14 жовтня українці святкують одразу три свята

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

День Покрови Пресвятої Богородицідля усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Адже своїми молитвами вона покриває нас від зла і завжди готова розпростерти Свій Покров над кожним з нас. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов’язуємо усі свої надії.

Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Для козаків свято Покрови було найбільшим значущим святом, вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею. На Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. Саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.

Відомий український етнограф Олекса Воропай писав, що після зруйнування Катериною ІІ Запорозької Січі, козаки, ідучи за Дунай, несли з собою ікону Покрови Пресвятої Богородиці

Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – це воїн, захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

Історія українського козацтва – це одна з найвеличніших сторінок життя українського народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій України. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження України. І сьогодні багато хто з нас має козацькекоріння.

Отже, перший потужний спалах відродження власної державності припав на Козацьку добу.

Друга спроба вибороти незалежність українського народу й держави здійснювалася у тяжкі 1917-1920 роки.

Третя –під час розпаду радянськогосоюзу, коли прокинувся волелюбний інтерес до власної історії й генетичної пам'яті.

Четверта хвиля – це наше сьогодення. Адже, з 2015 року 14 жовтня є державним святом і неробочим днем – Днем захисника України.

В житті часто спостерігаємо, як сьогодення перекликається зі старовиною, адже ми повинні бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. 

Саме тому День захисника України ми відзначаємо 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Також, вітаємо з храмовим днем мешканців селища Сарата та села Ярославка!

Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів!

Тож бажаємо усім мирного неба, міцного здоров’я, достатку, ладу і миру,незгасимої енергії, завзяття і сили!

Нехай кожен день дарує тільки світлі думки і добрі справи.Бажаємо доброти в серцях і віри в душі.

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy2 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

11 жовтня 2019 року відбулося вшанування пам’яті захисників України

11 жовтня 2019 року голова Саратської районної ради Переправка Ю.П., заступник голови районної ради Небога О.І., та апарат районної ради прийняли участь у покладанні квітів до меморіальних дощок Максима Кривиденка та Дмитра Сирбу.

Цей захід було організовано та проведено з нагоди святкування 14 жовтня - Дня захисника України.

На заході були присутні представники державної служби, органів місцевого самоврядування, військові, поліція, громадськість, працівники освіти, учнівська молодь, засоби масової інформації та небайдужі громадяни.

Загибель наших земляків Максима Кривиденка, Дмитра Сирбу, Геннадія Лиховида та інших захисників України була недаремна та їх імена назавжди увійдуть до історії України.

Шануючи світлу пам’ять наших захисників виступили: голова районної державної адміністрації – Лобан А.А.; голова районної ради – Переправка Ю.П.; батько та мати загиблого – Кривиденко Ігор Валентинович, Кривиденко Наталія Євгеніївна, військовий комісар Саратського РТЦК та СП – Скрипник І.О.

Всі присутні вшанували пам'ять наших Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дощок.

Героям слава!

169024554 391967378360919_6984792939960467456_n

ІV Регіональний фестиваль болгарського народного танцю

06 жовтня 2019 року в селі Зоря пройшов ІV Регіональний фестиваль болгарського народного танцю «Есенне хоро в Камчика», участь у якому прийняв заступник голови Саратської районної ради Небога О.І.

Організаторами заходу стали Зорянський сільський голова Райчева В.Д. та голова СВК «Дружба» Чиклікчи Г.Г. У цьому святі прийняли участь 15 творчих колективів Саратського, Татарбунарського, Арцизського, Тарутинського, Болградського, Ізмаїльського районів, міста Одеси та міста Добрич (Болгарія).

Яскраві виступи на сцені, національні костюми, розмаїття талантів торкнуло душу кожного присутнього на заході. Колективи були відзначені грамотами, преміями та подарунками. Гран-прі фестивалю отримав колектив «Непоседы» Болградського району.

Після концерту на центральній площі села Зоря було організовано велике хоро.

Дякуємо всім, хто доклав зусилля в організацію та проведення чудового свята!

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy2 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy3 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy4 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy5 copy_copy_copy_copy_copy_copy6 copy_copy_copy7 copy_copy_copy

День фізичної культури і спорту

12 вересня 2019 року голова районної ради Переправка Ю.П., заступник голови районної ради Небога О.І. та керуючий справами Тодоров М.І. прийняли участь у святкуванні  Дня фізичної культури і спорту.  Спортсменів, тренерів та викладачів фізичної культури, які досягли значних успіхів -  було відзначено грамотами.

В Україні це свято засновано у 1994 році та офіційно відзначається в другу суботу вересня. Це свято здорового способу життя.

День фізичної культури і спорту України – дуже важливе свято для всієї країни, воно приурочене всім спортсменам України, як професійним, так і простим любителям.

Без сумніву, саме фізично і духовно розвинені люди завжди були опорою суспільства, його рушійною силою. Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості як воля, цілеспрямованість, наполегливість та благородство. 

Наш район має багато своїх спортивних талантів. Ми пишаємося Вашими досягненнями шановні земляки. Ви достойно зарекомендували себе в змаганнях на різних рівнях, гідними перемогами здобули славу для себе та району в цілому.

Ми раді бачити як підростає здорове молоде покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. 

Найголовнішим завдання у цьому напрямку є залучення якнайбільше дітей, молоді, їх батьків та створення для цього відповідних умов.

Тож в цей святковий день щиро бажаємо  усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята здорових та цілеспрямованих людей!

170462449 2420869004903362_6414314084962926592_n269906518 757475288006173_3662108318815485952_n370387250 482534662302318_4138023384208375808_n470695059 376838883250989_4012900889407782912_n

 

 

 

Чергове пленарне засідання 32 сесії районної ради

11 вересня 2019 року в залі засідань районної ради відбулось чергове пленарне засідання тридцять другогї сесії районної ради. В роботі якої прийняли участь голова райдержадміністрації Лобан А.А., депутати Одеської обласної ради Сулакова О.С., Чиклікчи Г.Г., начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські, селищний голови району, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації. 

 

В ході пленарного засідання депутатами було розглянуто наступні рішення, а саме :

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2019 року.

2. Про затвердження Програми правової освіти населення Саратського району на 2019-2020 роки.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №478-VII «Про затвердження районної програми «Здоров’я» на 2019 - 2020 роки.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №479-VII «Про затвердження районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки».

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року №463-VII «Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань голові та заступнику голови Саратської районної ради Одеської області та їх преміювання».

6. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 464-VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

7. Про передачу в оренду нерухомого майна на другому поверсі будівлі під літерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82 для відкриття перукарні та салону краси.

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 11 квітня 2019 року № 498-VІІ «Про розмежування будівель та споруд Комунального підприємства «Саратська центральна районна лікарня» та закріплення їх на праві оперативного управління».

9. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлове приміщення (Прохідна №2) частини комплексу Комунального підприємства «Саратська центральна районна лікарня» для торгівлі побутовою хімією.

10. Про звернення до Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг», щодо виділення коштів на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160411 Стара Царичанка – Нова Царичанка – Миколаївка-Новоросіська, км 11+007 – км 17+707 та О162235 Забари – Успенівка – Колісне, км 16+720 – км 22+720.

11. Про звернення до Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Одеській області щодо виділення коштів на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-43 Кордон Молдови – Фараонівка – Сарата – Дивізія - /Т-16-10/, км 18+310 – км 35+100».

12. Про звернення депутатів Саратської районної ради Одеської області VІІдо Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо стану пожежної безпеки у загальноосвітніх закладах Саратського району Одеської області.

169605387 302692940580964_5081763969861943296_n269783345 1355556514602403_7752006388313751552_n369757573 409195319733120_3811770474333995008_n570126494 504194130131363_5526102603198365696_n970463250 490692931477805_3124439599460384768_n670578185 2400017953658826_6495935712175587328_n1271149753 506682043232521_2213304189314924544_n

11 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді.

У ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про звернення депутатів Саратської районної ради Одеської області VІІ до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо стану пожежної безпеки у загальноосвітніх закладах Саратського району Одеської області.

2. Про визначення представників від Саратської районної ради для участі у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника Ройлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області.

 69953802 738382296605568_195658777062539264_n70441390 920660401635047_1026628012742803456_n_copy

 

10 вересня 2019 року відбулося засідання президії районної ради.

Членами президії було обговорено всі питання, що передбачаються внести на розгляд пленарного засідання тридцять другої сесії   районної ради сьомого скликання.

Також, було рекомендовано включити до порядку денного тридцять другої сесії питання «Про звернення депутатів Саратської районної ради Одеської області VІІ до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо стану пожежної безпеки у загальноосвітніх закладах Саратського району Одеської області».

Президією районної ради було рекомендовано зняти на пленарному засіданні тридцять другої сесії районної ради питання «Про заслуховування інформації керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення на території Саратського району за І півріччя 2019 року» та перенести розгляд даного питання на наступне пленарне засідання у з в’язку з тим що Білгород-Дністровська місцева прокуратура не надала районній раді завчасно додаткову інформацію про стан законності, заходи щодо її зміцнення на території Саратського району за І півріччя 2019 року.

69685289 467046070811207_6559088383014993920_n69867804 352995188939139_7134549292701712384_n69921895 872522159814127_2834186688849248256_n

03 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та захисту прав людини.

У ході засідання були розглянуті наступні питання :

1. Про заслуховування інформації керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення на території Саратського району за І півріччя 2019 року.

2. Про затвердження Програми правової освіти населення Саратського району на 2019-2020 роки.

3. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2019 року.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради 22 грудня 2018 року № 464-VII «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

69990734 455001585091268_3849324534498852864_n 1 69386500 484257735688006_6291476809116549120_n 1

2 річниця загибелі нашого земляка – Кривиденка Максима Ігоревича

09 вересня 2019 року голова Саратської районної ради Переправка Ю.П., заступник голови районної ради Небога О.І., та апарат районної ради прийняли участь у заходах з нагоди 2 річниці загибелі нашого земляка, снайпера, справжнього патріота – Кривиденка Максима Ігоревича, який загинув в зоні АТО.

Максим ще зі школи мріяв стати військовим. Він пройшов строкову службу у лавах Збройних сил України, був активним учасником Євромайдану.

У березні 2014 року в Автономній Республіці Крим допомагав українським військовим. Згодом потрапив у полон. 20 березня 2014 року Максима вдалось звільнити і він повернувся до України, після чого пішов виконувати свій військовий обов’язок та захищати територіальну цілісність та державний суверенітет нашої держави на території Донецької області.

9 вересня 2017 року близько 22.00 години, в районі селища Красногорівка Марїнського району Донецької області, під час обстрілу Українських позицій Максим отримав осколкові поранення. Поранення виявились дуже важкими і дорогою до лікарні він помер.

Ця загибель є великою втратою не тільки для рідних та близьких, а і для всіх мешканців нашого селища та району в цілому.

Вшановуючи пам'ять нашого героїчно загиблого земляка зі словами вдячності та скорботи виступили: голова районної державної адміністрації – Лобан А.А.; голова районної ради – Переправка Ю.П.; Саратський селищний голова Негодяєв А.Л.; батько та мати загиблого – Кривиденко Ігор Валентинович, Кривиденко Наталія Євгеніївна; заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Українська Бессарабія» - Маковецька Лілія Вікторівна; просвітянин, поет-краєзнавець – Захарченко Іван Михайлович, член НВР «Правий сектор» - Лазбєнєв Ігор Самуілович.

На заході були присутні представники державної служби, органів місцевого самоврядування, військові, поліція, громадськість, працівники освіти, учнівська молодь, засоби масової інформації та небайдужі громадяни.

Всі присутні вшанували пам'ять нашого Героя хвилиною мовчання та поклали квітів до меморіальної дошки.

Після цього всі бажаючи пішли на кладовище відвідати могилу Максима щоб покласти квіти в знак пам’яті.

Загибель Максима Кривиденка, а також Дмитра Сирбу, Геннадія Лиховида та інших захисників України була недаремна та їх імена увійдуть до історії України.

Героям слава!

370164565 735498403558651_4617972463274295296_n469994020 1939083879526914_7995368727182835712_n1070176908 486719702162924_9102419951003631616_n969757391 2222359994560127_3738998610054873088_n_copy

6 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань.

У ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2019 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 463-VII «Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань голові та заступнику голови Саратської районної ради Одеської області та їх преміювання».

3.  Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 464-VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

69550838 2453223124956045_6114774772158038016_n69862562 617699332092266_4846562163344539648_n

5 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я.

В ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання :

1. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлові приміщення частини комплексу на першому поверсі лікарняного корпусу Комунального підприємства «Саратська центральна районна лікарня» для здійснення загальної медичної практики.

2. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2019 року.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №478-VII «Про затвердження районної програми «Здоров’я» на 2019 - 2020 роки.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 лютого 2019 року №479-VII «Про затвердження районної комплексної програми «Доступна медицина первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки».

5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 464-VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

6. Різне.

 69809393 1360443954109118_8649718939032485888_n69856609 476310996548269_4598163146392207360_n70747165 416706082532896_8983460674143256576_n

5 вересня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони довкілля.

У ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2019 року.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 464-VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

3. Про розгляд звернення депутатів Тарутинської районної ради з приводу кризової ситуації, що склалася в аграрному секторі економіки в поточному році.

4. Різне.

 69440666 855550308172710_3218538338596159488_n69544984 1714110168720008_4453280971646566400_n

04 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді.

У ході засідання депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про стан Саратського районного історико-краєзнавчого музею.

2. Про підсумки проведення відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році.

3. Про підсумки проведення ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання в Саратському районі у 2019 році.

4. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2019 року.

5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 464-VІІ «Про районний бюджет Саратського району на 2019 рік».

6. Різне.

169438402 1050227378506849_4237752980088029184_n 1269593260 681395842360167_3616146778564329472_n369669878 719573858516389_3543614560575422464_n

03 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісій районної ради з комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності.

В ході засідання були розглянуті наступні питання :

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2019 року.

 2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від  22 грудня  2018 року № 464-VІІ „Про районний  бюджет Саратського району на 2019 рік ”.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 11 квітня 2019 року № 498-VІІ «Про розмежування будівель та споруд Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» та закріплення їх на праві оперативного управління».

 4. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлові приміщення частини комплексу на першому поверсі лікарняного корпусу Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для здійснення загальної медичної практики.

5. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлове приміщення (Прохідна №2) частини комплексу Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для торгівлі побутовою хімією.

6. Про передачу в оренду нерухомого майна на другому поверсі будівлі під літерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, смт.Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82 для  відкриття перукарні та салону краси.

 7. Про звернення до Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Одеській області щодо виділення коштів на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-43 Кордон Молдови – Фараонівка – Сарата – Дивізія - /Т-16-10/, км 18+310 – км 35+100».

8. Про звернення до Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Державного підприємства служби місцевих автомобільних доріг, щодо виділення коштів на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення О 162235 Забари – Успенівка – Колісне км 16+720 – км 22 + 720 та С 160411 Стара Царічанка – Нова Царічанка – М.Новоросійська км 11+007 – км 17+707

9. Різне.

Четверте питання порядку денного було направлено на розгляд постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров`я інші питання були направлені на розгляд сесії.

 

 

В ході засідання були розглянуті наступні питання :

1. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2019 року.

 2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від  22 грудня  2018 року № 464-VІІ „Про районний  бюджет Саратського району на 2019 рік ”.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 11 квітня 2019 року № 498-VІІ «Про розмежування будівель та споруд Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» та закріплення їх на праві оперативного управління».

 4. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлові приміщення частини комплексу на першому поверсі лікарняного корпусу Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для здійснення загальної медичної практики.

5. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлове приміщення (Прохідна №2) частини комплексу Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для торгівлі побутовою хімією.

6. Про передачу в оренду нерухомого майна на другому поверсі будівлі під літерою «А» розташованої за адресою: Одеська область, Саратський район, смт.Сарата, вул. Крістіана Вернера, 82 для  відкриття перукарні та салону краси.

 7. Про звернення до Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Одеській області щодо виділення коштів на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-43 Кордон Молдови – Фараонівка – Сарата – Дивізія - /Т-16-10/, км 18+310 – км 35+100».

8. Про звернення до Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Державного підприємства служби місцевих автомобільних доріг, щодо виділення коштів на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення О 162235 Забари – Успенівка – Колісне км 16+720 – км 22 + 720 та С 160411 Стара Царічанка – Нова Царічанка – М.Новоросійська км 11+007 – км 17+707

9. Різне.

Четверте питання порядку денного було направлено на розгляд постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров`я інші питання були направлені на розгляд сесії.

169745645 746241855895442_9097420097969979392_n269932692 2178644289101134_2371284184657297408_n369630017 379330342749575_5014372436884324352_n

З Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

images copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Шановна громада Саратського району!

Вітаємо всіх Вас з Днем Державного Прапора України

та Днем Незалежності України!

День Незалежності України – важливе свято для кожного українця. У 2019 році наша країна святкує вже 28 річницю своєї незалежності. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця.

Синьо-жовтий прапор є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Український прапор став насправді патріотичним символом. Сьогодні в національний двоколор пофарбовані мости, будівлі, архітектурні пам’ятки. Тому хай він і надалі залишається символом патріотизму, віри та прагнення кожного українця до гарного майбутнього нашого народу та держави в цілому.

За цей невеликий проміжок часу ми пережили злети та падіння, втрати й здобутки. Тому знагоди такого важливого свята хочеться побажати сил у боротьбі та досягнень поставленої мети. Любові до рідної землі! Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! 

Бажаємо усім нам мирного неба над головою, національної злагоди, благополуччя, спокою у сім’ях та міцного здоров’я.

Слава Україні!

З повагою,

Голова районної ради                                           Ю.П. Переправка

Депутатський корпус районної ради

Апарат районної ради

Поділитись

Submit to FacebookSubmit to Twitter

Онлайн трансляціяКалендар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31