На передодні Дня Гідності та Свободи відбулось покладання квітів до меморіальних дощок загиблих воїнів АТО та до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

На передодні Дня Гідності та Свободи відбулось покладання квітів до меморіальних дощок загиблих воїнів АТО та до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

 

Це свято в Україні відзначається щороку 21 листопада. Так цього дня 2013 року на Майдані Незалежності розпочався мирний масовий протест, який переріс у криваві події, та був початком Революції Гідності. Цей день встановлено «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави…»

Всіх загиблих на східному фронті було вшановано хвилиною мовчання та покладено квіти біля меморіалу Т.Г.Шевченка. У пам'ять загиблих в зоні АТО Дмитра Сирбу та Максима Кривиденка були покладені квіти до меморіальних дощок загиблих воїнів.

21г1 copy

21г2 copy

21г3

21 г4

16 листопада поточного року відбулось позачергове пленарне засідання сорокової сесії районної ради .

16 листопада поточного року відбулось позачергове пленарне засідання сорокової сесії районної ради .

У засіданні прийняли участь депутат Одеської обласної ради Чиклікчи Г.Г, керівники структурних підрозділів Саратської державної адміністрації, селищний, сільські голови Саратського району.

В ході засідання депутатами районної ради були розглянуті та прийняті наступні питання :

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №478-VII «Про затвердження районної програми «Здоров’я» на 2019 - 2020 роки.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №479-VII «Про затвердження районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки».

3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

4. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області автомобіля легкового ГАЗ 2752.

5.Про прийняття майна із комунальної власності територіальної громади села Сергіївка до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області.

6. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у комунальну власність територіальних громадам сіл Саратського району.

7. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у комунальну власність територіальної громади селища Сарата.

8. Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового приміщення на першому поверсі поліклініки Комунального підприємства «Саратська центральна районна лікарня» для розміщення аптечного пункту.

16осс1

16осс2

16осс3

16осс4

16осс5

16осс6

16осс7

16осс8

16осс9

Сьогодні 16 листопада поточного року відбулось засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я

Сьогодні 16 листопада поточного року відбулось засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я, на якому були розглянуті наступні питання :

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №479-VII «Про затвердження районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки».

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №478-VII «Про затвердження районної програми «Здоров’я» на 2019 - 2020 роки.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

За результатами засідання усі питання вирішено винести на розгляд позачергового пленарного засідання сесії районної ради.

16 д

 

13 листопада поточного року відбулось засідання

13 листопада поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності.

 

В ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у комунальну власність територіаль- ної громади селища Сарата.

2. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у комунальну власність територіальних громадам сіл Саратського району.

3. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області автомобіля легкового ГАЗ 2752.

4. Про прийняття майна із комунальної власності територіальної громади села Сергіївка до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області.

5. Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового приміщення на першому поверсі поліклініки Комунального підприємства «Саратська центральна районна лікарня» для розміщення аптечного пункту.

За результатами засідання усі питання винесено на розгляд позачергового пленарного засідання сесії районної ради.

13 в 1

 13в 3

13в 2 ми

16 листопада 2020 року о 10.00

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ 

 

 

САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

 

 

16 листопада 2020 року о 10.00 годині у залі засідань районної ради (селище Сарата, вул. Крістіана Вернера, 84) відбудеться позачергове пленарне засідання сорокової сесії районної ради сьомого скликання. 

 

З розпорядженням про скликання сесії можна ознайомитись за посиланням : http://sarata-rada.odessa.gov.ua/index.php/2011-08-18-06-54-18/2011-09-23-06-30-37

З проектами рішень 40 сесії можна ознайомитись за посиланням : http://sarata-rada.odessa.gov.ua/index.php/2011-08-18-06-54-18/2011-09-23-06-31-17


Виконавчий апарат районної ради.

До відома новостворених громад!

Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою інформує :

про заходи, які Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" планує проводити впродовж листопада 2020 року для новостворених громад Одещини (див. прикріплений файл).

 

На початку кожного місяця, новостворені громади отримують подібний план заходів на свої електронні скриньки. 

28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників

Минуло вже 76 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

У ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму. 

Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів.

Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Другої Світової війни, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині.

Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Україну. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, кого з нами немає.

Ми всі в неоплатному боргу перед вами, дорогі наші ветерани! Ви вклали багато мудрості, досвіду та працелюбності в життя нашого району. Ви завжди будете прикладом для молоді.

 

З повагою,

 

Голова районної ради                                      Ю.П. Переправка

 

Депутатський корпус районної ради

 

Апарат районної ради

281п

282п

28п3

28п11

28п5

28п4

Вітаємо жителів селища Сарата та села Ярославка з храмо-вим днем

14 храм copy


Вітаємо жителів селища Сарата та села Ярославка з храмовим днем, який вони відзначають 14 жовтня у день православного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Бажаємо вам процвітання та досягнення поставленої мети, успіхів та нових звершень. Нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Всім здоров’я, миру, щастя та душевного спокою.

 

З повагою,

 

Голова районної ради                                      Ю.П. Переправка

 

Депутатський корпус районної ради

 

Апарат районної ради

 

На передодні Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці

На передодні Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята  Покрови Пресвятої Богородиці представники Саратської районної ради та Саратської районної державної адміністрації прийняли участь у покладанні квітів до меморіалу Т.Г. Шевченка, дощок загиблих в зоні АТО Дмитра Сирбу та Максима Кривиденко, меморіалів загиблим воїнам у Другій світовій війні та воїнів-афганців, пам’ятника засновника Сарати – пастора Ігнаца Ліндла та меморіальної дошки загиблого в Афганістані Олександа Рогізного. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх захисників України, які загинули за Україну в різний час. 

12 ж1

212ж

312ж

412ж

512ж

612ж

712ж

812ж

912ж

1012ж

Прийміть щирі вітання із наступаючим Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі свя-том Покрови Пресвятої Богородиці!

1 ukraina fakti


Дорогі друзі!

 

Прийміть щирі вітання із наступаючим Днем захисника України, Днем Українського козацтва  та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою.

Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення. Наш святий обов'язок - зберегти мир і злагоду в суспільстві і на землі. Пам’ятаємо кожного, хто загинув за Україну. Дякуємо кожному, хто воював та воює за неї.

Бажаємо усім доброго здоров'я, щастя, благополуччя, всього самого світлого і прекрасного, сили і твердості духу, енергії та оптимізму та надійного тилу в родині та покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

 

З повагою,

 

Голова районної ради                                 Ю.П. Переправка

 

Депутатський корпус районної ради

 

Апарат районної ради

Щиросердечно вітаємо юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.

den yurista_5


Дорогі друзі!Щиросердечно вітаємо юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.

 

Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

 

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам творчої наснаги, успіхів та  досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень. Нехай робота приносить тільки радість та задоволення.

Баємо кожному юристу поваги колег, позитивних результатів праці. Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість. Бажаємо Вам міцного здоров’я і щастя, миру та злагоди, добра і достатку. Будьте завжди гідними свого високого покликання.

З повагою,

 

Голова районної ради                                      Ю.П. Переправка

 

Депутатський корпус районної ради

 

Апарат районної ради

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

1су3чс


Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

Від усієї душі вітаємо вас з наступаючим святом - Днем вчителя!

Немає вчителя без учнів. А це означає, що сьогоднішнє свято не тільки ваше, але і всіх, хто вчився і вчиться.

Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Дорогі друзі! Сьогодні нам, хочеться привітати кожного вчителя. Ми хочемо сказати вам спасибі за Ваш труд. Бажаємо Вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття ваших учнів зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя!

 

З повагою,

 

Голова районної ради                                      Ю.П. Переправка

 

Депутатський корпус районної ради

 

Апарат районної ради

Дорогі наші ветерани, люди похилого віку, представники старшого покоління!

12den pohiliy_4

Дорогі наші ветерани, люди похилого віку, представники старшого покоління!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям району за вклад у розвиток наших громад, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Бажаємо вам добра, усмішок, людського тепла. Нехай кожен день вам приносить радість і благополуччя. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки.

Міцного здоров`я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

 

З повагою,

 

Голова районної ради                                           Ю.П. Переправка

 

Депутатський корпус районної ради

 

Апарат районної ради

Сьогодні, 21 вересня, християни відзначають одне із найважливіших свят церковного року – Різдво Пресвятої Богородиці.

1 Богородиця

Сьогодні, 21 вересня, християни відзначають одне із найважливіших свят церковного року – Різдво Пресвятої Богородиці.

Сьогодні Храмовий день визначають мешканці сіл Світлодолинське , Розівки, Пшеничного та Нової Плахтіївки!

Бажаємо усім міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у Вашому селі.

 

З повагою,

Голова районної ради                                                Ю.П. Переправка

Депутатський корпус районної ради

Виконавчий апарат районної ради

Відбулась тридцять дев’ята сесія районної ради

17 вересня поточного року відбулось чергове пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії районної ради .

У засіданні прийняли участь депутат Одеської обласної ради Чиклікчи Г.Г, голова Саратської державної адміністрації Кабатов Е.О., керівники структурних підрозділів Саратської державної адміністрації, селищний, сільські голови Саратського району.

В ході засідання депутатами районної ради були розглянуті та прийняті наступні питання :

1. Про звільнення Черкашиної З.Д. з посади керівника Фуратівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області.

2. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2020 року.

3. Про підготовку об’єктів соціальної сфери Саратського району до   роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

4. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Саратської районної ради Одеської області.

5. Про зміну назви Комунальної установи «Саратський районний методичний кабінет з питань освіти» на Комунальну установу «Саратський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №478-VII «Про затвердження районної програми «Здоров’я» на 2019 - 2020 роки.

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №479-VII «Про затвердження районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки».

8. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 568-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2020 рік».

9. Про безоплатну передачу Комунального закладу «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний»» та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району у комунальну власність територіальних громад сіл, селища Саратського району.

10. Про створення Фараонівського освітнього округу.

11. Про створення Саратського освітнього округу.

12. Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області програмно-апаратних комплексів для телеметрії та телемедичного консультування.

13. Про надання згоди на прийняття медичного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області.

14. Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області санітарного автомобілю.

15. Про надання згоди на прийняття майна із комунальної власності територіальної громади села Сергіївка до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району.

16. Депутатський запит Граматік Р.В.

171с

172с

173с

17с5

176с

177с

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28