про звіт директора Комунального закладу «Саратський районний будинок дитячої творчості» про роботу закладу.

8. Про хід виконання рішення районної ради від 29 січня 2015 року № 442-VІ «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Саратщини» на 2015-2018 роки» за 2018 рік.

9. Про хід виконання рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 297-VІ «Про затвердження районної програми щодо реалізації конвенції ООН про права дитини на 2018 рік» за 2018 рік.

10. Про хід виконання рішення районної ради від 05 квітня 2017 року №187- VІІ «Про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2018 роки» за 2018 рік.

13 copy_copy12 copy_copy14 copy_copy15 copy

Зустріч з керівниками комунальних закладів

5 лютого 2019 року голова районної ради Переправка Ю.П. та заступник голови районної ради Небога О.І. зустрілися з керівниками Мирнопільської ЗОШ І-ІІ ступенів, Міняйлівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Фуратівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Надеждинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Петропавлівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ», Фараонівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ», Старосільського та Міняйлівського ФАП.

В ході зустрічей були відвідані всі заклади та проаналізовано сформований керівниками список потреб на придбання предметів та матеріалів довгострокового зберігання, виконання поточних та капітальних робіт на 2019 рік.

Пропозиції комунальних закладів будуть розглянуті на засіданнях постійних комісій та направлені на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

04 лютого 2019 року голова районної ради Переправка Ю.П

заступник голови районної ради Небога О.І., керуючий справами районної ради Тодоров М.І. провели зустріч з головним лікарем Комунального підприємства «Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги» Стогній О.П.

            Також, заступник голови районної ради Небога О.І. зустрівся з директорами наступних загальноосвітніх закладів району, а саме: Ройлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Успенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Забарівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» з працівниками Ройлянської амбулаторії, Кривобалківського та Успенівського ФАПу.

В ході зустрічі з керівниками цих закладів з’ясовано аналіз потреб на придбання предметів та матеріалів довгострокового зберігання, виконання поточних та капітальних робіт на 2019 рік.

Пропозиції комунальних закладів будуть обговорені на засіданнях постійних комісій та направлені на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

51361452 390697671686263_5306895521179238400_n51785931 251720355720701_6594589448812363776_n

31 січня 2019 року голова районної ради Переправка Ю.П.

31 січня 2019 року голова районної ради Переправка Ю.П. та заступник голови районної ради Небога О.І. провели зустріч з керівниками наступних комунальних закладів: директором Комунального закладу «Саратська дитяча музична школа», Комунального закладу «Саратський районний будинок культури», Комунального закладу «Саратська районна дитячо-юнацька спортивна школа», керівником Комунального закладу «Саратська районна бібліотека».

Також, заступник голови районної ради Небога О.І. зустрівся з директорами наступних загальноосвітніх закладів району, а саме: опорного закладу Кулевчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ярославської ЗОШ І-ІІІ ступенів, М-Новоросійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відвідав Сергіївський ФАП.

У ході зустрічі були обговорені проблемні питання, які необхідно вирішити у 2019 році. Оговорено потреби закладів на придбання предметів та матеріалів довгострокового зберігання, виконання поточних та капітальних робіт за рахунок районного бюджету.

Для формування бюджету розвитку району, кожним закладом буде сформовано пропозиції, які будуть розглянуті районною радою на засіданні постійних комісій та пленарному засіданні сесії районної ради.251163615 390988668142291_4035130239972540416_n351217552 664245597323530_6346819550079614976_n451588427 1189269694562882_2210965377758789632_n550886403 368809373904972_8723466654240997376_n651033658 351480392115271_7438761920766672896_n751558855 525975541256141_5959676257489649664_n850995045 618560308602932_3809886748922609664_n

Святкова зустріч військовослужбовців

30 січня 2019 року на пероні залізничного вокзалу селища Сарата відбулась святкова зустріч військовослужбовців військової частини А 2611, які повернулись з зони бойових дій на окупованому Донбасі з виконання завдання. Протягом дев’яти з половиною місяців вони захищали нашу Батьківщину в зоні операції об’єднаних сіл.

Зі словами привітання виступили голова районної ради Переправка Ю.П., керівник апарату районної державної адміністрації Кімліченко Л.В.,настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Владислав Шиман, виконуючий обов’язки командира військової частини А 2611 старший лейтенант Білінський Г.М.

У заході прийняли участь рідні військовослужбовців які повернулися, військовослужбовці які проходять службу в селищі Сарата, громадськість, представники ЗМІ.

Їх зустрічали хлібом-сіллю, словами вдячності та піснею.

Велика шана всім за мужність і витримку.

Слава Україні! Героям Слава!

51110333 291280084890149_6708838009837453312_n51069005 270829530480849_8884447332779687936_n51132376 2275070682762426_7721807266369765376_n51565943 375504036562027_8324046828995608576_n

Зустрічі з керівниками комунальних закладів

30 січня 2019 року голова районної ради Переправка Ю.П., заступник голови районної ради Небога О.І. та керуючий справами Тодоров М.І. зустрілися з директором Саратського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія Кудрявченко Л.Р. Виїхали до с.Плахтіївка та відвідали наступні об’єкти комунальної власності, а саме: Плахтіївський НВК «ЗОШ №1 І-ІІ ступенів – ДНЗ», Плахтіївський НВК «ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів – гімназія», Плахтіївську ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів та Плахтіївську сільську лікарську амбулаторію сімейної медицини – загальної практики.

В ході зустрічі з керівниками комунальних закладів та Плахтіївським сільським головою Лихо І.Г., було зроблено аналіз потреб цих закладів та розглянуто пропозиції щодо можливості включення їх до бюджету розвитку при його формуванні.

151182272 615602732218340_5869466143088967680_n250920345 1483690485097209_4904829128496119808_n350957400 144808883100041_4196173796832444416_n451080326 352521885335594_5970904916909096960_n550898609 351908742321777_8737515964712615936_n651116838 389740968446153_333338618070302720_n851354349 390856625032896_9054443186327388160_n951415148 544858376034036_6948529186755575808_n

Нарада при голові районної ради Переправка Ю.П.

30 січня 2019 року голова Саратської районної ради Переправка Ю.П. провів нараду з головним лікар комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» Нагнойним Є.В.

            В ході наради були обговорені проблемні питання закладу охорони здоров’я та шляхи їх вирішення, потреби на 2019 рік та можливості виділення коштів з районного бюджету.

            Також, було зосереджено увагу на необхідності розробки стратегії розвитку медицини в Саратському районі.

51290687 2071448066487402_3966087588422352896_n51221282 289158651748213_2796552025033146368_n

29 січня 2019 року відбулось засідання комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області.

Голова конкурсної комісії Небога О.І. виніс на розгляд комісії наступні питання:

1. Про залучення представників комунальної установи «Саратський районний методичний кабінет з питань освіти» та комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» до участі у роботі комісії.

            2. Ознайомлення з Положенням про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області, затвердженого рішення Саратської районної ради Одеської області від 07 листопада 2018 року № 436-VІІ «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області.

3. Про затвердження переліку питань у екзаменаційних білетах та переліку вимог, відповідно до яких буде проводитись співбесіда для проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області.                                  

            Всі питання порядку денного були розглянуті по кожному з них було прийнято відповідне протокольне рішення.

50839937 774636739580871_2493772812238454784_n51109572 1005984952922169_6436211756678250496_n

25 січня 2019 року голова Саратської районної ради Переправка Ю.П. провів нараду з головними розпорядниками бюджетних коштів у сфері культури та освіти.

У нараді прийняли участь заступник голови районної ради Небога О.І., заступник голови районної державної адміністрації Рузанкіна В.В., керуючий справами районної ради Тодоров М.І.

Також сферу культури представляли: начальник відділу культури районної державної адміністрації Колісник Н.А., директор Комунального закладу «Саратський районний будинок культури» Баюш Т.В., директор Комунального закладу «Саратська дитяча музична школа» Горшкова Л.К., керівник Комунального закладу «Саратська районна бібліотека» Тимошенко І.Д.

Представниками сфери освіти виступили: начальник управління сім’ї, молоді та спорту Саратської районної державної адміністрації Гайдук Н.О., завідувач комунальною установою «Саратський районний методичний кабінет з питань освіти» Караулан М.С., директор Комунального закладу «Саратський районний будинок дитячої творчості» Сердюк А.А., директор Комунального закладу «Саратська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Пєнов С.І., виконуючий обов’язки директора Комунальної установи «Саратський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти» Тропанець С.Ю. та бухгалтера цього закладу.

В ході наради були обговорені проблемні питання закладів культури та освіти району та шляхи їх вирішення, потреби закладів на 2019 рік та можливості виділення коштів з районного бюджету.

51064512 264058667821062_5763705184765083648_n50576444 625783111198092_3228650796144918528_n50594531 319495572002400_5849639826726322176_n

50833839 1896854173775880_5860592397058048000_n51017154 610712229367270_1376489254036701184_n


Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Березень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31