Вітаємо всіх зі світлим святом Святої Трійці!

У день Святої Трійці нехай ваша душа наповниться радістю, тіло - бадьорістю, думки – мудрістю, а серце – любов’ю. Хай успішними будуть усі ваші починання, райдужними – перспективи, а життєві дороги завжди ведуть до щастя!

  Також, вітаємо жителів села Зоря з храмовим днем!

Від чистого серця бажаємо усім мирного неба, міцного здоров’я та достатку. Хай Трійця оберігає від горя, нещастя і негативу.

Бажаємо доброти в серцях і віри в душі.

 

З повагою,

Голова районної ради                                           Ю.П. Переправка

Депутатський корпус районної ради

Апарат районної ради

сайт трійця800px-Свято-Троицкая церковь_в_с._Заря_саратского_района.

Вітаємо жителів села Кулевча з днем заснування та святом на яке воно припало - Днем святого Миколи Чудотворця!

Село Кулевча було засновано 22 травня 1830 року. Цього року, воно відзначає свій ювілей - 190 років.

Кулевчанці, прийміть найщиріші наші вітання! Бажаємо вам процвітання та досягнення поставленої мети, успіхів та нових звершень. Нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Всім здоров’я, миру, щастя та душевного спокою.

Кулевча-06-e1413369286994

З повагою,

Голова районної ради                                           Ю.П. Переправка

Депутатський корпус районної ради

Апарат районної ради

 

З День пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

1

Ці свята є дуже значущими для країни в цілому і для кожної української сім’ї окремо. Відзначаючи ці свята ми відчуваємо багато різних емоцій: сум, смуток, радість та гордість.

У ці дні ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо Вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

З почуттям глибокої вдячності вітаємо Вас з цими святами!

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Низький уклін за Вашу мужність, героїзм, силу духу і незламну віру.

Ми пишаємося Вами!

Усі загиблі Герої навіки залишаться в пам’яті кожного з нас та будуть прикладом майбутнім поколінням. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою гідність, своє прагнення до свободи. Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні ООС, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України.

 

Нехай навколо процвітає мир, спокій, дружба, єдність. Бережіть мир, цінуйте життя, свято шануйте подвиг свого народу.

Пам’ятаємо тих,  хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє!

З повагою,

Голова районної ради                                 Ю.П. Переправка

Депутатський корпус районної ради

Апарат районної ради

30 квітня 2020 року в залі засідань районної ради відбулось позачергове пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради.

В роботі якої прийняли участь голова райдержадміністрації Кабатов Є.О., депутати обласної ради Сулаков О.С. та Чиклікчи Г.Г. 

В ході пленарного засідання депутатами було розглянуто наступні рішення, а саме :

1. Про звернення депутатів Саратської районної ради Одеської області VII скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Одеської обласної ради та Одеської обласної державної адміністрації щодо кризової ситуації, яка склалася в аграрному секторі економіки, пов’язаної з негативним впливом посухи та неврожаю 2019-2020 років в Саратському районі Одеської області.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року № 478-VII «Про затвердження районної програми «Здоров’я»на 2019 - 2020 роки.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року № 479-VII «Про затвердження районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки».

4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

5. Про вилучення з оперативного управління комунального закладу «Саратський малий груповий будинок Саратської районної ради Одеської області» майна та закріплення за комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області на праві оперативного управління.

6. Про запровадження заходів з підтримки суб’єктів господарювання у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019).

7. Різне.

 2302043020

30 квітня 2020 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань.

У ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

2. Різне.

 832532

29 квітня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я.

В ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року № 478-VII «Про затвердження районної програми «Здоров’я»на 2019 - 2020 роки.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року № 479-VII «Про затвердження районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки».

3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

4. Про обрання заступника голови постійної комісії районної ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я.

5. Різне.

 4290420

29 квітня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності.

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VІІ „Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік ”.

         2. Про вилучення з оперативного управління комунального закладу «Саратський малий груповий будинок Саратської районної ради Одеської області» майна та закріплення за комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Саратської районної ради Одеської області на праві оперативного управління.

3. Про запровадження заходів з підтримки суб’єктів господарювання у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019).

42904

Виїзна нарада, щодо обговорення впливу посухи на сільськогосподарську галузь Одеської області

За ініціативи голови Одеської обласної ради Паращенко С.В., 28 квітня 2020 року в с. Орлівка Ренійського району, відбулась виїзна нарада щодо обговорення впливу на сільськогосподарську галузь Одеської області несприятливих погодних умов, спричинених посухою, на якій були присутні голова районної ради Переправка Ю.П. та заступник голови районної ради Небога О.І.

У нараді, також прийняли участь: народні депутати України – Кісе А.І. та Скорик М.Л., заступники голови обласної ради – Шкарівський В.М. та Дімчогло Ю.Д., перший заступник голови обласної державної адміністрації – Овечкін В.І., начальник управління аграрної політики обласної державної адміністрації - Петрів І.М., голови районних рад та районних державних адміністрацій Одеської області, представники сільгоспвиробників області.

Розпочав нараду голова Одеської обласної ради Паращенко С.В., який надав слово депутату обласної ради, голові постійної комісії з питань агропромислового комплексу та голові СВК «Дружба» Саратського району Чиклікчи Г.Г., який звернув увагу присутніх на той факт, що за 35 років, які він очолює господарство, вперше, два роки поспіль, склалися такі погодні умови, які призвели до посухи та втрати врожаю, що поставило аграріїв перед великими труднощами. Георгій Гаврилович запропонував всім присутнім ряд заходів, які б допомогли вирішити ситуацію, що склалась в агропромисловому секторі, а саме:

- часткової або повної компенсації витрат на виробництво по загиблим посівам врожаю 2019-2020 років або встановлення фіксованої суми фінансової допомоги на 1 га загиблих посівів;

- звільнення від коригування податкового кредиту з ПДВ на матеріальні витрати під врожай загиблих посівів, врожаю 2019-2020 років;

- часткова компенсація витрат на придбання насіннєвого матеріалу для посівної компанії 2020-2021 років;

- звільнення від нарахування та сплати єдиного податку 4-ої групи з сільськогосподарських товаровиробників;

- зменшення розміру орендної плати із розрахунку 3 відсотки від нормативно-грошової оцінки та інше.

Депутат Одеської обласної ради Сулаков О.С., наголосив про необхідність відновлення та функціонування зрошувальних систем на території Півдня Одеської області.

Голова Саратської районної ради Переправка Ю.П. зазначив, що Саратський район є сільськогосподарським, тому 40 відсотків доходної частини бюджету складають надходження від аграрного сектору економіки.

На даний момент, через посуху та неврожай, сільськогосподарські підприємства не в змозі сплатити орендну плату за використання земельних паїв населення на рівні минулих років. Також, посуха стала наслідком значного зменшенням обсягів та об’ємів сільськогосподарських робіт. Тому, очікується недовиконання доходної частини районного бюджету у сумі 25-45 мільйонів гривень.

Перераховані вище умови, несуть загрозу можливості фінансування захищених бюджетних статей, наслідком чого є невиплата працівникам комунальних підприємств району заробітної плати. Затримка виплати податкових платежів сільгоспвиробниками, впливає на недофінансуванням заходів у сфері освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Ці обставини сприятимуть виникненню та зростанню соціальної напруги та невдоволення серед населення.

Наприкінці наради, голова Одеської обласної ради Паращенко С.В., зачитав всім присутнім на заході звернення депутатів Одеської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалась на півдні Одеської області в наслідок посухи та неврожаю.

95365428 645998785948801_2113215529874358272_n

З Великоднем!

Без названия copy

19 квітня 2020 року православні християни святкують найважливіше свято – Великдень (Пасху), що відзначають на честь Воскресіння Ісуса Христа.

Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння, нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі.

Щасливої долі кожній сім’ї! Хай справдяться надії на щастя і здоров’я, на мир і злагоду, на радість і достаток!

Христос Воскрес!

З повагою,

Голова районної ради                                           Ю.П. Переправка

Депутатський корпус районної ради

Апарат районної ради

Дорогі жінки! Сердечно вітаємо Вас з наступаючим Міжнародним жіночим днем - святом 8 березня!

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Від усієї душі бажаємо Вам кохання, променистої краси та здійснення мрій!

У кожного чоловіка є найважливіші жінки - мудрі матері, неповторні сестри, кохані дружини, чарівні подруги, веселі доньки та онучки. Вони роблять життя яскравим, цікавим та насиченим.

Дякуємо за Вашу доброту, розуміння, підтримку, ніжність, тепло та затишок в колі родини. Саме Ви огортаєте близьких людей увагою, турботою та любов’ю. Зустрічайте кожен день з посмішкою – вона дарує гарний настрій та зачаровує чоловіків!

Будьте щасливими, коханими, неповторними та яскравими.

Зичимо Вам, здоров’я, мрій, любові і надії, родинної злагоди та затишку. Спокою, миру та добробуту Вашим оселям.

Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у Ваших серцях за будь-якої погоди та за будь-якого настрою. А настрій нехай Вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви.

З повагою,

Голова районної ради                                      Ю.П. Переправка

Депутатський корпус районної ради

Апарат районної ради

04 березня 2020 року в залі засідань районної ради відбулось чергове пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради.

В роботі сесії прийняли участь голова райдержадміністрації Кабатов Є.О., начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації. 

В ході пленарного засідання депутатами було розглянуто наступні рішення, а саме :

1. Про призначення Маковецької Л.В. на посаду директора Ройлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області.

2. Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування Саратського району на 2020 рік.

3. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2019 рік.

4. Про заслуховування інформації заступника керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Саратського району за 2019 рік.

5. Про безоплатне прийняття від Саратського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області малого групового будинку.

6. Про звіт директора Комунального закладу «Саратська дитяча музична школа» про роботу закладу.

7. Про звіт директора Комунального закладу «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний» про роботу закладу.

8. Про звіт головного лікаря Комунального підприємства «Саратська центральна районна лікарня» про роботу закладу за 2019 рік.

9. Про звіт головного лікаря комунального підприємства «Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області» про роботу закладу за 2019 рік.

10. Про затвердження Програми надання компенсаційних виплат з оплати проїзду окремим пільговим категоріям громадян на приміських автобусних маршрутах загального користування у Саратському районі на 2020 рік.

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №478-VII «Про затвердження районної програми «Здоров’я»на 2019 - 2020 роки.

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №479-VII «Про затвердження районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки».

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2018 року №317-VІІ «Про районну комплексну програму «Сім’я, молодь і спорт та патріотичне виховання молоді Саратщини» на 2018-2020 роки.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року №461-VІІ «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Саратщини» на 2019-2021 роки.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №481-VII «Про Програму фінансування у 2019-2022 роках робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Саратського району Одеської області».

16. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №161-VII «Про затвердження Комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Саратського району в Одеській області на 2016 – 2021 роки».

17. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

18. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального підприємства «Саратська центральна районyа лікарня Саратської районної ради Одеської області».

19. Про внесення змін до рішення районної ради від 01 грудня 2015 року №11–VІІ «Про обрання постійних комісій Саратської районної ради Одеської області».

20. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань голові та заступнику голови Саратської районної ради Одеської області.

21. Про депутатський запит депутата Саратської районної ради Сухарського А.Б. до Саратської районної державної адміністрації про підготовку районної комплексної програми забезпечення пожежної безпеки в закладах та установах, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Саратського району.

88012351 502530840637456_7066098822652362752_n

 

02 березня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань.

У ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2019 рік.

2.Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування Саратського району на 2020 рік.

3. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального підприємства «Саратська центральна районна лікарня Саратської районної ради Одеської області».

4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

5. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань голові та заступнику голови Саратської районної ради Одеської області.

 88240575 2869752553083293_7661470805586345984_n

28 лютого 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді.

У ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про призначення Маковецької Л.В. на посаду директора Ройлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2018 року № 317-VІІ «Про районну комплексну програму «Сім’я, молодь і спорт та патріотичне виховання молоді Саратщини» на 2018-2020 роки.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 461-VІІ «Про затвердження Комплексної програми «Освіта Саратщини» на 2019-2021 роки.

4. Про включення Лохматова В.О. до складу представників від Саратської районної ради для участі у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника Саратського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Саратської районної ради Одеської області.

5. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2019 рік.

6. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

87767092 1094191214252606_496396072210399232_n

27 лютого 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності.

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2019 рік.

2. Про затвердженняПрограминадання компенсаційних виплат з оплати проїзду окремим пільговим категоріям громадян на приміських автобусних маршрутах загального користування у Cаратському районіна 2020 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 161 - VII «Про затвердження Комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Саратського району в Одеській області на 2016-2021 роки».

4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року№ 568-VІІ „Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік ”.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року № 481-VII «Про Програму фінансування у 2019-2022 роках робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Саратського району Одеської області».

6. Про безоплатне прийняття від Саратського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області малого групового будинку.

87465044 1083765005300426_1205030964124712960_n

26 лютого 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та захисту прав людини.

У ході засідання були розглянуті наступні питання :

1. Про заслуховування інформації заступника керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Саратського району за 2019 рік.

2. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2019 рік.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

4. Про стан реформування КП «Саратська ЦРЛ», як запорука дотримання прав мешканців Саратського району.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 01 грудня 2015 року № 11- VІІ «Про обрання постійних комісій Саратської районної ради Одеської області».

187499383 188805635778325_5238260285931782144_n

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30